شبکه ندهید

[ad_1]

من نوشته ام یک معامله بزرگ در مورد چگونه به طور موثر به شبکه; من نیز به اشتراک گذاشته که شما چگونه می توانید بیشتر از شبکه های خود را زمانی که شما دیدار با کسی که با آنها شما می توانید به اشتراک گذاری اطلاعات و ارجاع به منظور رشد کسب و کار شما. توسعه کسب و کار همانطور که می دانید حیاتی برای کارآفرینان و فروش حرفه ای. سپس متوجه شدم که وجود دارد بسیاری از چیزهایی که می تواند به اشتباه در حالی که شما در خارج وجود دارد, شبکه و اتصال با مردم است. من انجام داده ام همه از این “نبایدها” زیر و من فکر کردم من می خواهم به شما صرفه جویی در وقت و تروما زمانی که شما دیدار با کسی برای اولین بار به بحث در مورد کسب و کار شما.

o جلسه در اشتباه رستوران و یا محل ملاقات. همچنین ذکر است زمانی که شما راه اندازی این نشست که آیا شما در داخل و یا خارج. من نمی توانم بگویم آن را به اندازه کافی خاص باشد!

o آیا می شود دیر به خصوص اگر خود فرد نمی داند که چه دوست دارید نگاه کنید. هیچ کس می خواهد به تعجب در اطراف فریاد “نانسی, نانسی – من یک جلسه با نانسی!” در یک محل عمومی. اگر شما در اواخر لطفا تماس بگیرید. قبل از اینکه شما خانه را ترک مطمئن شوید که شما شخص دیگر شماره تلفن.

o شماره تلفن ندارد. چگونه می تواند به شما تماس بگیرید که شما در حال رفتن به اواخر بدون شماره تلفن ؟ من از این اشتباه کاملا چند بار; شما فکر می کنم شما باید شماره تلفن همراه خود را و یا کارت های کسب و کار بسته اما آن را نمی وجود دارد! به منظور برنامه ریزی من وحشت به درستی رکورد من فرد شماره در daytimer بعدی به زمان من ملاقات با آنها است. این نکته را نجات داده است من بسیاری از بار!

o داشتن کارت های کسب و کار و یا نیاز به کارت های کسب و کار. شما نمی خواهد بیرون رفتن در ملاء عام با یک قطره اشک در شلوار خود را و یا یک قهوه لکه روی پیراهن خود خواهد شما ؟ همان می رود برای هیچ کارت های کسب و کار و یا داشتن کارت است که نگاه خود را مانند دو سال رو نگه دارید از آنها. طرح حمله خود را با داشتن یک منبع تازه از پاک کردن کارت های آماده برای رفتن در شب قبل از. نگه داشتن خود را پشته در یک جعبه و یا دارنده که جدا از محتویات کیف پول خود را, بنابراین هیچ خرده می تواند خود را متصل به این طرف از کارت های خود را. (در حال حاضر اگر کارت های خود را سیاه و سفید می بینید ممکن است کمتر از این موضوع است.)

o صحبت کردن در مورد خودتان. مطمئن شوید که آن را سرگرم کننده برای بحث در مورد خود را, اما شما می خواهید یک مکالمه نه مونولوگ. نوبت گفتن شخص دیگر در مورد محصول/خدمات شما را که ایده آل خود را به مشتریان و یا شرکای ارجاع هستند. اگر شما احساس می کنید شما در بیش از حد طولانی توقف خود را و می گویند: “به اندازه کافی درباره من, به من بگویید بیشتر در مورد شما.” دوست جدید خود را قطعا آن را درک!

o هیچ پیگیری و یا با تشکر از شما. اگر کسی وقت گرفته از برنامه پر مشغله خود را برای دیدار با شما حداقل می توانید انجام دهید این است که با پیگیری آنها را در Facebook و یا صدای جیر جیر آنها را به یک پیام است. بهتر است آنها را ارسال یک ایمیل با چند لینک مفید, اطلاعات یا تماس با ما. شما با قرار دادن خودتان در ذهن خود به عنوان یک فکر-رهبر و شما فقط خودتان را ساخته است که بسیار با ارزش تر.

شبکه های موثر طول می کشد برخی از آماده سازی بنابراین شما می آیند به دنبال مانند حرفه ای شما می باشد. قوی پررنگ باشد و سعی کنید به این بالاتر از اشتباهات (و یا حداقل خودتان را محدود به 1 در هر هفته!).

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.