لغزش و سفر و تصادفات یک اشغالگر مسئولیت

[ad_1]

در این مقاله من می خواهم به آدرس برخی از مسائل حقوقی مربوط به لغزش و سفر تصادفات. برای این منظور پیشنهاد می کنم برای استفاده از نمونه ای از یک فرد است که حقا و سقوط در یک طبقه مرطوب در حالی که ‘قانونی’ در بازدید از ساختمان های متعلق به یک شخص ثالث است. چرا من می گویند: “از نظر قانونی” است که به دلیل مسائل مختلف حقوقی بوجود می آیند اگر یک فرد در اموال غیرقانونی یعنی به عنوان یک متجاوز.

هدف از این مقاله, هویت صاحب محل بی ربط است اما همانطور که من در بالا ذکر شد چه مربوط است این است که آیا بازدید کننده قانونی و بازدید از آن محل یا نه. بنابراین من می خواهم به فرض که فرد در محل وجود دارد از نظر قانونی مربوط به عنوان بسیاری هر روز موقعیت هایی که ممکن است مانند بازدید از یک فروشگاه, رستوران, دفتر, دولت, ساختمان, سالن مو, دندانپزشک, و غیره.

بیایید می گویند برای این مثال که بازدید کننده از ساختمان است که یک معلم در یک مدرسه ابتدایی. یک بعد از ظهر او وارد مدرسه در سالن اجتماعات و ورقه در یک پچ در طبقه های چوبی. مدرسه معلم است که ما باید به مراجعه از hereon به عنوان مدعی ورقه و دچار آسیب به زانو سمت چپ نیاز به برخی از زمان کار می کنند.

معلم ادعا می کند که مدرسه غفلت بود و در نقض آن وظیفه قانونی یعنی بخش 2 از اشغالگر مسئولیت عمل 1957 که تصریح می کند که یک اشغالگر از این محل باید مراقبت هایی که مناسب است برای دیدن است که بازدید کنندگان منطقی امن با استفاده از محل.

مدعی می تواند استدلال می کنند که متهم مدرسه بود غفلت در تضمین این که طبقه نیست و اگر آن را خیس به محل مناسب علائم هشدار دهنده هشدار به معلمان و دانش آموزان از حضور یک طبقه و یک لغزش خطر و اقدام به حذف و یا محدود کردن خطر آسیب.

در این مثال همین دلیل طبقه مرطوب است چرا که آن را بارید تا به حال تنها یک لحظه قبل در طول یک استراحت دوره است. در شواهد در دفاع از این ادعا متهم نشان می دهد که آن را به یک سیستم در محل برای مقابله با روز مرطوب. متهم ادعا میکند که در روز آن را اجازه نمی دهد که دانش آموزان و یا معلمان برای ورود به سالن و prefects قرار گرفته در هر یک از خروجی آتش برای جلوگیری از ورود و نشانه های قرار داده شده توسط درب درآمده است.

متاسفانه آن بیرون آمده است که در روز حادثه هیچ باران وجود دارد در شروع از شکستن نداشت اما باران در طی استراحت باعث مقداری آب به سپرده توسط برخی از دانش آموزان در آینده از باران.

دانش آموزان گفته شده است که برای ورود به سالن در طول روز مرطوب, با این حال دانش آموزان هنوز هم گاهی اوقات انجام دهید و آن را پذیرفته است که مدرسه همیشه می توانید برای جلوگیری از این کار به عنوان برخی از تخلفات از این قانون انجام می شود.

شواهد دادگاه یاد می گیرد که به عنوان یک نتیجه از این زمان باران و مدعی ورود به سالن متهم را هم به اطمینان حاصل شود که این مجمع در سالن بسته بود و مناسب علامت های قرار داده شده در زمین برای هشدار دادن به دانش آموزان و معلمان نیست را وارد کنید. به عنوان یک نتیجه مدعی شد در معرض لغزش حادثه بدون هیچ گونه هشدار از خطرات ناشی از ورود به سالن در زمان.

متهم نشان می دهد در شواهدی وجود دارد که آن را به حال ساخته شده مناسب ارزیابی خطر و که آن را به حال یک روش در محل برای مقابله با خطرات ناشی از لغزش حادثه به دلیل تجمع آب در طبقه های چوبی در سالن.

ما همچنین می دانیم که این مدرسه تا به حال هیچ لغزش حوادث با توجه به مرطوب طبقه برای بیش از 6 سال است که سیستم است که آنها را در جای خود در انطباق با اقدامات توصیه شده در ارزیابی ریسک نسبتا موفق است.

این مورد در بالا توضیح داده مشابه در حقایق به صورت Maddison Hufton و Somerset County Council با این تفاوت که حزب مجروح در این مورد در واقع یک مدرسه کودک است.

قاضی نشسته در دادگاه تجدید نظر در Maddison مورد حکم داد که او راضی شد که مدرسه انجام داده بود همه چیز را می تواند در این شرایط به حداقل رساندن خطر ابتلا به این نوع از آسیب از یک مرطوب مدرسه در سالن اجتماعات. عدالت خداوند جکسون همچنین تاکید کرد که مطلق وجود ندارد وظیفه در بخشی از یک اشغالگر برای جلوگیری از هر گونه حادثه از همیشه اتفاق می افتد در محل خود. مدعی بنابراین شکست خورده در این مورد به ادعای غرامت در رابطه با او زانو ادعا می کنند.

به عنوان دیده می شود از مثال بالا که آیا قوی وجود دارد ادعا می کنند برای جبران صدمه شخصی بستگی دارد چه متهم را برای به حداقل رساندن خطر آسیب. در این مورد آن را به حال یک سیستم در محل برای جلوگیری از آسیب به عنوان دور به عنوان ممکن است منطقی. آن را تا به حال به عبارت دیگر انجام می شود همه چیز را منطقی می تواند در شرایط. هفتم مدرسه موظف به اقدام برای جلوگیری از حوادث است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.