طراحی کاراکتر کانجی با خوشنویسی, فونت برای طراحی تاتو

[ad_1]

به عنوان بیشتر و بیشتر فرهنگ ژاپنی است که شروع می شود به رسمیت شناخته شده در جهان, کانجی نمادها نیز بسیار محبوب برای طرح به عنوان طرح های تاتو.

اما بسیاری از مردم نمی دانند که وجود دارد بسیاری از مختلف خوشنویسی فونت است که می تواند به کانجی نمادها و مردم ژاپن با استفاده از سبک های مختلف برای هدف های مختلف.

برخی از کسانی که کانجی فونت های منحصر به فرد و سبک های سنتی و مدرن.

اصلی کانجی سبک بدوی گرد و طبیعی فرم اول نوشته شده در استخوان است. این سبک کمتر بدوی و رسمی تر ،

بسیاری از طراحان ژاپنی با استفاده از این سبک برای ایجاد یک قدیمی از مد افتاده و بازگشت به طبیعت احساس در یک رستوران ژاپنی است.

اما به عنوان زمان می رود توسط این شکل تکامل یافته به بیشتر تلطیف اشکال.

امروز این مقاله را به شما نشان می دهد 2 از شیک ترین و محبوب ترین فونت استفاده می کنیم به نوشتن کانجی نمادها برای طرح و در واقع نشان می دهد شما یک مثال از کانجی طراحی شده با آنها. شما ببینید خیلی تفاوت است.

این مقاله خواهد بود اطلاعات خوب برای کسانی که می خواهند به کانجی خود را برای طرح های تاتو.

  1. SOSHO کانجی سبک – مدرن ترین کانجی سبک است و بیشتر در خط شکسته از فونت های دیگر. طراحان ژاپنی شروع به قرعه کشی خوشنویسی با قلم و می خواستم آن را به جریان بیشتر هموار. بنابراین این سبک توسعه یافته است. این SOSHO است که اغلب دیده می شود در کاراته و Akido باشگاه اماکن و آگهی های بازرگانی تلویزیون و یا فیلم هایی مانند آخرین سامورایی. بنابراین سبک در نظر گرفته شده است به عنوان ترین “های ژاپنی نگاه” فونت برای غربی ها.
  2. MINCHO کانجی سبک – شخصیت های کانجی ژاپنی استفاده می شود در هر روز روزنامه ها و مجلات نوشته شده است با MINCHO فونت. در زبان انگلیسی آن را مانند همان زمان رومی. اگر شما بازدید ژاپن, شما احتمالا این کانجی سبک ترین. در عین حال امروزه MINCHO با پاپ مدرن دور طراحی در حال محبوب تر شدن در چاپ و بیلبورد تبلیغاتی.

در حال حاضر شما می توانید تفاوت بین این سبک توسط به دنبال در تصویر زیر.

این “باد” کانجی نماد طراحی شده با SOSHO جریان سبک و MINCHO رسمی سبک.

ژاپنی وزش کانجی نماد

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.