زندگی در شهر نیویورک – یک دیگ ذوب فرهنگی

[ad_1]

شهر نیویورک است که هیجان انگیز ترین شهر در جهان است. این درست است برای بسیاری از دلایل – یکی از دلایلی که این تنوع است که می توان در اینجا یافت نشد. نیویورک است به تمام انواع از مردم اعم از ثروتمند و مشهور به مهم تاجر به دانشجویان و مهاجران اخیر. مردم زندگی در نیویورک در حال حاضر آمده از هر قاره در جهان است. با بیش از 8.2 میلیون نفر در مساحت 322 کیلومتر مربع های شهر نیویورک پرجمعیت ترین شهر بزرگ در ایالات متحده است. 36 درصد از مردم زندگی در این شهر متولد و تالار شهر مترجمان برای 150 زبان مختلف.

شهر نیویورک شناخته شده است به عنوان یک دیگ ذوب از فرهنگ از اوایل 1900s و به عنوان این است ادامه داد: از طریق این حال روز این شهر تبدیل شده است غنی با فرهنگ های مختلف است. فقط راه رفتن در اطراف خیابان های شهرستان می تواند مانند راه رفتن در اطراف سالن فرهنگی موزه. در واقع آن حتی ممکن است بهتر از شما're واقع بخشی از تنوع و فرهنگ است. اگر شما به دنبال تجربه یک فرهنگ دیگر خود را, شما احتمالا't مجبور به راه رفتن بیش از چند بلوک در خارج از درب خود را.

شما به راحتی می توانید تجربه بسیاری از جنبه های فرهنگ های مختلف با رفتن به بخش های مختلف قومی و محله ای وجود دارد که در سراسر شهرستان. برای مثال اگر شما فقط می تواند هرگز استطاعت که سفر به چین است که شما've همیشه از زمانی که زندگی در شهر نیویورک شما می توانید هاپ در مترو به خیابان کانال می شود و در محله چینی ها برای فقط چند دلار است. البته آن's همان نیست که در واقع در چین, اما شما می توانید تجربه برخی از فرهنگ ها و شاید گرفتن برخی از معتبر مواد غذایی چینی برای شام. همان صادق است برای قومی دیگر محله ها مانند کوچک ایتالیا و اسپانیا هارلم.

نیز وجود دارد بسیاری از سالانه رویدادهای فرهنگی در شهر است که می توان در طول سال. در ماه سپتامبر وجود دارد سن گننرو جشنواره در ایتالیا. این جشنواره معمولا در دو هفته آخر ماه سپتامبر است و توسط رژه فروشندگان خیابانی و بسیاری از مواد غذایی در محلی ایتالیایی رستوران. در ماه فوریه وجود دارد, جشن سال نو چینی در محله چینی ها. این جشن به طول می انجامد به مدت ده روز و شامل رژه برجسته اژدها و معتبر چینی لباس. در ماه مارس وجود دارد St. Patrick's رژه روز پایین خیابان پنجم و در ماه ژوئن در خیابان پنجم محفوظ است و پورتوریکو رژه روز. هر چه فرهنگ شما به دنبال به تجربه شما می توانید پیدا کردن یک رویداد برای آن جایی در این شهر است.

اگر ایده سفر به قومی مختلف محله و حضور در رویدادهای فرهنگی به نظر می رسد کمی خسته کننده شما می توانید همیشه تجربه فرهنگ شهر نیویورک توسط افراد از محله خود را. آن است که همیشه سرگرم کننده برای گذراندن یک روز خوب در پارک و یا در فضای رستوران و تماشای مردم که راه رفتن توسط. نیویورک آنقدر متنوع است که شما ملزم به دیدن فرهنگ درست در مقابل شما.

آیا شما هیجان زده به بازدید از تمام قومی محله در سراسر شهر و یا فقط می خواهم به تجربه تنوع به عنوان شما راه رفتن در اطراف خیابان های شهر نیویورک است برای شما. تمام فرهنگ و تنوع فرهنگی است که هر کسی می تواند می خواهید را می توان در نیویورک است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.