سن متوسط بینایی (پیر چشمی) – چگونه برای جلوگیری از مشکل پیری چشم و دوباره خود را نزدیک دید

[ad_1]

این همه بیش از حد آشنا تصویر: یک گروه از middle-aged مردم نشسته اند در یک رستوران در تلاش برای خواندن منو. برخی از احساس سلاح های خود را بیش از حد کوتاه; دیگران چشمانتان حرکت سلاح های خود را در داخل و خارج در چه بوده است ابداع “ترومبون سندرم است.” هنوز هم دیگران خان درون لوله تفنگ از طریق کیف پول و یا جیب برای خواندن ،

چه خبر است ؟ آنها ضربه خود را اواسط 40s و 50s اولیه. این زمانی است که چشم شروع به از دست دادن توانایی دیدن به وضوح نزدیک است. معمولا شناخته شده به عنوان middle-aged چشم اصطلاح پزشکی برای این بیماری است به نام پیر چشمی از کلمه یونانی برای “پیری چشم” “یا” چشم.”

پیر چشمی را تحت تاثیر قرار بیش از 100 میلیون بزرگسال در ایالات متحده آمریکا در این سال با توجه به presbyopia.org بیش از نه میلیون بیشتر آمریکایی ها شروع خواهد شد نگه داشتن کتاب و روزنامه ها کمی دورتر از چهره خود را به منظور آنها را به وضوح ببینید.

“کاهش بینایی” معلوم است که زنان سوم بالا سلامتی پس از بیماری های قلبی و پیری یک Varilux Boomer سازمان دیده بان بررسی گزارش شده است. یکی دیگر از بررسی توسط ایالات متحده موسسه ملی چشم, نشان داد چشم انداز “مهمترین و بسیار با ارزش از حواس” اما به این نتیجه رسیدند اکثر مردم را در مراقبت بهتر از اتومبیل های خود را از چشم خود را.

اکثر چشم پزشکان به شما بگویم وجود دارد که برای درمان پیر چشمی به جز عمل جراحی و یا لنزهای اصلاحی.

Julie Ann Zilavy نیویورک بازرگان خودش را در تلاش برای دیدن نسخه قابل چاپ به وضوح در حدود شش ماه پیش. او احساس دل و روده بود که هنگامی که او شروع به استفاده از عینک و چشم او را بیشتر و بیشتر وابسته به آنها. و او علاقه مند نبود در خطر از عمل جراحی.

فولاد برای درمان پیر چشمی شامل رسانا keratoplasty (CK) که هزینه تا $2,500 است و نه تحت پوشش بیمه درمانی. انجام شده در یک چشم تنها یک پنل FDA هشدار داد که CK “ممکن است تحت تاثیر قرار [a patient’s] ادراک عمق” و در نتیجه می تواند در حال حاضر یک رانندگی خطر. برای 99% CK بیماران مبتلا به نتایج گذشته بین سه تا پنج سال پس از آن پوشیدن و این روش نیاز به تکرار شود تا حداکثر سه بار.

رفتاری چشم دکتر Carl F. Gruning از Southport, کانکتیکات, کامل بالینی استاد در دانشگاه استراسبورگ و یکی از پزشکان برجسته در زمینه چشم انداز درمانی توصیه نمی CK عمل نشده است. او می گوید بیماران خود “آن نسبتا جدید و نه در عجله.”

خانم Zilavy به دنبال یک جایگزین طبیعی. او در بر داشت Dr. Ray Gottlieb روش به خواندن بدون عینک.

Dr. Ray Gottlieb, O. D., Ph. D., F. C. O. V. D., چشم انداز درمانی چشم در روچستر, نیویورک. کار خود را با چالش های معمولی فکر کردن در مورد چشم انداز از جمله این تصور که پیری چشم نیاز به عینک را بخوانید.

“من دیده ام من بیماران بهبود دید نزدیک, جلوگیری از خواندن عینک رایگان دریافت کنید یا از آنها نیاز به ضعیف تر آنهایی که می گوید:” دکتر Gottlieb, که همچنین مدیر دانشکده Syntonic بینایی سنجی.

دکتر Gottlieb کشف پیدایش آنچه که تبدیل شدن به خود پیشگامانه روش تقریبا 30 سال پیش زمانی که او به دنبال کمک به یک زن 52 ساله بیمار بهبود توانایی های خود را به عنوان خوانده شده بدون جای کار.

“مکانیسم است که باعث می شود چشم به تمرکز به وضوح در نزدیکی نامیده می شود اقامت,” او می گوید. “در افراد جوان هنگامی که یک تصویر می شود تاری چشم تیز تمرکز به راحتی و به صورت خودکار. اما با سن و محل اقامت از دست می دهد قدرت و تاری تصویر به اندازه کافی برای تحریک اقامت خود را در آن.”

آن رخ داده است به دکتر Gottlieb که دیگر چشمی اکشن – همگرایی – نیز تحریک اقامت. “به منظور دیدن از نزدیک ما به نوبه خود و یا همگرا هر دو چشم به سمت داخل به طوری که آنها با هم نقطه در آنچه که ما در حال تلاش برای دیدن” او می گوید. “عطف به ما چشم به سمت داخل نیز تحریک توانایی خود را به تمرکز به وضوح در نزدیکی آن اتفاق می افتد از طریق مکانیسم های مختلف شناخته شده به عنوان همگرایی-مسکن.”

بنابراین دکتر Gottlieb طراحی شده با دقت ساخته شده و نمودار که ناشی از خود چشم بیمار به همگرا به شدت و دریافتند که این اجازه بیمار خود را به وضوح ببینید در نزدیکی. با تمرین فقط در چند هفته بیمار خود بازگشت و اعلام کند که مشکل او حل شده بود و او دیگر نیاز به عینک برای دیدن به وضوح در نزدیکی. “بهبود به طول انجامید برای سال,” او می گوید.

دکتر Gottlieb این روش فقط یک بار در دسترس در یک روز-یک پزشک-بیمار تنظیم در حال حاضر توسعه یافته به یک در صفحه اصلی برنامه. تمرینات چشم می شود می تواند آموخته در خانه با تماشای فیلم آموزشی و پس از آن می توان در هر نقطه – حتی بر روی بروید – تقریبا در هر زمان.

“در حال حاضر آن را بسیار آسان تر برای دیدن” خانم Zilavy می گوید: “من می توانم خیلی بیشتر از این کوچکتر چاپ. روش ساده برای یادگیری است. عمل آسان است. من حدود چهار دقیقه در روز با آن معمولا زمانی که من از خوردن صبحانه. من گرفتن نتایج خوب با حداقل زمان.”

فقط به عنوان ما کشش و انعطاف پذیری در ورزش بدن ما برای دفع پیری خانم Zilavy یافت که چشم او مانند بقیه بدن خود را – می تواند به نفع از ورزش آموزش مجدد و آرامش است.

و فقط به عنوان همگرایی یک عنصر کلیدی است, بنابراین آن مخالف – واگرایی که اجازه می دهد تا عضلات چشم برای استراحت به طوری که چشم راست از راه دور مشاهده. آگاهانه آرامش خود بدن از جمله گردن و شانه ها و تنفس خود را عناصر مهم دکتر Gottlieb روش به خواندن بدون عینک.

این روش را نمی خواهد کار برای درصد کمی از افرادی که تنها یک عملکرد چشم, تنبلی چشم, چشم عطف مشکلات یا کم بینایی شدید.

دکتر یعقوب لیبرمن نویسنده را خاموش عینک خود را و ببینید و نور: پزشکی آینده است که با استفاده از آن می گوید: “این روش (موجود در withoutglasses.com) ترکیبی از بهترین از بینایی چشم انداز درمان و چشم انداز طبیعی, تمرینات برای ایجاد یک راه ساده و موثر برای تیز کردن چشم انداز خود را.”

غالب باور است که تنها راه حل برای این مشکل این است که قوی تر و قوی تر مطالعه, عینک, جای و یا عمل جراحی در حال تغییر است. دکتر Gottlieb, 63, که هرگز نیاز به عینک مطالعه است که شهادت خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.