سقوط ملک

[ad_1]

ملک در منچستر بود افسانه ای تنها اعضای کلوپ شبانه بود که مسلما معروف ترین باشگاه از آن زمان است. مدونا اولین حضور در انگلستان بود و در هکیندا در سال 1984 بود که در اوج شهرت او در صورتی که هر گونه نشانه ای از چه نوع خیالی سحر و جادو این کلوپ شبانه برخوردار است. اولین باز در سال 1982 ملک با تجربه شکوه آن روز در 1980s یک زمان بود که لقب “Madchester” در ادای احترام به موسیقی بیداری در بریتانیا در این زمان در آورده با موسیقی زنده برگزار شده در باشگاه.

مالکیت و تامین مالی بخشی از گروه جدید سفارش و ثبت آن برچسب کارخانه سوابق اوایل روز از ملک به طور شگفت انگیزی آرام شامل گروههایی مانند وزارت, صدا و اسمیت. اواخر 80s شاهد ظهور منحصر به فرد برای تلفن های موبایل از اسید و یک نوع جدید از حزب: با بیحوصلگی حرف زدن. همان صحنه دیوانه برجسته شد با استفاده از اکستازی نور لیزر را نشان می دهد و سریع گام موسیقی الکترونیک و آن را تغییر چشم انداز کاباره ها همه در سراسر انگلستان است. توسط 1986, DJ, بازی خانه موسیقی تا به حال جایگزین زنده گروهها و باشگاه جهان را به دست آورد تحسین گسترده ای.

نقطه عطفی در هکیندا را بد نامی آمد و در سال 1989 زمانی که یک دختر 16 ساله ای به نام کلر لیتون سقوط به عنوان یک نتیجه از عوارض ناشی از مصرف اکستازی و در مدت کوتاهی پس از آن. متاسفانه این آغاز پایان و پس از چند rocky سال ملک در نهایت بسته در سال 1997. آپارتمانی با همین نام در حال حاضر در نقطه ای از اصل ملک در 11-13 ضربه شارپی خیابان غرب; توسعه دهندگان تخریب ساختمان اصلی. داخل وسایل از جمله قطعه از DJ غرفه در حراج فروخته شد در نوامبر 2000 با تمام درآمد حاصل از رفتن به موسسه خیریه.

بازدید کنندگان به سایت Hacienda امروز را پیدا خواهد کرد خود را در مرکز شهر منچستر, منطقه ای که نه حداقل کمی جای تعجب داغ از باشگاه ها و میله های زندان است. اگر چه پیکادلی ایستگاه نزدیک ترین گردشگران پیاده روی این منطقه از مرکز شهر است که بسیار کوچک است. با انتخاب گسترده ای از هتل ها منچستر تا حد زیادی به ارائه مهمان یک شبه. غذاهای محلی شامل هر چیزی از فرانسه به ژاپن به هند است. بسیاری از مکان های مسابقه برنده جایزه رستوران به یکی از بهترین Manchester hotels, بنابراین, مهمان می تواند انتخاب کردن برای یک شب بعد از یک روز طولانی از دیدن مناظر از این بدنام موسیقی شهرستان.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.