عقل از اقوام

[ad_1]

هیچ شراب برای دانیال معلم خوانده شده گزیده ای از کتاب دانیل است که توضیح می دهد چگونه Daniel خواسته پادشاه نبوکدنصر که او و دوستان خود را به غذا خوردن ‘پالس’ و نوشیدن آب به جای گوشت و شراب به شاه ارائه شده است. نبوکدنصر به توافق رسیدند و پس از آنها می خواهم در این رژیم غذایی برای چند هفته او بررسی می شود آنها را به ببینید که چگونه آنها انجام می دهند. می نویسد: نویسنده دانیل: “و در همه امور از عقل [and] درک است که پادشاه پرسید از آنها متوجه شد که آنها را ده برابر بهتر از تمام جادوگران [and] ستاره شناسان که [were] در تمام قلمرو خود.”

نه تنها آنها ده برابر عاقل تر از هر کس دیگری: آنها نیز سالم تر است. جوان همین Tolman شیفته داستان شد و بیشتر شیفته بود که هیچ کس نمی تواند به او بگویید که دقیقا چه چیزی تشکیل این وعده غذایی ‘پالس’. “برادر بزرگتر من بود و واقعا خوب در مدرسه” همین مربوط است. “من فکر کردم که اگر من می توانم خوردن این وعده غذایی من می خواهم به انجام بهتر در مدرسه و من مادر من است.”

از آن زمان او هشت-و-ahalf او شروع تلاش است که به او کمک کرد تا به دست آوردن مقدار زیادی از دانش اما نه در شیوه ای که او انتظار می رود. آن را نیز از او نام مستعار: ‘ایندیانا جونز’ از کل مواد غذایی برای او در واقع در جستجوی باستانی گنج از دست رفته.

پیدا کردن یک پالس او برای اولین بار رفت به لغت نامه ها برای پیدا کردن آنچه پالس شامل و سپس به دانشگاه به تحقیق و هرگز پاسخ رضایت بخش. بودن مداوم او رفت و به موزه ها و جستجو از طریق کتاب نادر مجموعه و او ویژه مقدرات از کلیسای انگلستان به مطالعه در کتابخانه خود را. او حتی بازدید از واتیکان در تلاش خود را برای کشف آنچه پالس است. او را دیدم اماکن بیشتر از دیگران نیست; او جستجو از طریق باستان archives و مطالعه آثار قدیمی و کشف بسیاری از چیزهای اما نه آنچه که او به دنبال آن بود. او آموخته است که یک معامله بزرگ در مورد همه شیوه ای از مواد در افراد مصرف اما آنچه پالس است.

اعتراف به شکست او نمی دهد تا به راحتی اما به من بدهید تا او در نهایت. “پس از 17 سال 4 میلیون مایل هوا و 33 کشور, من در نهایت اعتراف کرد شکست” همین مربوط است. “آن فقط یک استعاره? آن را فقط یک سحر و جادو غذا ؟ من نمی تواند کشف کردن آنچه در آن بود.”

مردی که تا به حال شده است در جستجوی یک وعده غذایی برای تقریبا دو دهه بود با سوپ و سالاد در واشنگتن DC رستوران هنگامی که او زده گفتگو با خوب لباس پوشیدن مرد نشسته در سراسر از او. “معلوم شد او امانت برای یک خانواده ثروتمند. آنها تا به حال شده است با جمع آوری اشیاء و آثار هنری پس از سال 1790 و بسیاری از جعبه هرگز باز شده است. او از من پرسید اگر من می خواستم یک کار باز کردن جعبه.”

‘شوخی می کنی یا کلمات که اثر بود همین پاسخ و او به زودی در بر داشت خود را به دنبال در برخی از آثار شگفت انگیز از هنر کتاب و اسناد و مدارک. این در حالی بود که انجام شده بود این است که او در بر داشت که پاسخ او شده است به دنبال این همه سال. در یک حرکت رونویسی در سال 1896 توسط Charles W لدبیتر (1854 -1934), معروف روحانی و عرفانی نویسنده بودند و تمام عناصر از چیزهایی که کلیدی در نبض. در همین نمی توانستم باور است که آن را گرفته بود اما هفت وجود دارد که شاهد و گواه به تقدس از وعده های غذایی. “پر بود از درخشان مشاهدات و منطقی حکمت” او می گوید.

همه چیز در Threes “اقوام قابل درک است که همه چیز انجام شده است در threes می گوید:” همین. “انگشت است که در سه بخش بازو است در سه بخش و مواد غذایی رشد می کند و در سه سطح زیرزمین همکف و طبقه دوم.” آیا این مربوط به سطح بدن و توضیح می دهد که مواد غذایی است که رشد زیر زمینی, مانند سیب زمینی شیرین تحت تاثیر عمیق ترین سطح از بدن; مواد غذایی رشد کرده در زمین تاثیر می گذارد طبقه دوم و میوه و آجیل است که در حال رشد بالا هستند مغز مواد غذایی.

نه تنها در چه بخشی از گیاه به مواد غذایی می آید اما از راه آن به نظر می رسد همچنین نشان می دهد که چه بخشی از بدن آن را بیشتر به نفع همین ادعا میکند. او می گوید که همه مواد غذایی باید یک امضا است که نشانه ای از طبیعت است که نشان می دهد چه فواید غذا نگه می دارد. “برای مثال” او می گوید: “گوجه فرنگی که قرمز رنگ هستند و دارای چهار اتاق خوب برای قلب, انگور که شبیه خون خون و قلب مواد غذایی است. اگر شما یک تکه هویج” او ادامه می دهد: “این الگو را در مرکز به نظر می رسد مانند جنس زنبق و سوسن. این است که چرا مردم باستان بر این باور بودند خوب برای چشم است. به طور مشابه یک گردو شبیه مغز با چپ و نیمکره راست مغز و امروز علوم تایید می کنند که گردو در واقع خوبی برای مغز است.” مواد غذایی در حال حاضر هر یک از زنانه یا مردانه هویت: به عنوان مثال یک آووکادو به نظر می رسد مانند یک دهانه رحم و رحم با یک جنین در داخل و نه ماه به رشد آووکادو از شکوفه به رسیدن میوه…فقط مانند یک کودک. انجیر و موز و خیار باید یک هویت مردانه. گذشتگان بر این باور بودند که هر فردی دارای هر دو جنس نر و ماده, کیفیت, به طوری که هر یک از مواد غذایی مثبت تاثیر می گذارد هر یک از ما…به خصوص عاطفی.

پالس شامل 22 کل غذاهای خام اما خشک و سپس خرد به مرطوب وعده غذا. پالس گنجانیده شده مواد غذایی از زیر زمین بر روی زمین و از بالای زمین و درختان و پس از آن مخلوط شده است. پالس ساخته شده از: خرما و انجیر و جو kamut کشمش آلو, کنجد دانه آفتابگردان و بادام, گردو, گردو, نمک دریا مخلوط هفت غلات (بسته به سال برداشت) چغندر و تمشک و زغال اخته و زیتون یا روغن هسته انگور…این امر متفاوت است دو یا سه مورد با توجه به سال محصولات کشاورزی. این مواد غذایی در ترکیب مقدس نسبت به اقدامات بدن به طور طبیعی خود را حفظ و حمل می تواند مردم را از طریق زمان قحطی و خشکسالی و جنگ و دیگر مشکلات.

غذا هرکول درخشان پژوهشگر نوازنده و قهرمان المپیک کشتی گیر فیثاغورس تا به حال همه دانش آموزان خود را در فیثاغورث آکادمی خوردن پالس روزانه. او به نام مقدس, وعده غذایی, ‘غذا هرکول’.

وجود دارد خیلی بیشتر به همین رویکرد در مواد غذایی – خیلی بیشتر است که او نوشته است این دو دوره از 1600-صفحه Farmacist میز مرجع, یک دانشنامه کامل مواد غذایی و دارو است. در وب سایت خود را به توصیف این کار: “به FDR(TM) است که در قرن 21 نهایی (زمان-consorted) قطعی, خلاصه ای از انسانیت را در رابطه به زندگی و شور و نشاط با استفاده از گیاه کامل از مواد غذایی پیشگیرانه و remissive پزشکی است. به FDR(TM) شامل تمام مواد غذایی حکمت از مصریان باستان یونانیان و رومیان و عبرانیان, چینی, بومیان آمریکا, اینکاها و دیگران که از طریق زمان درمان خود را به بالا و شور و نشاط و طول عمر با استفاده از گیاه-تولید کل مواد غذایی است.”

یادگاری از عصر صنعتی مواد غذایی و بهداشتی هستند نه همین تنها نگرانی است. همین می گوید که آموزش و پرورش رسمی تبدیل شده است چیزی بیش از یک “کارخانه” که چرخ و indoctrinates دانشگاهیان و کارگران است. “این یک مانده فسیلی از عصر صنعتی,” او می گوید. “مشکل این است که این سیستم در حال حاضر نیست کمی به تجدید نظر و افزایش به طور طبیعی و ذاتی توانایی مردم دنیا با, برای یادگیری و به حداکثر رساندن توانایی های خود را از طریق تخیل است.”

همین معتقد است که در یادگیری در ‘سرعت از دید cite سایت.’ او دارای یک مکان برای همه چیز او را می بیند و به او می آموزد بنابراین او می داند که در آن برای پیدا کردن آن. در جلسه او بود به تصویب یک لیست از 25 کلماتی که به او داده شده از مخاطبان و در عرض چند ثانیه او آنها را حفظ و تکرار آنها را به عقب گرفتن همه درست است.

بوت کمپ 4 مغز همین ارائه می دهد بوت کمپ 4 مغز یک آخر هفته که در آن شما را کشف چگونه به یادگیری اطلاعات 10 تا 100 برابر سریع تر از شما در حال حاضر.

این که آیا آن است که سلامت خود را و یا راه شما یاد بگیرند لازم است مطمئن شوید که به برخی از ایده های است که شما را فکر می کنم کمی متفاوت در مورد چگونه به آن را انجام دهد. اگر شما می خواهید برای رسیدن به موفقیت بزرگ به شما نشان می دهد و شیر به خود و توانایی های خلاق.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.