لندن در مرکز اروپا

[ad_1]

این اصلی مالی مرکز و کامل از تاریخ برای کسانی که مایل به پیدا کردن چگونه آن را همه آغاز شد. از لیون قهوه خانه به شمارش خانه به بورس سهام لندن. وجود دارد مقدار زیادی از موزه ها و گالری های هنری تئاتر و رستوران ها است که نشان می دهد چند فرهنگی عرض از مردم در حال حاضر در لندن زندگی.

محبوب پیاده روی پوشش ارواح در شهر قتل در شرق ساختمان است که نشان دهنده معاملات که به کمک ایجاد شهر لندن و تامس راه رفتن در امتداد دو طرف رودخانه تیمز است که جریان را از طریق مرکز لندن.

زندگی شب بیت با بارها و داشتن موسیقی ضبط شده و زنده گروههای موسیقی و سپس بعد از آن با “Lockins” و یا به باشگاه های بسیاری در داخل و اطراف مرکز. گروه رولینگ استونز و Jethroe Tull آغاز شده در باشگاه و areans در لندن است.

جنوب بانک تئاتر پوشش پخش فیلم و خارج اقدام با باز کردن سقف جهان بر اساس سایت اصلی شکسپیر تئاتر. در شمال لندن در رجنت پارک دیگر در فضای باز تئاتر با نمایشنامه برای ماه های تابستان. دوباره در پارک گرینویچ و همچنین محل از زمان گرینویچ (GMT) مشخص شده با فلز خط و شرق و غرب در طول و عرض.

خرید را پوشش می دهد آکسفورد, خیابان, باند خیابان Regent Street Kensington و Knightsbridge با Harrods و هاروی Nicols پایین اسلون به خیابان اسلون مربع است. با گران ترین خواص در لندن وجود دارد دیگر مناطق به مراتب پشت سر نیست با Hampstead و ریچموند ،

پروازهای کم هزینه به شرق و غرب اروپا را تشویق گوزن تعطیلات آخر هفته در یک طیف گسترده ای از شهرهای اروپایی (یعنی ورشو, برلین, بارللنا و آمستردام). همچنین معاملات خوب با قطار یورواستار از لندن به پاریس و بروکسل است.

© اریک ساترلند

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.