سنگاپور غذا خوردن راهنمای بهترین رستوران آمریکایی در دسترس

[ad_1]

این سنگاپور غذا خوردن راهنمای بهترین رستوران آمریکایی در دسترس است. محلی پالت گسترش بوده از رستوران رونق در سنگاپور پس از اواخر دهه 1980 و اوایل دهه 1990. بسیاری از مردم بر این باور بودند که این به دلیل ظهور بسیاری از مهاجران بودند که به دنبال سنگاپور به عنوان یک کار عملی مقصد در منطقه آسیا است. دیگران شاهد افزایش فراوانی از متوسط سنگاپوری – ترکیبی از افزایش هزینه های مصرف کننده قدرت و ‘travelibility’ از محلی ما از پسران و دختران.

برخی از جیب در جامعه دوخته دم در افزایش طیف وسیعی از تلویزیون و چه غربی (و اشکال دیگر از فرهنگ و سبک زندگی), فرهنگ و راه زندگی نافذ زندگی روزانه ما است. در حقیقت آن ترکیبی از کسانی که همه چیز و بیشتر که پس از آن منجر به رونق ها و رستوران ها – به ویژه آمریکا و رستوران ها در سراسر جزیره است. در حال حاضر یک نوار و جلو پنجره و یک برگر مشترک و یا حتی یک دنده مشترک شد در دسترس آسان از متوسط سنگاپوری.

کلمات ‘All American BBQ’ شروع به روشن جاده باغ خود را به طور سنتی پر زرق و برق علائم نئون و صدای هیس کردن استیک رسیده دور و گسترده ای به عنوان بیشتر و بیشتر سنگاپور شروع به رئيس وار رفتار کردن این رستوران. امروز هر کسی که در خلق و خوی برای یک آمریکایی و یا یک استیک خوب است نه محدود گزینه های خود را. سنگاپور واقعا تبدیل به یک hub برای فرهنگ در جهان به درآمیزند و سلیقه به معرفی می شود به طوری که حتی نمی باید برای سفر به بهترین های جهان است. مورتون را Steakhouse فقط یک مثال از یک برتر رستوران آمریکایی به معرفی به سنگاپور – در حال حاضر هر کسی می تواند یک طعم و مزه خود را در دهان خود ذوب’ حق بیمه استیک و سالاد را با گوجه فرنگی و پیاز به اندازه توپ گلف بسیار گرم با سس سیر درست در مقابل چشمان شما.

انواع کباب به سبک آمریکایی رستوران مانند Breeks! و جری, BBQ, Kenny Rogers کباب و حتی دهه شصت به سبک آمریکایی برگر مفاصل مانند بیلی بمب افکن های درست در نوک انگشتان و فقط سوار تاکسی دور از ولع مصرف به جامع و انگشت لیس تجربه ناهار خوری. در هرج و مرج از رستوران ها و کافه ها در سنگاپور در این رستوران آمریکایی واقعا ایستادگی کردن – با وعده های بزرگ خود را بزرگتر از زندگی و محیط اطراف خود دریافت و به خدمات. اپراتورها باید سعی کردم به غذا خوردن خود را خانه به عنوان واقع بینانه و به عنوان معتبر به عنوان امکان پذیر است – به طوری که آمریکایی که بازديد وجود دارد را در خانه احساس و بقیه جهان می شود طعم و مزه واقعی از آنچه در آن می خواهم به راه رفتن در خیابان از جنوب مشغول شمالی و یا حتی شلوغ شهرهای نیویورک و L. A – موسیقی پاپ را به یک رستوران و نشستن به غرب الهام گرفته از غذا.

اگر شما به دنبال یک رستوران آمریکایی در یک شب شام و سپس نگاه کردن به علائم نئون دوستانه لبخند و گفتن داستان با لهجه منوها و خدمات. خود را به ارمغان بیاورد طنز و مهمتر از همه را یکی از heck از اشتها.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.