فرار فارسی فصل زمستان لذت بردن از خورشید و تبدیل به خورشید گلف باز در جنوب شرقی قبرس

[ad_1]

فرار فارسی زمستان & باشید که حسادت از دوستان خود را به عنوان شما لذت بردن از خورشید و تبدیل به خورشید گلف باز بازی های مورد علاقه خود را ورزش در جنوب شرقی قبرس

چرا قرار داده تا با سرد اروپایی, آب و هوا و بدبختی که با کمی تلاش و تخصص شما می توانید پیدا کردن راه حل مناسبی برای فرار از آن ؟ شما می توانید دانش خود را نشان دهد و حسادت از دوستان خود را هنگامی که شما اعلام کند که شما در حال درمان همسر خود را (و خود شما) به یک آفتاب در زمستان این سال و تبدیل شدن به یک خورشید گلف باز! با مقدار زیادی از در دسترس خواص اجاره در محیطی آرام فصل انتخاب با شما است.

بهترین زمان برای رفتن برای گلف است که از اکتبر و ممکن است زمانی که فصل پس از اتمام. شما نمی خواهد در سرد در طول زمستان متوسط درجه حرارت بین 20 درجه سانتیگراد – 26 C. با این حال می توان آن را کاملا سرد در شب, بنابراین شما نیاز به انتخاب یک آپارتمان با یک سیستم گرمایش. باران نادر است و حتی در زمستان, بنابراین شما نمی خواهد که به عجله کردن از زمین گلف خوب ژاکت زمستان را به خوبی خدمت می کنند و این دوره است.

اطلاعات فراوان است که آن را به شما با دادن ایده ها در مورد مکان های که شما جستجو برای ایده آل خود را محل. این منصفانه است که می گویند که Pafos و لیماسول منطقه باید بیشتر از دوره های گلف. متاسفانه این مکان را ندارند سواحل شنی زیبا که در آن نیمه دیگر خود را می توانید صرف زمان lazing در مورد. آیا شما می خواهید می شود قادر به درایو خود را به زمین گلف و در مجموع آرام و یا شما ترجیح می دهند آن را به نزدیک به مغازه ها و رستوران ها? نزدیک ساحل, نزدیک به شاید یک ایده خوب است که در آن شریک زندگی خود را می توانید لذت بردن از یک پیاده روی. نزدیک به شهر قادر به قدم زدن برای یک قهوه یا یک رستوران در شب.

اما شما باید انجام علت سعی و کوشش خود وقتی که می آید به انتخاب محل از انتخاب شما برای بازی گلف. در حال حاضر باز 18 سوراخ گلف در حال آفرودیت هیل, راز دره Tsada و Vikla و تحت ساخت و ساز Tersefanou گلف. دوره های گلف عمدتا در Pafos و لیماسول منطقه به جز یکی در Tersefanou. من را حفظ خواهد کرد شما را مطلع در این, آخرین, یک, به عنوان آن را در منطقه لارناکا و از آن خواهد شد بهترین در پزشکی. آن را با درجه بالا رستوران ها, میله, چشمه های معدنی درمانی استخرهای شنا و هر چیز دیگری شما می توانید فکر می کنم که لازم است به این پنج ستاره موقعیت مکانی. آنها برنامه ریزی برای باز 2012. پس از این باز می شود, خواص, در جنوب را افزایش قابل توجهی در وضعیت و ارزش. یکی دیگر از دوره 18 سوراخ است که برنامه ریزی شده برای Ayia نپا منطقه است.

بنابراین منصفانه است که می گویند که قبرس به زودی به مکه برای گلف و پیشی پرتغال در ده سال آینده – با توجه به تونی Jacklin های جام رایدر برنده است. Jacklin در حال حاضر به شدت درگیر در طراحی دو دوره جدید در Aristo توسعه دهندگان راز دره گلف در Pafos منطقه است. دیگر ستاره های بزرگ, نیک Faldo و جک نیکلاس نیز در حال حاضر درگیر در پروژه های گلف در این جزیره است.

خبر خوب این است که شما نیاز به درایو یک ساعت به بازی گلف. ما یکی از محلی به نام; اییس Nikolaos باشگاه گلف واقع شده است در ایستگاه در خدمات مشترک سیگنال واحد در نزدیکی روستای Vrysoulles. این 9 سوراخ و 17 سه راهی که چالش هر گلف باز است. عضویت متنوع است یکی با مقدار زیادی از سابق pats مخلوط با بومیان و بسیار خوش مشرب و فضای آرام. وجود دارد بسیار شلوغ گلف فصل (اکتبر تا مارس) با بسیاری از مسابقات در حال سازماندهی شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با دفتر تماس بگیرید در +357 239 57505.

در حالی که شما در حال بازی گلف خود نیمه دیگر نیاز به اشغال خود (شاید خود) را به عنوان به خوبی. من خوشحالم که به گزارش آنها را به عنوان وجود دارد بسیاری از مکان به بازدید در اطراف Nissi – ایا ناپا منطقه است. از بازدید از روستاهای باستانی به صورت یک فرهنگ محلی به رفتن به شهر لیماسول بازدید از موزه تاریخ, مزه کردن شراب, خرید و, سایت دیدن. وجود دارد بسیاری از فعالیت های گروه ورزش یوگا پیلاتیز در اطراف پرترس است که پانزده دقیقه رانندگی از Ayia نپا. محلی روستاهای اطراف ‘توریستی’ مناطق همه معتبر است و می توان با یک درایو کوتاه. آب و هوا افسانه است, مواد غذایی مناسب به ویژه اگر شما مناسب خرید مکان های که در آن بومی فروشگاه. شما می توانید سعی کنید بازار محلی است که در کمتر از ده دقیقه رانندگی تا در Nissi خیابان بالا سمت لیماسول جاده ها است. زبان انگلیسی به عنوان شما احتمالا می دانید که به طور گسترده سخن گفته و بومی بسیار دوستانه و بی خیال مردم. آنها حتی رانندگی در سمت چپ همانطور که در انگلستان پس از آن دشوار خواهد بود به احساس در خانه. بنابراین آنچه از شما انتظار دارند ؟ گیر به تحقیقات خود را انتخاب کنید و کتاب که پرواز!

این قطعی است سوراخ در یک است!

برای تو مبارک تعطیلات زمستانی!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.