سفر به گوا? در اینجا چگونه برای به دست آوردن بهترین نتیجه را از خود بسته تور

[ad_1]

برای بسیاری از اروپایی و آمریکایی گردشگران هند است که همیشه یک بودجه مقابله. که احتمالا توضیح می دهد که بسیاری از برگشت و teetotalers در کافه ها و رستوران ها. برای بسیاری از گردشگران خارجی گرفتن یک معامله مناسب و معقول در هند بسته های تعطیلات است و هیچ جا باز کرد. در صورتی که شما یکی بیشتر از شما تا پایان گرفتن shortchanged برای بالا بسته نرخ وسواسی تور اپراتورها شارژ. چگونه انجام شما فرار از هیاهو و کتاب مناسب و معقول بسته است ؟ من نمی توانم بگویم برای کل کشور, اما من قطعا می دانم یک یا دو چیز در مورد گرفتن حداکثر بنگ برای جفتک انداختن خود را در هنگام رزرو گوا هتل بسته است. این مقاله می خواهد خود را راهنمای هوشمند برای جلوگیری از گرفتن fleeced توسط اپراتورهای تور و معامله مانند یک محلی است.

1 – جولان دادن یک اتصال; اگر نه آن را جعلی

اگر شما یک دوست و همکار, kin, معلم, دانشجو, لوله کش و…. اجازه دهید خود را در تور می دانم. این کمک خواهد کرد نژاد حس آشنایی علاوه بر خدمت به عنوان یک ناگفته هشدار دهنده است که شما می دانید نرخ تور خود را. به این ترتیب تور اپراتور را فکر می کنم دو بار قبل از به نقل از مسخره نرخ معامله خود را. در صورتی که شما هیچ گونه آشنایی یک جعلی است. خود بگویید اپراتور این است که خود را nth سفر به هند و شما باید زودتر به ABC شهر (تحقیقات چند برجسته شهرستانها از قبل). جدید دهلی, گوا, بمبئی, راجستان و کرالا محبوب با گردشگران بین المللی. در هند و اتصالات را به شما خواهد شد یک راه طولانی. پس از اختراع یک اگر شما هیچ ندارد.

2 – نقل قول نقل از رقابت; جعلی دوباره آن را اگر شما به

بله چانه زنی ضروری است برای گرفتن یک معامله مناسب و معقول با اپراتورهای تور. انجام یک جامع جستجو برای عمده تور اپراتورهای ارائه گفتن گوا هتل های بسته بندی و صلیب بررسی نرخ بسته همراه با اجزاء و محرومیت. در حال حاضر هنگامی که شما تماس با یک تور اپراتور نقل قول نرخ کمتر توسط فروشندگان دیگر. یک بار دیگر اگر شما در حال حاضر تماس با بالاترین پیشنهاد جعلی به نقل از. این کمک خواهد کرد که شما را استخراج و از معامله خود را. به یاد داشته باشید نه به دریا بروید و با مراجعه به قیمت آن بسیار پایین است که آنها هم به دور خود بلوف یا خلاص اپراتور. به یاد داشته باشید شما می خواهید برای بستن این قرارداد.

3 – با اصول اولیه شروع و سپس کار راه خود را تا

آیا تا به حال فاش کردن تمام برنامه تور خود را در ابتدا. که همیشه خود را هزینه تور ، شروع با مبانی برهنه از سفر – اقامت بلیط هواپیما برنامه های غذایی و غیره. اجازه دهید فروشنده ابتکار در اینجا و به شما ارائه add-ons برای سفر. برای مثال زمانی که مذاکره یک تور گوا, تماس, تنها برای هتل و رزرو ناهار خوری. تور اپراتور خواهد شد و سپس نشان می دهد اضافی طناب چتربازی تور برای روز بعد. کمتر استادانه درست شده برنامه های خود را به آژانس مسافرتی بهتر است پیشنهادات شما را دریافت کنید. درخواست برای تعریف گشت و گذار تورهای انتقال از فرودگاه و چه چیزی نیست.

4 – صبور باشید

به عنوان با اکثر مذاکرات صبر کلیدی در اینجا است. حق گرفتن تخفیف هتل مستلزم بسیاری از تحقیقات است. هنگامی که شما zeroed در اپراتور خود را انتخاب و آن را هنوز هم نیاز به زمان آسیاب کردن بهترین معامله از او. هرگز نشان می دهد هر یک فوریت زمانی که مذاکره تور خود را در جزئیات. اگر سفر آژانس می خواهد به عقب بر گردیم به شما اجازه دهید آنها را تماس بگیرید. تنها زمانی که شما فکر می کنم معامله شناور دور شما باید خرد شدن.

چهار نکته بالا باید به شما کمک کند کیسه یک معامله بزرگ است. چوب به آنها و لذت بردن از بزرگ هند تعطیلات.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *