سلام حس HK900 همه در یک نقطه از فروش ارزیابی

[ad_1]

ارزیابی سلام حس HK900 نقطه از فروش ترمینال.

قدرت مورد نیاز

به هنگ کنگ 900 مجهز به 12V 10A DC آجر منبع تغذیه. من شخصا مانند سیستم های POS که ترکیب این منابع قدرت به عنوان آنها تمایل به بیشتر قابل اعتماد و ارزان تر به حفظ. دو منافع فوری در مورد استفاده از DC آجر سبک تغذیه هستند که آنها تمایل به بیشتر دوام آنها نیز به صورت محلی در دسترس SA و به طور معمول خرده فروشی در مورد R500ex.

یک مزیت بزرگ از داشتن یک آجر منبع تغذیه به جای یک گنجانیده شده PCB یکی این است که آن حرکت می کند گرما را از هسته سیستم گرمای زیادی ایجاد می کند رخ می دهد در اطراف پردازنده به خصوص در یک راکد و یا محصور در محیط کار.

این یک منطقه که در آن من احساس می کنم سلام-احساس کاهش یافت و تا حدودی در طراحی. آنها را نقل مکان کرد PSU دور اما نادیده گرفته شده برای اضافه کردن هر یا تهویه هوا خنک کننده در پایه سیستم است. این 120W تغذیه تنها راه از کنار رفتن گرما از طریق بالای پایه سمت راست بر روی پردازنده اصلی و PCB. من گمان می کنم این خواهد شد که هیچ اثر فوری در عملکرد یا قابلیت اطمینان اما در طول زمان به عنوان جزء خستگی آن مجموعه و بهره وری قطره; حرارت و اتلاف انرژی را افزایش می دهد و می تواند تا سرعت تخریب اصلی PCB منجر به خشکی مفاصل است.

سر و سر مونتاژ

سر شامل یک HS-525T صنعتی مادربرد. هیئت مدیره است که مجهز به یک باله’ نوع نزول گرما. آن را خوب است برای یک جامد انتقال حرارت سیستم گنجانیده شده در اینجا به عنوان حرارت بیش از حد می تواند به آن منتقل شاسی. این پسزمینه طراحی شده با استاندارد دوگانه اینورتر (خوب و آسان برای حفظ)

پانل لمسی و کنترل

رابط صفحه نمایش لمسی است که توسط یک صفحه یک صفحه لمسی یا Touch-کیت کنترل. این کنترل کننده تبدیل شده اند بسیار محبوب در طول چند سال گذشته و من متوجه شدم آنها در بسیاری از می سازد و مدل. شکست خود را با نرخ کم است. آنها سازگار با G-پانل های لمسی است که به راحتی در دسترس هستند در آفریقای جنوبی.

صفحه نمایش لمسی استاندارد 5 سیم مقاومتی پنل دوباره رایج ترین دستگاه های POS و می تواند عوض شود با دیگر generic types. مقاومتی پانل های خوبی در چرب و کثیف محیط و من ترجیح می دهم آنها را بالا دیدم و IR فن آوری به خصوص در صنعت مهمان نوازی.

به طور کلی

به جز مدیره اصلی ترین قطعات را می توان از منابع مختلف تامین کنندگان و اکثر قطعات قابل تعویض با کلی یا به صورت محلی در دسترس بخش است. من توصیه قرار دادن یک آزمون واحد در یک رستوران در دوربان در ساحل مقابل که این را به سرعت نشان می دهد که چگونه این واحد معاملات با گرما و رطوبت و زنگ زدگی. من مانیتور شاسی بسیار نزدیک برای زنگ این بود که شدید کمبود در Digipos پره.

اصلی هیئت مدیره نیاز به آزمون زمان ایستاده; من گمان عادی شکست همانطور که با هر صنعتی دیگر هیئت مدیره معیوب سریال و کشو پول نقد بنادر و توسعه خشکی مفاصل در طول زمان است.

من فکر می کنم این واحد است که قطعا ارزش نگاه اگر قطعات به آسانی. وجود دارد هیچ فوق العاده قطعات در داخل و استاندارد طراحی و چیدمان راهنماهای دنبال شد.

این واحد خواهد شد و احتمالا تحویل همان کارایی و قابلیت اطمینان به عنوان دیگر ورود به سطح POS دستگاه های موجود از اوج و Mustek. از این رو من تصمیم من بر در دسترس بودن قطعات یدکی و خدمات پس از فروش و پشتیبانی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.