سلام از اتاوا – اسکیت روی کانال Rideau – رسما بزرگترین پیست اسکیت

[ad_1]

وجود دارد هیچ انکار آن: اتاوا شناخته شده است یکی از سردترین پایتخت های جهان (فقط تا آنجا که درجه حرارت نگران هستند هر چند). اما آیا این معنی است که شما اقامت در خانه در طول زمستان و عبوس? کاملا نه! اتاوا تبدیل کرده است مسئولیت بالقوه به یک دارایی کلیدی و واقعا به ما نشان می دهد چگونه به جشن زمستان.

برای اولین بار وجود دارد Winterlude اتاوا در زمستان جشنواره است که برگزار می شود در این سال از تاریخ 3 فوریه 19, 2006. Winterlude ظاهرا با حضور بیش از 650,000 زمستان revelers و شامل هزاران حوادث: کنسرت, ویژه, حوادث, آشپزی, تظاهرات رستوران جشنواره ها و لیست در می رود. اسکیت روی Rideau Skateway در تقریبا 8 متر بزرگترین icerink., ما بود دلیل اصلی برای آمدن به اتاوا. در واقع ما تا به حال سفر به اتاوا حدود 3 سال پیش و با توجه به آب و هوای گرم Winterlude بود شستشو در کل برای ما که سال (من حدس می زنم این مدت مناسب برای این رویداد خواهد بود “Waterlude”).

اما ما قبلا تجربه جلوگیری نمی کند ما در این سال ترزا و من تصمیم به بازگشت و دعا برای بهتر آب و هوا بنابراین ما در واقع می تواند قادر به اتمام این فوق العاده اسکیت و محل سرگرمی برای خودمان.

این کانال Rideau Skateway به رسمیت شناخته شده توسط کتاب رکوردهای جهانی گینس به عنوان بزرگترین در جهان به طور طبیعی یخ یخ بازی کردن. این skateway است 7.8 کیلومتر طولانی طول می کشد و شما را از Rideau پل تمام راه را به داو دریاچه.

ما قصد کردم اوایل فقط حدود 10 am در یک کاملا مناسب زمستان بعد, اما حتی در آن زمان skateway بسته بندی شده بود و خرید بیش از یخ منجمد از کنفدراسیون پارک به skateway ورودی در سمت دیگر رودخانه پر با مردم در یک صف طولانی.

ما رنگ و لعاب تا ما اسکیت قرار داده و ما در ما backbacks که به ما انعطاف پذیری برای به دست آوردن یخ در هر زمان و ما ادامه اکتشافات ، و یا اگر ما بیش از حد خسته ما می تواند حتی هاپ در “Sno-اتوبوس” که متصل داو دریاچه با کنفدراسیون پارک در طول Winterlude جشنواره برای کم هزینه از $2.50 (اطلاعات بیشتر در مورد OC Transpo سایت) .

اما ظاهرا ما نمی نیاز به یک Sno-اتوبوس ما skated ما راه را به پایین در این فوق العاده طبیعی یخ سطح تمام راه را به سمت دریاچه و حتی نمی نیاز به استراحت. در این روز زرق و برق دار با کریستال آبی آسمان و زمستان کامل آب و هوا و شگفت آور بدون باد اسکیت در Rideau شد یک تجربه فوق العاده. ما در واقع می تواند نه برداشت یک روز بهتر از کشف کانال Rideau در اسکیت.

در فواصل زمانی مختلف در طول راه وجود دارد انواع مختلفی از بقیه مناطق, مواد غذایی و امتیازات ویژه سرگرمی یا اطلاعات مناطق. به خوبی نشان داده و البته معروف اتاوا علامت تجاری: این Beavertails امتیازی غرفه فروش که تازه ساخته شده, گرم, شیرینی پاشیده با شکر و دارچین. کامل میان وعده و منبع انرژی در زمستان سرد بعد.

در طریق راه آهن کنکورد ایستگاه استراحت منطقه یک نمایشگاه نور در اتاوا راه آهن تاریخچه. ظاهرا بسیاری از سال پیش, قطار می رسند در مرکز شهر اتاوا درست در کنار کانال Rideau. در خیابان پنجم جوان طرفداران ورزش بودند با بهره گیری از کانادا تایر JUMPStart مرکز فعالیت های که در آن آنها پریدن را از طریق هوا در مکان سیستم و قرار دادن مهارت های هاکی خود را به آزمون.

در خوک جزیره یک منطقه خاص با teepees راه اندازی شد برای دریافت یک طعم و مزه از سنت های بومی فرهنگ و آشپزی. علاوه بر این, منطقه, ویژه, یک وبلاگ نویس’ نمایشگاه کفش برفی-کارگاه ساخت و بومی آهنگ ها و ضربت زنی.

هنگامی که وارد داو را لیک من در ادامه به کشف 26 سالانه, تخت, مسابقه یک رویداد جمع آوری کمک مالی است که ثابت می شود کاملا خنده دار تجربه برای یک علت های خوب کمتر. تخت مسابقه توسط سازمان اتاوا Kiwanis باشگاه و درآمد حاصل نزدیک به 50000 دلار را نسبت به کودکان به عنوان خوانده شده-A-Thon.

اما من تا به حال بیشتر برای پوشش, بنابراین من شروع به اسکیت بازگشت به سمت مرکز شهر و در این زمان skateway پر بود تا کمی. آن را مانند به نظر می رسید و تمام خانواده بود. پدر و مادر کشیدن فرزندان خود را در سورتمه کوچک و یا حتی هل دادن آنها را در همه زمین واگن عزیزم. همه داشتن یک تن از سرگرم کننده است.

در راه برگشت یک نفر به من زده توجه: یک بانوی جوان در اسکیت با دستکش های قرمز و شال قرمز بود اسکیت پایین کانال دستکاری ظاهرا فقط با داشتن یک توپ از یک زمان. من با نزدیک شدن به او برای پیدا کردن یک بیت در مورد او. او با معرفی خودش به عنوان کایتان و با من به اشتراک گذاشته است که او بخشی از یک خانواده دستکاری و دستکاری در خون است. او گفت که دستکاری زندگی او است و اگر چه او نمی درایو fanciest ماشین او خوشحال است چرا که او می شود به انجام آنچه او را دوست دارد.

بعد از این همه اسکیت من واقعا گرسنه بنابراین من در زمان خاموش اسکیت و به سادگی سر به Rideau مرکز یکی از اتاوا بزرگترین مراکز خرید. آن واقع شده است و درست در کنار کانال و مثبت بسته بندی شده در این روز است. این Rideau مرکز ارائه یک فرصت خوش آمدید به گرم کردن و گرفتن یک ناهار خوب در آن دادگاه مواد غذایی.

بدیهی است که من دوست دارم فعالیت در فضای باز و همچنین به عنوان شهری بررسی و اسکیت روی کانال Rideau از طریق مرکز شهر اتاوا ترکیبی از هر دو فعالیت های کاملا. من یک مختصر طعم این ویژه زمستان فعالیت و یک چیز برای مطمئن شویم که: من بر می گردم!!!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.