سان فرانسیسکو محله راهنمای Homebuyers

[ad_1]

سان فرانسیسکو یکی از جالب ترین شهرستانها در جهان است. با آن گذاشته پشت پختگی و روشن فکر و ظرافت آن است که هیچ جای تعجب است که املاک و مستغلات در سان فرانسیسکو است بسیار پس از دنبال. این یک رقابتی در بازار املاک و مستغلات با خانه های رسیدگی به فروش نسبتا به سرعت و اغلب بیش از پرسیدن قیمت; اما با سعی و کوشش به دلیل آن است که ممکن است برای پیدا کردن خانه مناسب در قیمت مقرون به صرفه.

اگر شما به دنبال یک خانه در سان فرانسیسکو آشنایی با طرح و محله تفاوت مهم است. سان فرانسیسکو یک شهر فشرده پوشش مساحت حدود 7 x 7 مایل است. این سازمان به 10 منطقه هر یک تعیین مرزهای جغرافیایی. در این ولسوالی ها و محلات. برخی از مشخصه های متمایز قومی و میراث فرهنگی دیگران با شیوه زندگی و یا صنعت.

مناطق 1 و 2 و 3 در مجمع الجزایر لبه سان فرانسیسکو و در میان گذشته مناطق شهرستان به توسعه می شود. به دلیل نزدیکی به اقیانوس آرام آب و هوا در این مناطق می تواند متغیر سوئیچینگ از برخی که معروف سان فرانسیسکو مه به آفتاب درخشان هنگامی که نسیم اقیانوس و پا زدن در.

منطقه 1 – شمال غرب

ریچموند منطقه به عنوان منطقه 1 است که گاهی اوقات شناخته شده است متنوع فرهنگی جامعه احاطه شده توسط پارک ها و نقاط تفریحی; لینکلن پارک, پادگان, Golden Gate Park, و اقیانوس آرام است. خانه محدوده از بناهای منحصر به فرد در دریای کلیف به کمی مرتب ویکتوریایی و ادواردی خانه های تک خانواری از لورل ارتفاعات.

منطقه 2 – مرکزی غرب

منطقه 2 گاهی اوقات به عنوان غروب آفتاب منطقه است خانه را به UCSF دانشکده پزشکی و سان فرانسیسکو هنرستان موسیقی. این منطقه دارای گذاشته احساس می کنید در یک شهر کوچک با جذاب قومی مخلوط و برخی از رستوران های بزرگ است. مسکن در منطقه 2 است التقاطی اعم از اوایل تا اواسط قرن خانه هنری Doelger به غریب خانه های طراحی شده توسط Oliver روسو.

منطقه 3 – جنوب غربی

منطقه 3 به دانشگاه ایالتی سان فرانسیسکو و Stonestown ایرانیان است که در حومه سبک مرکز خرید شده plunked پایین سمت راست در این شهرستان است. منازل مسکونی در منطقه 3 محدوده از مهربان خانه در شهرستان مرسد مانور و کاج دریاچه پارک به یک خانواده طبقه متوسط خانه های ساخته شده توسط Gellert برادران در Lakeshore.

منطقه 4, 5 و 6 در قلب سان فرانسیسکو و شامل برخی از رنگارنگ محله در شهرستان — Haight Ashbury که کاسترو منطقه و غربی در لبه منطقه ماموریت. برخی از بخشنده ترین خانه در شهر را می توان در داخل مرزهای این مناطق.

منطقه 4 – Twin Peaks غرب

برخی از متنوع ترین معماری در شهر می توان در منطقه 4. دنج محله از غرب پورتال کسب و کار مرکز منطقه typified توسط به طور مستقل متعلق به مغازه ها و رستوران های کوچک احاطه شده توسط به خوبی نگهداری خانه های تک خانواده. گسترده بطرف بلوار توصیف بسیاری از محلات منطقه 4. جنگل تپه و سنت فرانسیس چوب بخشنده اقامت پارک های با سبک های معماری اعم از کشور فرانسه به گرجستان و خانواده سلطنتی تودور. جنگل شروود است برخی از شهر بزرگترین مسکونی تعداد زیادی و تنوع سبک های از جمله سفارشی معاصر و کالیفرنیا در مرتع پرورش احشام. برای اواسط قرن مدرن علاقه مندان الماس ارتفاعات هیجان انگیز جامعه از اواسط قرن تک واحدی, آپارتمان و آپارتمانهای و فقط ممکن است غلظت بزرگترین Eichler خانه ها در شهرستان.

منطقه 5 – مرکزی

انواع غنی از خانه و شگفت انگیز شخصیت ها چه می توان انتظار داشت در منطقه 5. Haight Ashbury هنوز هم دارای غیرمتعارف محیط که یک بار ساخته شده آن بسیار معروف است. Duboce مثلث است که به سرعت در حال تغییر جامعه و یکی از sunnier مناطق از شهرستان. Twin Peaks ارائه می دهد برخی از دیدنی ترین مناظر پانوراما در سان فرانسیسکو و Noe Valley تبدیل به یک بسیار پرطرفدار منطقه مسکونی. منطقه 5 به خوبی ممکن است یکی از مهمترین و اجتماعی مناطق مختلف در شهر است.

منطقه 6 – شمال مرکزی

منطقه 6 است که در آن یکی می توانید فراوانی از ویکتوریا معماری سان فرانسیسکو بسیار مشهور است. آلامو مربع به معروف ویکتوریا “نقاشی بانوان” است که در منطقه 6 همراه با برخی از نفیس نمایش از شهرستان. هیز دره hipper, trendier بخشی از منطقه و املاک و مستغلات وجود دارد شامل یک ترکیب منحصر به فرد از lofts, condos و متمایز خانه.

این شهر مرکز شهر و در شمال اسکله شرح زیر خلیج از خلیج پل گلدن گیت. در اینجا این است که گردشگران گله به بازدید از بندرگاه ماهیگیر. هنگامی که صفحه اصلی به Barbary Coast ساحل شمالی دارای یک شب زنده داری پر جنب و جوش و جالب تاریخ است. انتخاب کنید تا این شهر ضرب و شتم در مرکز شهر سان فرانسیسکو که در آن شهرت و ثروت فراوان. چینی, کابل, اتومبیل, world-class رستوران ها و هتل های لوکس فریب بازدید کنندگان و ساکنان به طور یکسان به مناطق 7 و 8.

منطقه 7 – شمال

گاو توخالی مارینا, Pacific Heights و پادگان ارتفاع آنها به محله در منطقه 7 است. Pacific Heights یکی از مطلوب ترین محله در سان فرانسیسکو. این معتبر املاک و مستغلات شامل آپارتمانهای لوکس با نمایش خیره کننده co-ops و ظریف طنز. در نزدیکی گاو توخالی و مارینا جذب یک جوان ثروتمند جمعیت با یک صحنه تک, مرسوم, مد روز بارها و طیف گسترده ای از خانه های جالب.

منطقه 8 – شمال شرق

منطقه 8 سان فرانسیسکو در آن urbane. مرکز فرهنگی قلب این شهر در حالی که منطقه مالی اقتصادی است ، اوج تپه و تپه دو به خوبی شناخته شده, پول های قدیمی محله در این منطقه در حالی که ساحل شمالی است artsy, پر جنب و جوش محله های عجیب و جالب یک خانواده در خانه ها و آپارتمان ها.

مناطق 9 و 10 در طول تاریخ شده است که بیشتر در مناطق صنعتی از سان فرانسیسکو. در اینجا شما را پیدا خواهد کرد AT&T پارک و پارک هیولا های غول سان فرانسیسکو و سن فرانسیسکو 49ers بود.

منطقه 9 – مرکزی شرق

District 9 ترکیبی از مسکونی و صنعتی املاک و مستغلات. جدید UCSF تحقیقات دانشگاه منجر به توسعه سریع یک محله مرفه در ماموریت خلیج که در آن وجود دارد هنگامی که یک آبپاش از انبار حمل و نقل محوطه ها و کارخانجات. پتررو Hill, دلپذیر, خانواده گرا محله که به نظر می رسد در حال “کشف”. در جنوب بازار و یا سوما یک تکنولوژی بالا مکه در روز و یک nightspot پس از تاریک. مسکن وجود دارد و متوسط و گران قیمت با صنعتی و همچنین مسکونی فضاهای زندگی.

منطقه 10 – جنوب

منطقه 10 احتمالا مقرون به صرفه ترین املاک و مستغلات در سان فرانسیسکو. آن است که یک نور انبار صنعتی منطقه با جمعیت متنوع فرهنگی. خانه در منطقه تمایل به مالک اشغال تک خانواده خانه و آپارتمان.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.