عجیب و غریب, سیگار, قوانین

[ad_1]

به عنوان بیشتر و بیشتر متحده اتخاذ قوانین است که کشیدن سیگار در مکان های عمومی, خرد کردن به امید سیگار افراد سیگاری با سهولت در خرد کردن استفاده می شود سیگار همه جا مردم در حال تماس “ناپاک” ضابط خود را از گفتن قانونگذاران به بوسه خود را به خاکستر. قوانین به مشتاق سیگار سیگاری هستند مشتاقانه مسخره است.

اما مسخره قوانین بخشی از دنیوی فرهنگ است. از یک قانون در دنور که منع مردم از loaning جاروبرقی به سایر خوابگاه های, به یک قانون در وایومینگ ممنوع است که مردم از گرفتن عکس از خرگوش در ماه ژوئن بسیاری از قوانین و مقررات به سادگی را ندارد. حتی وجود دارد یک قانون در Champaign, Illinois که باعث می شود آن را غیر قانونی برای کسی که به توالت در دهان, از خود همسایه درب بعدی بدون شک باعث خرابی برنامه های آخر هفته بی حد و حصر در میانه شهروندان است.

آن را تنها یک ماده از زمان قبل از این قانون دیوانگی فیلتر شده به صنعت دخانیات. به تازگی آنها واضح تر تبدیل نام تجاری جهان ما با “سیگار” ثبت نام. نه محدود به هر یک از دولت یا هر یک کشور عجیب و غریب, سیگار, قوانین می توان تقریبا در هر نقطه.

استرالیا: استرالیا دارای یک قانون است که ممنوعیت کودکان از خرید سیگار برگ و یا سیگار. این نیست به خصوص عجیب و غریب به عنوان بسیاری از کشورهای مشابه مقررات. اما استرالیا و خارج از غرفه به دلیل کودکان, هر چند آنها نمی توانند خرید تنباکو از نظر قانونی مجاز به مصرف آن است. به عنوان طولانی به عنوان آنها در یک فرد بالغ به خرید آن را برای آنها را به استرالیا, کودکان آزادانه مجاز به دود سیگار را در مقابل یک پلیس پدر و مادر و معلم و یا حتی یک کانگورو.

New Orleans, لوئیزیانا,: در یک شهر شناخته شده برای لذت گناه – خانه به همه چیز از مردی Gras به عجیب قمار – سیگار برگ و سیگار کشیدن و کمی رام. New Orleans دارای یک قانون ممنوع است که هر شرکت کننده در یک کارناوال یا رژه به استفاده از محصولات توتون و تنباکو در حالی که انجام این کار. علاوه بر این “سیگار” ثبت نام باید مشخصه متصل به تمام شناور رژه نیست که هر تماشاچیان با احداث مخازن از نزدیکی با زنان در تلاش برای گرفتن دانه های واقعا توجه.

صهیون, ایلینوی: فقط زمانی که شما فکر می کنم شما آن را شنیده ام همه در احترام به قوانین یک قانون وجود دارد در صهیون ممنوع است که صاحبان از دادن سیگار روشن به هر یک از حیوانات اهلی. در حالی که قانون به طور خاص نام سگ و گربه, آن را قطعا شامل هر نوع حیوان: همستر موش صحرایی و ماهی قرمز. هیچ یک از این حیوانات خانگی مجاز به دود سیگار برگ, مهم نیست که چقدر آنها خواهش و تمنا میکنم.

فرانسه: سرهنگ خردل در اتاق دیگ بخار با یک زیرسیگاری. درست است که یک زیرسیگاری. در فرانسه ساعتهای گرفته و سلاح های مرگبار. شاید دلیل این است که مردم می توانند با استفاده از ساعتهای برای ضربه زدن به دیگران و یا شاید آن را به دلیل ساعتهای شناخته شده برای شکار قربانیان unsuspecting پریدن آنها را در کوچه و خیره کننده آنها را با یک ابر گرد و غبار. اما به احتمال زیاد همین سادگی است چرا که آن فرانسه است. یک ملت مشهور برای انفعال برخی از مردم ممکن است فکر می کنم شهروندان فرانسه homicidally تهدید از بازیگران The Brady Bunch. ما می شنویم که مارسیا را بسته بندی.

نیوجرسی: در حالی که خواندن نشانه “نه خوراک حیوانات” است که در بسیاری از باغ وحش ها, New Jersey طول می کشد این مفهوم یک گام بیشتر است. تصویب قانون ممنوع است که مردم از دادن محلی حیوانات باغ وحش سیگار برگ و یا ویسکی موجودات در این اسارت بدیهی است که هیچ سرگرم کننده است. اما حال که ویسکی تنها مشروب به طور خاص نام آن منجر به تعجب می کنم اگر ارائه حیوانات با یک آبجو سرد خواهد بود به همان اندازه ناپسند است. اگر نه شاید حیوانات قادر خواهد بود به دود سیگار در مناسبت. بله می دانم اجتماعی است.

South Bend, ایندیانا: نگه داشتن با حیوانات پادشاهی تم در جنوب خم آن را غیر قانونی است به یک میمون دود سیگار. این قانون بر می گردد به سال 1924 هنگامی که یک میمون بود مجرم به جرم سیگار کشیدن و مجبور به پرداخت جریمه نقدی از 25 دلار به عنوان هزینه های دادگاه. ما مطمئن نیستیم که چه اتفاقی افتاده است که میمون به تازگی از کار نبود قادر به آمده تا با پول است. شاید او ممنوع از شرکت در هر شکلی از تکامل است.

Newport, Rhode Island: استراحت در سواحل شرق نیوپورت یک قانون ممنوع است که مردم را از سیگار کشیدن لوله پس از غروب آفتاب. هر زمان دیگر خوب است اما هنگامی که خورشید مجموعه, این یک قانون مشتاق توتون و تنباکو عاشق نمی تواند قرار داده در لوله ها و دود.

Marceline, میسوری: در این میسوری شهر افراد زیر سن قانونی مجاز به خرید مقالات نورد و تنباکو اما آنها مجاز نیست به خرید فندک. اگر و تنها اگر تنها وجود دارد یک راه برای دریافت مسابقات به راحتی شاید از یک رستوران یا کافه. شاید در یک دنیای کامل توانایی برای پیدا کردن بازی به نظر می رسد.

بدیهی است که این جهان شامل تعداد زیادی از قوانین است که در حال تاسیس در مورد به همان اندازه به عنوان دلیل تبدیل کردن یک میلیون دلار و یا داوطلب برای اقامت در کشتی تایتانیک. اما سیگار فرد سیگاری می توانید بقیه مطمئن است که آن را نه فقط در لوکس خود را که سقوط قربانی به این جنون. این نوع از قوانین در همه جا از منع زمزمه گفت غیر قانونی خود را به درایو در یک housecoat این نوع از قوانین قرار دادن کلمه “افتضاح” در کلمه “قانونی است.” و آنها را یکی تعجب می کنم اگر بیشتر قوانین منتقل می شود شاید یک قاعده است که جایگزین هر سیگار با خود برتر: یک سیگار است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.