شرکت ام آی فایو? هرگز شنیده از اونا

[ad_1]

شما به تنهایی نیست. در واقع این تردید اگر بسیاری از اند. اگر بعد از شنیدن اصطلاح “شرکت Spook” شما تصویر یک جاسوس tiptoeing از طریق یک اتاق تاریک مسلح با یک قلم است که شاخه های مرگبار پرتابه به counterspy استخراج اسرار تجاری از یک کامپیوتر خوانده شده چرا که تصویر خود را نه بیش از حد متفاوت تر از ویلیام Klausman است.

برای نزدیک به سی سال Klausman دارای led دو زندگی به عنوان یک تاجر و یک مخفی جاسوسی در جهان سایه از شرکت های بزرگ بین المللی را ندارد. او خود را آغاز کرد تحقیقی حرفه ای در اواخر دهه شصت با Multnomah County Sheriff در پورتلند اورگان است. او در زمان مرخصی به بیش از نگاه واشنگتن هوش جامعه اما سرخورده و بازگشت او به پورتلند به ادامه کار خود را در سرمایه گذاری, مالکیت کسب و کار و در نهایت به عنوان یک شرکت جاسوسی.

بسیاری از تکالیف دفاعی است. “هنگامی که مشتریان کسب و کار در حال تهدید حمله در خارج,” او توضیح می دهد که “من استخدام برای تعیین این که چه کسی چه که کی و چرا و خنثی کردن حمله. موضوع مهم شامل سرقت اسرار تجاری نقض کپی رایت, اختلاس, قاچاق مواد مخدر, محصول انحراف و فعالیت های دیگر. این فهرست طولانی است.”

در تماس حدود ساعت, او می تواند سرگرم کننده در یک هدف باشگاه شب یک شب و در یک هواپیما به واشنگتن فرانکفورت یا پوسان بعدی. “با مناسب شناسایی کمی عصبی و کل بسیاری از شانس” او می گوید: “من به تصویر کشیده کامپیوتر, برنامه نویس, حسابدار, chief financial officer, کاریکاتوریست هنرمند, نویسنده و سخنران, استاد, مراسم, تبلیغات, اجرایی, آشپز, کمک warehouseman سرگرم کننده, حسابرس, تلویزیون, سخنگو و تکنسین و راننده خودرو مسابقه ای, خرده فروش, پزشکی, دکتر روانپزشک وکیل نوار مناقصه و شماری دیگر کار دسته.” او درست آفتابپرست.

شما نمی خواهد پیدا کردن Klausman در صفحات زرد اما او را می توان از طریق شرکت های بزرگ انگور. او همچنین دریافت برخی از تکالیف از طریق تبلیغات در نوار دایرکتوری ها از طریق یک وکیل و در سراسر کشور محقق مشهور که همه حفظ هویت مخفی خود را.

جاسوسی شرکت یک اصطلاح است که توصیف این عرصه است که در آن او sneaks را بیشتر کشف نشده در داخل و اطراف راز اتاق و سیستم های اطلاعاتی عمده جهان شرکت های بزرگ گاهی اوقات تداوم برابر مول از سالن های مختلف. و کار خود را بیشتر قطعا خطرناک است. اوه بله, cloak-and-dagger, سندرم عادی در بعد از ساعات کار محیط زیست به عنوان روشن است و در حال حاضر خطر گرفتار شدن به خصوص برای Klausman یک عمل ضد جاسوسی.

متخصص در یک در یک–جاسوسی در مقابل counterspy-و در تماس ساعت او سرگرم در یک هدف کلوپ شبانه در طول شب ساعت بعد او جلب قرمزی چشم به واشنگتن فرانکفورت یا چند آسیایی شهرستانها. او همیشه یک تولید کننده لباس کسب و کار یک روز را به عنوان یک حسابرس برای به دست آوردن دسترسی به کتاب و روز بعد به عنوان یک سرایدار برای پیدا کردن دور انداخته مدرک مستند در سطل زباله. یک لحظه او یک روانپزشک نفوذ یک بیمارستان روانی سوابق برای پیدا کردن اثبات بیمار سوء استفاده و بعد یک narc عامل نیش عملیات به دام druggist به عنوان او آگاهانه پر غلط نسخه. از حمل و نقل مدیر به طبخ یاور به تلویزیون سخنگو او می کند و همه آنها را به عنوان آنجا که او می داند که تنها گرفتار شده است یک بار.

می گویند مثلا یک آمریکایی تولید کننده پوشاک ورزشی یاد می گیرد که خود را مردان عبور از مربیان هستند که به فروش غیر مجاز فروشندگان در قیمت کمتر از خود مجوز خرده فروشان’ هزینه های. Klausman ارتشاح کوچک و خرده فروش به عنوان کارگران Comp حسابرس و با استفاده از خود سیستم خود را کشف منبع غیر قانونی و کفش. با این اطلاعات او با این نسخهها کار راه خود را به حمل و نقل و در نهایت به آسیا تولید کننده که به عنوان یک مجوز تولید کنندگان کفش برای Klausman مشتری در طول روز. اما پس از آن او می آموزد که در طرف دیگر از ساعت های به اصطلاح مجاز تولید کننده معلوم یکسان محصول خط برای کسی دیگری. موفقیت او ارتشاح “شبکه بین المللی” قرار می دهد و توقف آن, صرفه جویی در تولید کننده پوشاک تن و تن از غم و اندوه.

در اکثر موارد مزاحم است نفوذ متخصص و وارد محل کار در هر یک از گونه قابل تصور توصیف برای یک دلیل و اجازه خواهد داد که هیچ چیز ایستاده در راه خود را–و تقریبا هیچ چیز. این واقعیت است که Klausman متوقف می شود مهاجم در آهنگ های خود را با استفاده از هر ضد جاسوسی اقدامات لازم است آنچه ارائه او خیلی با ارزش به مشتریان خود است. و پس از Klausman را شناسایی ناشناخته است به مشتریان خود مشتریان خود را ممکن است در هر زمان رد هر گونه دانش است که آنها به کار گرفته اند از جمله یک مامور ضد جاسوسی.

وجود دارد به عنوان بسیاری از اقدامات ضد جاسوسی در دسترس به او را به عنوان او می تواند ایجاد. هنگامی که او را شناسایی خط و خال و اندازه او رویکرد خود را محدود تنها با تخیل خود را و او می افزاید: حس خود را از طنز.

گاهی رویکرد مستقیم به خط و خال بهتر است. برای مثال یکی از انتساب به رهبری او را به خط و خال است که به سرقت رفته بود اروپا مشتری مواد کپی رایت و انتشار آن بر روی وب سایت خود را. استفاده مناسب و بهانه ای از Klausman ملاقات کرد و معتقد مول که چنین رفتاری نه تنها ناسالم اما بسیار سازگار با آن از خط و خال است که همتایان یافت شد شناور در شرق رودخانه.

بار دیگر خود را دخالت مستقیم در روند بهتر کار می کند. این است که سرگرم کننده آغاز می شود. یک مشتری تضمین یک وام بانکی برای یک شریک کسب و کار جدید. هر دو امضا سفید امضا کارت و بر اساس مدیر بانک وعده برای تکمیل کارت بعد به خصوص درج بحرانی دستورالعمل “دو امضا مورد نیاز” Klausman مشتری احساس او تا به حال کنترل حساب بانکی, به عنوان او بود, توافق با بانک و با شریک زندگی. به هر دلیلی هر چند کارت جدید هرگز به پایان رسید. روز بعد هنگامی که کج شریک تخلیه حساب با یک امضای چک و چپ شهر, بانک آمد ضربه زدن بر روی درب Klausman مشتری.

Klausman تکلیف شد به مطمئن است که مشتری خود امضا شد که کارت زیرا با آن بانک اشتباه در اجازه دادن وجوه به خارج و بدون این دو امضا. چگونه ؟ ایجاد یکی دیگر از کارت ؟ با fake ID گفته او بانک حسابرس داخلی Klausman نفوذ بانک سیستم های کامپیوتری و در واقع تنها کارت در فایل–یکی از قدیمی. پنهانی به او وارد بانک فایل های کشیده کارت جعلی یک مقدار تمرین امضا از مشتری خود را درج عبارت “دو sig ها مورد نیاز است.”

در ساخت خود, خروج, هر چند او بی پروا به مدیر بانک و یک مامور اف بی آی هم که مطرح شده و سوالات جدی در مورد صحت. او باید از خیره شدن آنها با علاقه داشتن به رفت و آمد چرا که او راه می رفت بدون اینکه دست به دستبند. همانطور که برای مشتری خود را آینده او شنیده می شود از آنها صادقانه عذرخواهی و بخشش از توجه داشته باشید.

“اول من یاد بگیرند که در آن هدف من آویزان است می گوید:” Klausman. “و هنگامی که من راضی هستم که من می دانم او سرد و گرم دکمه های من پخش کردن برنامه از یک لایه ضد حمله.”

یک هدف و یک شهروند کشیده بود یک کلاهبرداری در عمده تولید کننده کره ای. Klausman آموخته که در آن بریت کرد و نفوذ خود شرکت و آموخته است که همه او نیاز است. تحقیقات او نشان داد که هدف نگه می دارد و در شکل های دوچرخه سواری و علاوه بر این که او سوار با یک چرخه باشگاه صد به علاوه عضو سازمان اسپانسر شده از طرف چندین محلی فروشگاه دوچرخه. Klausman بالا لایه بودن نسبتا آسان او می سازد دوستان با صاحب اسپانسر فروشگاه دوچرخه که بیش از یک دوره از هفته معرفی او را به یک دوست از یک دوست از یک دوست از هدف خود را. زمان Klausman ملاقات با او را برای یک روز سوار او است و هدف دوستان. پس از چند آبجو و یک بازی از پیش گیری هدف نشت خود جرات در حالی که Klausman پیاده روی دور با اثبات این که خود را با نیازهای مشتری از جمله حقایق در مورد مول منحصر به فرد کسب و کار.

هنوز یکی دیگر از جست و خیز مربوط به دیگران بزرگ, Klausman به دنبال یک هدف به یک نوار که در آن او موقعی به او بگویید مالک است که او این ایده برای یک رستوران بزرگ اما کوتاه در پول نقد. یک روز بعد Klausman می رود به همان نوار و می پرسد اگر او ممکن است مایل به در یک سکوت شریک است. به عنوان مظنون به مالک اشاره Klausman به هدف. ظرف چند هفته Klausman و هدف خود را تبدیل شدن به جدایی ناپذیر به عنوان آنها به چند سایت های رستوران و مذاکره چند اجاره. در طول این زمان هدف نشت لوبیا به Klausman مخفی ضبط مدرک خود را قوی با اتصال.

“در این روز” Klausman می گوید: “او هیچ ایده که من برای پایان دادن به چند میلیون دلار طرح در برابر مشتری است.”

با توجه به Klausman گاهی موارد در حال حل و فصل در عرض چند هفته. اغلب هر چند آنها نیست. او طولانی ترین مدت یکی است که هنوز هم در حال انجام است و برای نزدیک به بیست سال است. در واقع یک سری از موارد مشتری خود را بین المللی کنگلومرا که اطلاعات سیستم به طور مداوم تحت حمله از منابع خارجی جستجو برای اسرار تجاری کپی رایت و دیگر جزئیات. او مجموعه و در ادامه به چند کار اینترنت نیش عملیات با استفاده از واقعی کسب و کار به عنوان جبهه. و او را در نزدیک به یک صد مختلف هویت خود را برای نظارت بر اهداف و فعالیت های.

“هنگامی که این تکالیف به پایان می رسد” Klausman می گوید: “آن را doozy از یک داستان.”

آمریکا چاپ و نشر کتاب منتشر کرده است اولین کتاب Amacon پوشش (ISBN: 1-58982-266-8). این در دسترس است از طریق عمده فروشگاه های کتاب و تمام فروشگاه های خط مانند PDBookstore و Amazon.com.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.