ریکی موارد منع مصرف

[ad_1]

می ریکی تواند مضر باشد ؟

این یک منطقه خاکستری برای بسیاری از. برخی می گویند آن است که غیر ممکن است برای ریکی برای انجام آسیب و دیگران وجود دارد که می گویند می توان آن را به ضرر کسی عمدا. من تمایل به این باور است که ریکی به خودی خود نمی تواند باعث آسیب شود اما هدف از پزشک و یا عدم علت سعی و کوشش می تواند منجر به پیامدهای ناخواسته.

دیابت

وجود دارد دو نوع اصلی دیابت; funnily به اندازه کافی به نام نوع 1 و نوع 2. نوع 1 است که یکی از شما باید بسیار مراقب باشید از آن را به عنوان این یکی که در آن فرد مبتلا نیاز به انسولین در هر روز را برای این واقعیت است که بدن خود را فقط به اندازه کافی را ندارد ،

در حال حاضر از اول این ممکن است به نظر می رسد به یک فرصت ایده آل برای ما تازگی عیار شفا دهنده ریکی برای تمرین در طولانی مدت رنج می برند عضو خانواده; اما اگر درمان در واقع کار می کند ؟ من معنی ” هر ” ریکی درمان است. حتی اگر شما قصد برای درمان دیابت خود را به عنوان تجربه رشد می کند و هر پزشک ریکی به شما بگویم که گاهی اوقات درمان را بهبود بیماری دیگری است که آنها بی اطلاع بودند.

بنابراین ما جدید درمانگر تصمیم می گیرد برای درمان دیابتی خود را پینه پا. چهل دقیقه بعد پینه پا احساس بسیار کمتر دردناک است و به نظر می رسد کمتر ملتهب است. یکی بسیار سپاسگزار مادر به رختخواب می رود غافل که او لوزالمعده نیز تحت تاثیر قرار شده است و در حال حاضر شروع به تولید برخی از انسولین است. بیش از روز بعد یا پس طبیعی انسولین تولید به آرامی رشد می کند و متاسفانه در حالی که آمدن به خانه از یک رستوران غذا یک شب او را فراموش برای تست قند خون و سطح و صرفا از عادت را به خودش تزریق. بیست و چهار ساعت بعد او مرده است از انسولین مصرف بیش از حد.

در حال حاضر ریکی نیست علت مصرف بیش از حد مادر بودن انسان بود. شما نمی توانید همیشه اعتماد بیمار خود را به هر کس که آنها را به درستی و به طور منظم بررسی وضعیت شرایط خود را دارند. مردم را از درگذشت انسولین مصرف بیش از حد پس از درمان ریکی. این است که چرا اکثر مشتری ثبت فرم سوالی در رابطه با شرایط خاص و مشتری خواسته است برای ثبت آن قبل از درمان اولیه به طوری که پزشک نمی تواند شکایت برای سهل انگاری بعد.

مبتلا به دیابت نوع 1 ریکی می تواند کمک به درمان این موضوع اما شما نمی توانید تضمین بیمار خون خود را بررسی کنید به طور منظم و قبل از هر تزریق, مهم نیست که چقدر آنها اعتراض است که آنها خواهد شد. مرگ بر وجدان خود را تقریبا به طور قطع دندانه ایمان خود را در درمان و کاملا احتمالا شما را از کسب و کار.

اسکیزوفرنی

با هر ضعف روانی بیمار باید دستور به مشورت خود G. P. قبل از درمان اولیه. این است که عمدتا به خود G. P. آگاه است که بیمار خود می تواند نشان می دهد افزایش میزان بهبودی منجر به بیشتر به طور منظم نظارت بر سطح دوز هر دارو آنها در هستند. با این حال اگر مشتری اسکیزوفرنی بهتر است برای جلوگیری از هر گونه درمان ریکی. انرژی افاضه از طریق ریکی می تواند به راحتی باعث اسکیزوفرنی علائم برای افزایش, البته کوتاه مدت است و این می تواند بسیار ناخوشایند برای فرد مبتلا. افزایش توهم رخ داده در طول یک جلسه ریکی هستند به احتمال بسیار زیاد به علت شدید پریشانی و همچنین, بنابراین صرفا برای مشتریان به خاطر امتناع از هر گونه و همه ریکی درمان برای هر کسی که مبتلا به این بیماری است.

Pace Maker

جلوگیری از درمان هر کسی با یک سرعت ساز. ریکی انرژی عادت یا سرعت سرعت ساز و یا آنها را کاهش. بسیار راحت تجربه برای درمانگر و یا مشتری و داشتن به یکی از بیماران خود را whisked به A&E با چراغ آبی چشمک زن است نه یک آگهی خوب برای عمل خود را.

توجه داشته باشید که ریکی نمی کند و باعث آسیب رساندن به مشتری در اینجا اما یک اثر نامطلوب بر غیر طبیعی ایمپلنت در بدن انسان است. من حدس می زنم این می تواند قرار داده و به معناشناسی اما هیچ جسمی و روانی و یا معنوی آسیب در حال انجام است به طور مستقیم به مشتری.

بارداری

تا زمانی که مادر به شود این است که گذشته خود را در سه ماهه اول بارداری, درمان یک زن باردار باید بدون عوارض. نظارت دقیق از کودک باید هر چند و هر گونه نشانه ای از ناراحتی باید جلسه درمان از موعد به پایان برسد.

در طول سه ماهه اول جنین است که همیشه در معرض خطر عوارض و آن است که فقط بهترین سیاست برای جلوگیری از درمان مانند ریکی در طول این زمان.

سمعک

ریکی می تواند و می کند, علت زوزه و یا بازخورد در سمعک. این کمی مانند جیمی هندریکس در سال 1960. بزرگ هنگامی که شما به کرات و در یک زندگی می کنند نشان می دهد اما زمانی که شما در حال تلاش برای استراحت و خود را از درد رها می توان آن را یک بیت از یک شوک است. برای جلوگیری از این مشتری باید پرسید به حذف هر گونه سمعک قبل از درمان و اگر آنها بسیار محدود شنوایی نوعی از امضای توافق قبل از شروع به طوری که مشتری می تواند توصیه می شود زمانی که درمان کامل است.

نتيجه گيری

ریکی همیشه حداقل یکی از دو اثر:

  • هیچ اولیه قابل تشخیص اثر به مشتری (اگر چه مفید اثر ممکن است در یک روحانی و یا سطح پر انرژی است که طول می کشد زمان برای آشکار)
  • یک اثر مفید بر روی بیماری, آیا درمان علائم و یا دیگری (جهان همیشه مسیر ما انتظار دارند و یا فکر می کنم بهترین).

کنترا-نشانه های ذکر شده در بالا هستند نمونه هایی از ‘ریکی انجام آسیب’ اما بیشتر به انجام اقدامات احتیاطی معقول. اسکیزوفرنی به عنوان مثال می تواند در نظر گرفته شود مضر اما ریکی درمان, اگر, ادامه, خواهد تا پایان سودمند بودن آن است که فقط به ماهیت بیماری که مشتری در حال حاضر در دولت بالاتر از انرژی اضطراب و ریکی انرژی می تواند باعث تشدید این در مراحل اولیه. با مشتریان در حال حاضر آشفته طرز فکر آن است که بسیار بعید است که آنها خواهد بود مایل به رفتن را از طریق درمان به هر حال پس از علائم لحظه ای تقویت شده بنابراین بهتر است برای جلوگیری از این موضوع و توصیه های مختلف شکل از درمان.

می توانید از ریکی استفاده می شود به عمد آسیب کسی ؟ من شک دارم آن را (مگر اینکه شما می دانید که این فرد در مناظر خود را یکی از شرایط بالا و شما نیروی ریکی انرژی در آنها). من شنیده ام نیست از هر نمونه از این و هرگز سعی کنید برای پیدا کردن خودم. هر کسی که در تلاش برای انجام این کار تنها آسیب رساندن به خود معنوی و ریکی attunements باید متمایز عادت به آرامی تغییر پزشکان طرز فکر; پس از انجام آسیب رساندن به شخص دیگری چیزی است که آنها مایل به انجام است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.