شهر مربع – کمبریج, ماساچوست

[ad_1]

واقع فقط دو مایل از بوستون پیوست و توسط دو پل به شما در پیدا کردن کمبریج ، خانه را به جهان مشهور دانشگاه هاروارد و موسسه تکنولوژی ماساچوست و Lesley کالج کمبریج پر جنب و جوش و جالب شهر پر از تاریخ هنر و دانشگاه.

چه شما ممکن است بدانید در مورد کمبریج است که آن است که اغلب به عنوان “یک شهر از مربع.” شش مربع در کمبریج و در اینجا برخی از اطلاعات در مورد هر یک از آنها و جایی که آنها واقع در کمبریج:

1. میدان مرکزی. این منطقه در کمبریج در اطراف محور تقاطع خیابان ماساچوست چشم انداز خیابان و غربی خیابان. لافایت مربع تشکیل شده توسط تقاطع خیابان ماساچوست, Columbia, خیابان, Sidney خیابان اصلی و خیابان نیز در نظر گرفته بخشی از میدان مرکزی منطقه است.

2. Inman مربع است. این یک محله در کمبریج. آن نهفته است در شمال میدان مرکزی در محل اتصال کمبریج, Hampshire, و Inman خیابان در نزدیکی کمبریج-سامرویل مرز.

3. کندال مربع است. این یک محله در کمبریج با “میدان” خود را در تقاطع خیابان اصلی برادوی, Wadsworth خیابان سوم خیابان. آن را نیز ممکن است اشاره به گسترده کسب و کار منطقه است که در شرق پورتلند خیابان شمال غربی چارلز رودخانه در شمال MIT و جنوب Binney خیابان.

4. دانشگاه هاروارد مربع است. این بزرگ مثلثی منطقه در مرکز کمبریج در تقاطع خیابان ماساچوست, Brattle خیابان جان اف کندی خیابان. مجاور به قلب تاریخی, دانشگاه هاروارد, دانشگاه هاروارد حیاط مربع (به عنوان آن را به نام محلی) توابع به عنوان یک مرکز تجاری برای دانشجویان دانشگاه هاروارد و همچنین ساکنان غرب کمبریج و درونی غربی و شمالی حومه بوستون.

5. پورتر مربع است. این یک محله از کمبریج واقع در اطراف تقاطع خیابان ماساچوست و سامرویل خیابان بین دانشگاه هاروارد و دیویس مربع. پورتر در ایستگاه میدان در خدمت هر دو MBTA خط قرمز و رفت و آمد راه آهن. ایستگاه حدود 200 متری از مرز با سامرویل بنابراین “پورتر مربع” ساکنان عبارتند از ساکنان دو شهر.

6. Lechmere مربع است. (تلفظ “زالو-meer”) این مربع واقع در تقاطع کمبریج سنت و سنت در شرق کمبریج. آن در اصل به نام استعمار دوران ملک ریچارد Lechmere یک وفادار که به انگلستان بازگشت و در آغاز انقلاب آمریکا. او در زمین بودند و بعد از آن ضبط شده توسط جدید دولت آمریکا. خط ساحلی نشان داده شده است به عنوان “Lechmere نقطه” در جنگ انقلاب نقشه و نقطه فرود برای نیروهای بریتانیایی در مسیر به نبردهای لکسینگتون و کنکورد.

هر یک از مربع دارای شخصیت منحصر به فرد و شما اغلب پیدا کردن افراد جزئی هستند و وفادار به یک مربع است. آنها تمایل به معاشرت و “قطع کردن” در مورد علاقه خود را مربع است. هنگامی که شما بازدید کمبریج, ماساچوست, لطفا در صورت احساس رایگان را در منحصر به فرد از تمام میادین و آنچه آنها باید ارائه دهد. همه آنها هنر, رستوران ها و سالن های موسیقی و البته جالب مردم در مورد فرز از سراسر جهان است. شاید شما بیش از حد خواهد با ترک مورد علاقه خود را در میدان کمبریج!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.