طعم اسکاتلند و ایرلند: مکان برای غذا خوردن در نزدیکی دوبلین ادینبورگ و گلاسکو هتل ها

[ad_1]

غذاهای ملی دیر یا زود از دست رفته در ترجمه است. نگاهی انگلستان است. رژیم غذایی ما تکامل یافته از طریق سنین typifying کلاس و روند و نه ملیت. آن را تا اواسط قرن بیستم که ما در نهایت افزایش یک ظرف به ارتفاعات جدید: ماهی و چیپس. ارزان به گردن کلفت و پر کردن خوشمزه: کاملا عملی ایجاد, که در نهایت آشپزی مترادف برای انگلستان است. امروزه مردم فقط به عنوان به احتمال زیاد به تماس های کاری یک غذای ملی – و نه فقط در اینجا بلکه اسکاتلند و ایرلند بیش از حد.

برای مثال شما در حال اقامت در گلاسکو هتل ها و تصمیم به رفتن و غذا خوردن. شما تلو تلو خوردن بر ماهی و چیپس مرغ چراغ پیشانی مدل tikka و شیرین و ترش گوشت خوک قبل از هر haggis کارگردانی شده. Stravaigin (به معنی ‘سرگردان’) شده است و تلاش برای تغییر این. آن اخلاق ساده است: جهانی فکر کنید خوردن محلی است. به دور از انکار تاثیر فرهنگ های دیگر Stravaigin هوشمندانه شامل تکنیک ها و ایده های ملل دیگر اما توازن آنها را با مواد تشکیل دهنده معتبر به اسکاتلند. چه تر است, این مواد غذایی با کیفیت در قیمت مقرون به صرفه.

را برنده جایزه haggis وعده غذایی اصلی سرو با سنتی پوره neeps (شلغم) و champit tatties (بهار و پیاز و جعفری و سیب زمینی له شده) و هزینه صرف £9.95 یا £8.95 برای گیاه خواران. در کنار این یکی از اسکاتلند آشپزی, اما, شما همچنین می توانید پیدا کردن نیست بنابراین اسکاتلندی ظروف مانند اندونزی برنج سرخ شده با ادویه شاه میگو یا ترکی بخار پز ماهی دریای.

اما این همه در مورد haggis کارگردانی شده. اسکاتلند همیشه زندگی می کردند در یک رژیم غذایی مداوم ماهی و گوشت است. اگر شما تصمیم بر ادینبورگ هتل مطمئن شوید که برای دیدار آشپز مشهور تام آشپزخانه رستوران درستی نام ، او طول می کشد اسکاتلندی ناهار خوری به یک سطح جدید اما با استفاده از تنها فصلی و محلی-منابع تولید. غذاهای شامل دست شیرجه Orkney, حلزون اسکالوپ, محلی و صدف و ایسل آاف سکی langoustine برخورد مزرعه کمر گوشت خوک و کوهستانی بره. بر خلاف Stravaigin اگر چه وعده های غذایی در اینجا می توانید هزینه بین £16 و 50 پوند در هر سر. اما اگر شما می خواهید معتبر به خوبی پخته شده و مواد غذایی آن را قطعا ارزش پاشش.

ایرلند بسیار محبوب است با گردشگران بیش از حد بسیاری از انتخاب برای اقامت در هتل دوبلین. گذشته از این هجوم بزرگ خارجی, غذاهای شما هنوز هم می توانید پیدا کردن برخی از فوق العاده آشپزی ایرلندی. (در واقع شما می توانید مناسب پاینت گینس عملا در هر میخانه و آن را فقط به عنوان پر کردن به عنوان هر وعده غذایی است.) گالاگر را Boxty خانه فوق العاده پیدا کنید. این یک معده و میخانه که باقی می ماند درست به ریشه ایرلندی. Boxty در واقع یک ایرلندی سیب زمینی, نان شیرین و پهن که eponymous میخانه شناخته شده است برای خدمت. این هیچ عادی پنکیک هر چند آنها خدمت کرده است با چنین پر کردن خوشمزه به عنوان فیله استیک و آب پز ایرلندی ماهی قزل آلا. بیکن و colcannon (پوره سیب زمینی با کلم و کلم پیچ) و سنتی خورش ایرلندی (ساخته شده با گوشت بره و سیب زمینی و هویج و جعفری) همچنین ویژگی در منوی گسترده.

بنابراین اگر چه غذاهای ملی ممکن است کمی سخت تر برای پیدا کردن امروزه سرآشپزها هنوز آماده شدن آنها را با غرور و افتخار. و این که آیا شما در نهایت ماندن در دوبلین ادینبورگ یا در واقع گلاسکو هتل ها وجود خواهد داشت بسیاری از دوربین های معتبر از eateries به کشف. سعی کنید آنهایی که ذکر شده در اینجا برای اولین بار – شما آن را پشیمانی نیست.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.