شیکاگو, ایلینوی مقصد تعطیلات در سال 2008

[ad_1]

برج سیرز
این است که باید برای هر بازدید کننده به شیکاگو ، ایستاده 1454 فوت ارتفاع این آسمان خراش است که در واقع یک شگرف دید! شما می توانید سوار تا این 110-طبقه 70 سوار آسانسور دوم و گرفتن نفس در نظر گرفتن دیدگاه های ایندیانا و میشیگان و ویسکانسین از 103 طبقه آسمان عرشه. شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد تاریخ از شیکاگو و ساخت و ساز از برج, حق در اینجا.

اسکله نیروی دریایی
شیکاگو منو اسکله شلوغ است با مناظر و صداها را. وجود دارد's a پانزده داستان چرخ و فلک مقدار زیادی از تنقلات یک IMAX تئاتر, گروه تئاتر اجرای برنامه ها و خیلی بیشتر. وجود دارد's حتی کودکان's موزه است که شما're بچه ها را کاملا دوست دارم. کودکان و نوجوانان می تواند کشف چیزهایی زیادی از دایناسورها به sailboats در این موزه فوق العاده. البته's نمایش زیبا از دریاچه که's a درمان به چشم خود را.

آدلر افلاک و نجوم موزه
این دوازده طرفه ساختمان شامل دو آسمان, تئاتر یکی بود که اولین افلاک نما در این بخش از جهان است. تئاتر اجازه می دهد تا شما را از نزدیک نگاهی به دور ستاره ها و سیارات. همچنین شما می خواهد لذت بردن از ستاره سوار تئاتر است که ویژگی های واقعیت مجازی را نشان می دهد با استفاده از 3-D شبیه سازی فن آوری است.

فرانک لوید رایت خانه و استودیو
تورهای ارائه شده از طریق این ساختمان تاریخی ساخته شده در سال 1889 توسط معمار مشهور فرانک لوید رایت. شما می توانید ببینید Wright's استودیو و آن زنجیره آویزان بالکن همراه با یک اتاق طراحی شده برای کودکان است. شما را حیرت زده خواهد کرد در این طراحی پیچیده و بدیع از ویژگی های منحصر به فرد این خانه است.

زمینه انوری
سفر به شیکاگو ناقص است و بدون مراجعه به این دنج ورزشگاه – مورد علاقه امد و شد زیاد از شیکاگو توله طرفداران. این ورزشگاه اولین باز در سال 1914 و دارای پیچک تحت پوشش دیوارهای آجری در بیرون از محیط و یک کتابچه راهنمای رتبه بندی فقط در دوره قبل.

زمینه موزه تاریخ طبیعی
وارد این نیروگاه از دانش و به شما درود توسط دو فیل و سو موزه's معروف Tyrannosaurus Rex اسکلت. در اینجا شما خواهد شد کشف یک جهان عجایب از گیاه شناسی, زمین شناسی, فسیل شناسی و خیلی بیشتر.

Chicago Botanic Garden
واقع در 25 مایل از شهر در این محل امکانات دوباره چمن زار باغ های ژاپنی و غول topiaries و تقریبا 20 گونه از باغ. زنبور عسل خط مورد شیشه ای است که ویژگی های بیش از 10 ، 000 گرده افشانی زنبور عسل است که از جاذبه های اصلی. باغ 400 هکتار حفظ و یک محل عالی برای پیک نیک و یک بعد از ظهر سرگرم کننده با خانواده است.

محله چینی ها
محله چینی ها دارای یک آرایه وسیعی از چینی و کانتونی رستوران ارائه می دهد و در شرق دور احساس در قلب شیکاگو است. این محل می آید به زندگی با رنگ و دکوراسیون در طول جشن سال نو چینی. بازدید کنندگان می توانند شکار برای چانه زنی در مغازه ها هدیه ها و فروشگاه های کتاب.

Don't فراموش نکنید که برای طعم و عطر و طعم واقعی از Chicago – معروف شیکاگو عمیق ظرف پیتزا. طعم آن مثل هیچ چیز شما تا به حال قبل از. همچنین تجربه سحر و جادو از موسیقی جاز و بلوز در شهر's بسیاری از موسیقی زنده باشگاه چون اینها چیزهایی است که شیکاگو یک مقصد تعطیلات بزرگ. شیکاگو – It's نه فقط یک شهر است. آن's تجربه شما'll هرگز فراموش نکنید!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.