شهر سبز در خورشید

[ad_1]

نایروبی است خانه را به هزاران نفر از کسب و کار و بیش از 100 سازمان های بزرگ بین المللی و شرکت ها از جمله دفتر سازمان ملل متحد در نایروبی (UNON) و سازمان ملل متحد برنامه محیط زیست (UNEP). آن را ایجاد کرده است خود را به عنوان یک مرکز برای فرهنگ و کسب و کار. نایروبی بورس اوراق بهادار (NSE) است در میان بزرگترین در آفریقا و نیز دومین-قدیمی ترین ارز در این قاره. این چهارمین ارز در آفریقا از نظر حجم معاملات با ظرفیت ساخت 10 میلیون معامله در روز است.

بهترین نقاط از منافع خود به کاوش در پایتخت

ظریف در شهر نایروبی ارائه می دهد تعدادی از جاذبه برای گردشگران به مزه. طبیعت و حیات وحش adorers را پیدا خواهد کرد بسیاری به خود را با لذت های متعدد در نقاط خوش منظره و زیبا مانند David sheldrick دیوید حیات وحش اعتماد آفریقایی صندوق حیات وحش در معرض خطر (کنیا) با مسئولیت محدود. – زرافه مرکز نایروبی پارک ملی Karura جنگل Ngong, تپه, نایروبی, باغ, نایروبی, Mamba کرد, سفارت آمریکا یادبود باغ Uhuru باغ پارک یادبود و Oloolua دنباله طبیعت.

هنر و علاقمندان تاریخ را پیدا خواهد کرد بسیار به کشف های مختلف با مرفه سایت های پایتخت ارائه می دهد مانند Karen Blixen موزه ملی نایروبی, موزه, Karen Blixen قهوه باغ و کلبه باشگاه Aero در شرق آفریقا, آرشیو ملی, راه آهن, موزه و نایروبی گالری.

برای shopaholics, روستا بازار, اتصال مرکز Sarit مرکز Utamaduni صنایع دستی مرکز ایرانیان مرکز خرید ریسندگی وب کنیا Westgate مرکز خرید آنسلم Kitengela داغ شیشه Amani ya Juu و Matbronze حیات وحش هنر ایده آل نقاط.

این gourmets می توانید لذت بردن از برخی از مهمترین وعده های غذایی بخورید در این شهرستان با تمبر هندی رستوران طلسم Tamambo Karen Blixen, Fogo Gaucho, باز, خانه, رستوران, اقیانوس, سبد, جاوا, خانه گوشتخوار رستوران Haandi رستوران و هاشمی رستوران. در حالی که برای شب howlers K1 KlubHouse سیاه الماس آبی Blu Club & Lounge, بار, باشگاه, Cubano, Safari, نوار و Skylux سالن کامل به مقصد خود را در شب اتفاق می افتد.

زمان ایده آل به زیرخاک در اوردن نایروبی

فصول خشک یعنی از ژانویه تا مارس و جولای تا اکتبر در نظر گرفته شده بهترین ماه برای کشف پایتخت کنیا. شما می توانید شاهد مهاجرت بزرگ در کنیا ماسایی مارا بانک ملی, رفتن به کوهنوردی در کوه کنیا و یا حتی خیرگی در لذیذ در کنار سواحل سواحل کنیا. شما همچنین می توانید نگاه برای برخی از پروازهای ارزان به نایروبی و سفر خود را حتی بیشتر غنی سازی.

عمده فرودگاه

Jomo فرودگاه بین المللی کنیاتا (NBO) اولیه این فرودگاه تجاری در خدمت وسیع سرمایه است. این دسته بیش از 6 میلیون مسافر در سال است و 9th, شلوغ ترین فرودگاه در آفریقا از لحاظ ترافیک مسافری.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.