سفر به لندن ؟ سعی کنید یک ماشین به اطراف

[ad_1]

استانستد و فرودگاه لوتن دو از پنج فرودگاه بین المللی واقع در لندن است. همه آنها متعلق به بع و دسترسی به تمام مناطق لندن است. به اطراف شهرها در نزدیکی شما باید کرایه ماشین انگلستان فرودگاه و دو فرودگاه در حال محبوب اتومبیل استخدام مکان

برای شروع در استانستد یکی با استفاده از گزینه اطراف هتل ها به عنوان یک شکل از پایه خانه و یا با استفاده از این فرودگاه به عنوان یک هاب برای اتصال به دیگر فرودگاه. این سومین شلوغ ترین فرودگاه در انگلستان است که یک ترمینال با یک پل هوایی و متصل به سیستم حمل و نقل. در فرودگاه وجود دارد, دسترسی به اینترنت, ارز, مبادلات و چندین مغازه ها و رستوران ها. فرود در استانستد برگزار خواهد شد بازدید کنندگان غربی لندن و کمبریج. اگر شما تمایل کرایه خودرو فرودگاه استانستد لندن در دسترس است. این فرودگاه زنجان به گسترش در سال های آینده با توجه به ظرفیت بودن ملاقات در 25 میلیون مسافر در سال است. اگر این پیشنهاد به گسترش است تصویب و تا سال 2015 استانستد باید قابلیت مسئولیت رسیدگی به حتی بیشتر مسافران از فرودگاه هیترو.

برخی وجود دارد هر چند که در حال مبارزه با این گسترش بیان آنها تاثیر منفی محیط زیست, تبلیغ با استفاده از زمین است که نمی خواهد و خشنود به ساکنان این نزدیکی هست. هدف اصلی از این فرودگاه شد به سادگی از بین بردن هیترو و گتویک. آن را پس از آمدن به خود با افزایش تعداد مسافران و پروازها.

نزدیکی لندن فرودگاه لوتن لندن واقع شده است در حدود 30 مایلی شمال لندن شهر مناسب است. این پنجمین شلوغ ترین فرودگاه در انگلستان است. آن را به طور کلی به عنوان یک عامل hub برای چهار دیگر فرودگاه های مستقر در داخل و اطراف لندن. شما همچنین می توانید دسترسی کرایه ماشین London Luton Airport اینجا.

زمانی که Luton اول باز تمرکز بر عملیات تجاری به جای مسافر حمل. در سال 1985 آن اضافه شده یک ترمینال بین المللی و در سال 1990 با نام London Luton Airport به منظور اتصال آن به شهر لندن شناخته شده است. هنوز این فرودگاه تنها در عمل یک باند است و مجهز به تکنولوژی به کمک هواپیما در فرود در آب و هوای نامساعد.

آن را نیز محبوب Silverjet ترمینال است که می تواند میزبان به حدود 100 مسافر و روند آنها را از طریق در کمتر از 30 دقیقه. آن را می توان در ترمینال اصلی. Luton نیز میزبان 8% نرخ پروازهای چارتر منتشر شده از باند فرودگاه است و توانایی پذیرش پروازهای باری نیز هست.

این فرودگاه در حال تجربه چنین رشد در چند سال گذشته است که در حال حاضر این سایت از یک شرکت اکتشاف سطح جنبش فن آوری نظارت و کنترل ابزار. این کار باعث افزایش ضریب ایمنی فرودگاه و همچنین ظرفیت و بهره وری به عنوان تعدادی از مسافران همچنان به صعود.

گسترش در حال رقابت است و توسط محیط زیست وجدان سازمان به دلیل مسیرهای پرواز استفاده Luton در حال حاضر در حال ایجاد اختلال در Chilterns منطقه از زیبایی طبیعی فوق العاده.

برنامه های آینده برای این گسترش در انتظار نگه داشته در حال حاضر به عنوان طرح توسعه در سال 2007 متوقف شد. آنها فرودگاه قصد دارد به تجدید نظر در برخی از مسیرهای پرواز برای جلوگیری از به عنوان بسیاری از شهرهای بزرگ به عنوان امکان پذیر است و کار به سمت بهبود این فرودگاه به عنوان آن در حال حاضر می ایستد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.