رومئو, MI Real Estate – استراتژی برای خرید و فروش خانه حتی با کبود اعتباری و یا هیچ سهام

[ad_1]

در حال حاضر قیمت متوسط برای یک خانه در رومئو, MI real estate listings است $229,900. در حال حاضر قیمت خانه در رومئو میشیگان لیست املاک و مستغلات شروع در $73,500. که دو اتاق خواب و محل سکونت است که ممکن است آخرین طولانی است.

اگر شما علاقه مند به خرید رومئو میشیگان املاک و مستغلات اما گذشته از مسائل اعتباری و نمی توانید تامین مالی بانک, شما باید بدانید که راه حل وجود دارد شما ممکن است آگاه است.

از سوی دیگر اگر شما در حال حاضر خود رومئو, MI real estate اما نیاز به فروش خانه خود را به سرعت به دلیل انتقال شغلی برای جلوگیری از سلب حق اقامه دعوی و یا به دلایل دیگر استراتژی وجود دارد شما ممکن است بدانید.

هر دو از این بحث خواهد شد و بعد از آن در این مقاله است.

تاریخی رومئو میشیگان املاک و مستغلات:: کمی از تاریخ

این روستا به نام همسر توسط Harold تیلور که کمک کرد با این وضع در اوایل دهه 1800 است. در طول این سالها رومئو آکادمی و رومئو شعبه از دانشگاه میشیگان افتتاح شد. بسیاری از نمونه هایی از قرن 19 معماری رهبری دولت و دولت فدرال به لیست ایجاد کرد به عنوان یک منطقه تاریخی در سال 1970.

چوب در اصل جذب مهاجران به این منطقه و بسیاری از خانواده های ثروتمند اقامت در این روستا است. برخی از آنها با شکوه قصرها زنده ماندن به این روز اغلب ترمیم مترو دیترویت مسافران. در حال حاضر در رومئو, MI real estate آگهی وجود دارد که چهار اتاق خواب یونانی احیای خانه که شد ساخته شده است در یا در اطراف 1856. درخواست قیمت دلار است 599,900.

مرکز شهر

منطقه مرکز شهر هرگز دچار آتش سوزی یا آسیب های دیگر و بسیاری از ساختمان های اصلی قلع سقف قدمت آن به دوران جنگ های داخلی. سنگ بنای جماعت کلیسا که نقش یک شبانه carillon انتخاب گذاشته شد و در سال 1876. جنگ قهرمانان پیشگامان و برجسته شهروندان در حال دفن در گورستان روستا در غرب خیابان سنت کلیر.

ساکنان افتخار و ارزش تاریخی رومئو میشیگان املاک و مستغلات و ارزش اصلی خود ویکتوریا ایجاد کرد با این صف درخت خیابان ها و آجر منبت پیاده رو. به دنبال پایین خیابان اصلی نمایش کمی تغییر کرده است از سال 1910 به عنوان دیده می شود از عکس های اهدا شده به رومئو تاریخی جامعه است.

تغییرات اصلی هستند که اتومبیل های کابل دیگر اجرا را از طریق شهر و فروشگاه عتیقه فروشی, بستنی shoppes رستوران ها و کسب و کار خرده فروشی در حال حاضر اشغال ساختمان. مدرن ارتقاء عمدتا پنهان است. شما ممکن است احساس کنید که شما را به شدت به مجموعه ای از “شهر ما” را به عنوان شما راه رفتن و یا رانندگی از طریق یک مایل مربع که موسیقی را ایجاد کرد.

آمار و ارقام

در آخرین سرشماری نزدیک به 4000 نفر زندگی می کردند در دو مایل مربع را تحت پوشش رومئو MI بازار املاک و مستغلات. این روستا در حدود 32 کیلومتری شمال دیترویت با بخش های دروغ گفتن در بروس و واشنگتن شهرک. به شرق است ناوگان شهرستان و شرق شهرستان ری.

رومئو شناخته شده است سالانه هلو جشنواره است که برگزار می شود بیش از آخر هفته روز کارگر. این روستا اشاره کرد به عنوان زادگاه بچه, سنگ, سنگی برک و باربارا Bourgeau ریچاردز. روستای دولت فراهم می کند بسیاری از خدمات به ساکنان از جمله خود آب و فاضلاب سیستم. بسیاری از این منطقه دریافت آب و خدمات آب و فاضلاب از شهر دیترویت.

خرید & فروش

در حال حاضر تنها 40 خانه برای فروش در رومئو میشیگان املاک و مستغلات آگهی, اما بسیاری دیگر در دسترس هستند در جوامع اطراف است.

راز بزرگ اگر شما یک خریدار بالقوه است: اگر شما می توانید استطاعت برای اجاره, شما احتمالا می توانید استطاعت به خرید یکی از این خانه ها در رومئو میشیگان لیست املاک و مستغلات و یا حداقل در جایی در این نزدیکی هست, حتی اگر شما کبود اعتباری.

نرخ بهره پایین هستند اما واجد شرایط سخت تر است از آن استفاده می شود. اگر شما نتوانسته اند تامین مالی گذشته به دلیل مسائل اعتباری و یا کمی اعتباری تاسیس شده و سپس شما نیاز به خرید در شرایط.

برخی از بهترین شرایط برای خرید در یک اجاره خود را به صورت (نیز نامیده می شود یک گزینه اجاره) و یا در یک زمین قرارداد. این به این معنی است که صاحب خانه اقدام به عنوان بانک و دادن به شما فروشنده تامین مالی است. هیچ بانک مقدماتی در صف مقابل به معنی شما لازم نیست که به نگرانی در مورد گرفتن وام از حق دور.

سپس در حالی که شما در حال اجاره ملک شما به برقراری مجدد اعتبار خود را به طوری که در برخی از نقطه در چند ماه پایین جاده شما خواهد بود قادر به واجد شرایط برای تامین مالی بانک و فروشنده در خارج از خانه و به صاحب حق.

اگر شما در حال حاضر خود رومئو, MI real estate اما نیاز به فروش به سرعت خود را راه حل این است که به سادگی به سمت تلنگر, خریدار سکه: شما به فروش خانه خود را در شرایط و ضوابط ارائه شده توسط فروشنده و تامین مالی است. در میشیگان وجود دارد بسیاری از مردم با شغل خوب و استطاعت مالکیت خانه اما از آنجا که آنها بوده ام ضرب دیده در اطراف با بد اقتصاد را پر از دست انداز اعتبار است و نمی تواند به تامین مالی بانک در صف مقابل.

فروش خانه خود را از طریق یک فروشنده استراتژی تامین مالی باز می شود خانه خود را به یک مقدار بزرگتر از خریداران از شما تنها با فروش خانه خود را به مردم با بانک مصوبات در دست است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.