سان فرانسیسکو در امریکا نفسانی سرمایه ؟

[ad_1]

من ساخته شده آن را به سان فرانسیسکو در هوی و هوس. من می خواهم در زندگی یخی مرزی بوفالو, نیویورک, برای تعدادی از سال و تصمیم گرفت از آن زمان برای دراز کردن پا و ببینید چه بقیه کشور ارائه شده بود. من تا به حال خوانده شده در مورد سان فرانسیسکو برای برخی از زمان و فکر کردم آن ممکن است یک محل عالی برای نقل مکان به یک محل sunnier و گرمتر از قطب شمال زمین بایر من رشد کرده بود عادت کرده اند. من سمت چپ بوفالو در مسیر به یک نمایش هنری من میزبانی در شیکاگو و تصمیم به فقط در ادامه عنوان غرب و آن را به اجاره در سان فرانسیسکو که در آن من شروع به اکتشاف.

من سان فرانسیسکو نقل مکان طرح فقط به مدت چند ماه به دلایل حرفه ای اما من بازگشت به طور منظم و اغلب محبت افکار پوچ در منطقه خلیج و در آن رویاهای من به یاد داشته باشید زمان من وجود دارد که من در زمان یکی از بزرگترین مکان برای فقط ساده زنده من تا کنون بوده است.

در اینجا به همین دلیل است.

زندگی خوب تعریف شده

سان فرانسیسکو است, یک شهر اختصاصی برای لذت نفسانی. این شهر به خودی خود زیبا است, در بخشی به دلیل زرق و برق دار مناظر طبیعی اطراف شما در همه زمان ها. این شهر یک منطقه بزرگ شهری, بله, که بدان معنی است که آن را به یک تعداد انگشت شماری از محله های فقیر و آن را قطعا ممکن است برای پیدا کردن خود را احاطه شده توسط دره از بتن و آهن و جلا شیشه ای, اما این شهر باز می شود تا به درندهخویی در راه است که مراکز شهری مانند نیویورک هرگز نمی تواند تصور کنید.

سان فرانسیسکو تقدیر برای زیبایی طبیعی محصولات زراعی در تعدادی از راه های.

اولین شهر میزبان فراوانی از پارک های زرق و برق دار, وسعت سبز که علامت گذاری سنگ و فولاد آپارتمان ها و خانه ها و ساختمان های اداری در فواصل منظم. برخی بزرگ و برخی کوچک هستند اما در هر لحظه شما به احتمال زیاد به یکی دیگر از بقوم جانوران.

دوم این شهر تپه خود را به آن ناخواسته اورا یک احساس است که این شهر ساخته شده مطابق با زمین های اطراف آن که شهر نیست ساخته شده توسط روشن برش و سیما به تولید آن کامل شبکه شما در پیدا کردن بسیاری از دیگر شهرهای آمریکا است.

تپه خود را در برابر یک چالش برای واکر, اما آنها همچنین برای ارائه بسیاری از سان فرانسیسکو, زیباترین دارای نعمت غیر مترقبه لحظات. این یک تجربه مشترک به خصوص در نزدیکی این شهر مرکز برای trudge تا یک تپه و سپس معمولی نگاه به سمت و دیدن یک نمایش خیره کننده از نورد شهرستان و گسترده بای باز کردن در زیر شما.

بیش از زیبایی

سان فرانسیسکو شهری است که در آن زیبایی رخ می دهد در تعداد بی شماری از تکرار در طول زندگی روزانه خود را در هر دو برنامه ریزی شده و برنامه ریزی نشده روش. شما بارها و بارها روبرو می شوند زیبایی های طبیعی از خلیج و مناطق اطراف آن زمانی که شما اقامت در سان فرانسیسکو برای هر مقدار از زمان, اما همچنین شما می خواهد پیدا کردن خود را در مواجهه با زیبایی یک کمی بیشتر عمدی مرتب با هم برابر مقررات با توجه به تعهد ساکنان شهر نسبت به زندگی در جهان است.

وقتی که من می گویند “زرق و برق دار” من به سادگی نمی معنی زیبایی بصری منظورم از زیبایی لذت بردن از هر نوع. خلیج است که به خوبی شناخته شده برای چند چیز و منطقه جذابیت طبیعی است که تنها یکی از آنها است. سان فرانسیسکو است که اغلب دیده می شود به عنوان یکی از پایتخت های جنسی, اکتشاف برای خلاق کار می کند و برای مواد غذایی است.

هر سه از این برچسب های مناسب است. تمایلات جنسی باز و صادقانه و درمان با درجه ای از سرگرم کننده و هیجان در شهر به عنوان توسط اثبات عدم شرم است که با این نمایش آن sex مغازه های آن وابسته به عشق شهوانی هنر را نشان می دهد و به طور کلی مبنی بر لذات جسمانی طبیعت منظم روزانه زندگی است.

سان فرانسیسکو نیز به وفور خلاق شهرستان هر چند شاید نه کاملا در همان شیوه ای که در لس آنجلس یا نیویورک. خلاق عنصر سان فرانسیسکو نیست خیلی بشود “ساخت و آن را” یا “ضربه آن را.” بلکه خلاقیت موجود در سان فرانسیسکو بسیار آرام تر گذاشته و به ظاهر تولید می شود به خاطر خود. سان فرانسیسکو ساکنان قطعا مراقبت از هنر اما آنها در مورد مراقبت از لحظه ای از تجربه هنر – آنها در مورد مراقبت از ترکیب هنر را در زندگی روزانه به جای ساخت یک رویداد و یا یک کسب و کار بزرگ از آن همه است.

همان را می توان گفت: هر چند نه کاملا با همان دقت از شهرستان آشپزی صحنه.

شمال کالیفرنیا آشپزی

در یک کشور به سرعت در حال استقبال از امکانات پیچیدگی و لذت از ملاحظه رشد کرده و آماده مواد غذایی سان فرانسیسکو هنوز موفق به ایستادگی کردن به عنوان یک مرکز برای آشپزی وسواس. بخشی از این به خاطر تاثیر چند بازیکن اصلی در مواد غذایی مدرن جنبش که زندگی می کنند در یا نزدیک از جمله آلیس واترز که Chez Panisse نشسته در سراسر خلیج در برکلی یک اتاق خواب کوچک جامعه که همچنین به مدرن foodie مسیح مایکل پولان.

توماس کلر که لباس های شسته شده و اغلب به عنوان بزرگترین رستوران در جهان نیز نهفته است در نزدیکی دره نپا اما در نهایت آن را به سیاست گذاران و shakers که سن فرانسیسکو امریکا یکی از قابل توجه ترین مواد غذایی پایتخت این واقعیت ساده است که تقریبا هر رستوران شما مراجعه مراقبت عمیقا در مورد مواد غذایی به آنها خدمت می کنند. تقریبا هر قطعه از مواد غذایی شما خرید در سان فرانسیسکو با آن حمل جاه طلبی سطح شما را پیدا خواهد کرد در هر نقطه دیگری که به معنی شما لازم نیست که به دنبال بیش از حد سخت و یا صرف پول بیش از حد در یک تجربه ناهار خوری بزرگ. من خوردند کردن تقریبا هر روز از تعداد انگشت شماری از ماه من زندگی می کردند در خلیج و من هرگز تا به حال یک وعده غذایی بد.

زمانی که من به بازگشت به شمال, من شوکه شده بود چقدر سلیقه من تغییر کرده بود – نه چقدر انتظارات من از مواد غذایی روزانه افزایش یافته و از زمان من در سان فرانسیسکو. احساس من این بود که با توجه به کاهش میانگین کیفیت مواد موجود در مواد غذایی در شرق و در حالی که من هنوز هم نگه دارید و این تا حدی درست است یک استاد آشپز در یک high-end رستوران من کار می کرد در مراحل بعدی زندگی به من گفت که او واقعا احساس می آمد آن را به مراقبت از. برخی از مردم در مورد مراقبت از مواد غذایی آنها خدمت کرده است و دیگران نیست. به گفته او این بود که ساده و در پایان روز من با او موافقم.

مراقبت در سان فرانسیسکو

مراقبت خوب است توجه داشته باشید به پایان هنگامی که صحبت کردن در مورد این شهر است. بله این شهرستان گربس مقدار از زیبایی آن و مقدار آن خوشگلی و خیلی از قرار دادن آن به عنوان یکی از بهترین شهرها برای زندگی در جهان اما در نهایت به دلیل سن فرانسیسکو است که چنین مکان دوست داشتنی است و به واقع مردم این شهرستان مراقبت. آنها در مورد مراقبت از زندگی روزمره به عنوان لذت بخش و به عنوان لذت بخش و به عنوان غنی به عنوان امکان پذیر است. آنها در مورد مراقبت از آرامش و لذت بردن از خود. آنها در مورد مراقبت از زندگی ارزشمند بودن را در خود و برای خود و این مراقبت تبدیل به چه شده است می تواند فقط یکی دیگر از زیبا west coast شهرستان به واقعا یک محل خاص است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.