شیکاگو Staycation هستید

[ad_1]

زندگی چک چک قطعا به معنی تعطیلات لوکس از چند. حتی یک پرواز به سواحل شرق به دیدار خانواده خود من از سوال این سال به منابع مالی نیاز به کنترل شود. به عنوان یک مادر احساس گناه و نه قادر به پسر من تجربه سفر به متنوع مقصد و یا حتی دریاچه ایری شبه جزیره از جوانی من. در شهر شیکاگو خود را حتی معمولی staycation هستید نیاز به بودجه هرس شده است.

خیط و پیت کردن گناه به دور است. آنچه مهم است زمان را صرف با هم. در اینجا برخی از گزینه های به هزینه بالاتر جایگزین.

اگر شما می توانید't توانیم برای رفتن به شیکاگو بولز بازی حضور در یک دانشگاه محلی's بسکتبال بازی یعنی Depaul دانشگاه شیکاگو لویولا ، من 8 سال بود که فقط به عنوان خوشحال بود و آن شب پیتزا در این بازی نجات داديم پول در امتیازات با یک تکه از پیتزا.

می't استطاعت مکزیک رفت و آمد مکرر ؟ – بچه های خود را به Pilsen مکزیکی محله درست کردن 18th st. خط صورتی قطار متوقف شود. بچه های خود را قادر خواهد بود به تجربه معتبر مکزیکی فرهنگ در امریکا به جای استریل کروز و رفت و آمد مکرر که در آن هر کس انگلیسی صحبت می کند. تحصیل در موزه ملی مکزیک هنر واقع در سال 1859 W. 19 سنت مراجعه Panaderia (مکزیکی نانوایی). اجازه دهید بچه های خود را انتخاب کنید جالب شیرینی. Don't فراموش نکنید که برای انتخاب کنید یکی را برای خودتان بیش از حد!

این هفته پس از بازدید از محله چینی ها! زمانی که هوا گرمتر است بچه ها به پینگ تام پارک. امکانات تفریحی جهان در شیکاگو بی پایان هستند.

رفت و آمد مکرر فعالیت – چگونه در مورد گرفتن بچه های خود را و انجام زومبا با هم ؟ این کار بهتر برای کودکان 7 ساله و مسن تر. من پسرم را به یک کلاس زومبا با اجازه از معلم. مجموعه ای به عنوان مثال برای بچه های خود را که حرکت فوق العاده است.

چگونه در مورد خانواده کارائوکه? یک محل عالی برای انجام کارائوکه با خانواده بیش از شام در Hiromi's واقع در 3609 W. لارنس. آن's عجیب و جالب خانواده اجرا فیلیپینی / ژاپنی کارائوکه رستوران. هیچ مرحله مورد نیاز است. شما می توانید حق نشستن در جدول و خواندن قلب خود را با بچه ها.

تور قایق در شیکاگو می تواند گران قیمت. آیا تا کنون فکر شیکاگو's Water تاکسی ؟ یک روز پاس $ 10.00 برای آخر هفته. شما می توانید روشن و خاموش در نقاط مختلف در شهر شیکاگو و همچنین پینگ تام پارک در محله چینی ها.

من می تواند بی مبالات اگر من ذکر این موزه فوق العاده. یک موزه های مورد علاقه از هر دو گردشگران و Chicagoans یکسان است موزه علم و صنعت. یک highlyinteractive موزه است که برای نگه داشتن بچه ها مشغول برای ساعت.

شما می توانید ساخت خاطراتی که یک عمر گذشته بدون گران تعطیلات. لذت بردن از این شهر و از همه مهمتر زمان را صرف با خانواده خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.