لوکس ترین هتل ها در دبی

[ad_1]

دبی واقع در امارات متحده عربی واقع شده است در خاورمیانه است. فرهنگ عربی است و آنها بسیار دوستانه است. آن است که برای افرادی که متعلق به فرهنگ های مختلف زندگی می کنند که در هماهنگی کامل است. این شهر خانه به هتل که در جهان محبوب ترین هتل ها. آنها به شما ارائه با تمام امکانات که شما بخواهید. کارکنان که شاغل در هر یک از این هتل ها بسیار دوستانه و مفید است. آنها شما را در خانه احساس. در صورتی که شما نیاز به کمک آنها همیشه وجود دارد در خدمت شما.

سه تا از محبوب ترین هتل های دبی در زیر ذکر شده:

برج العرب

برج به معنی برج بنابراین این نام به معنی عربی در برج. آن است که واقع در ساحل جمیرا است که 25kms از فرودگاه بین المللی دبی. آنها خود را راننده رانده رولز رویس BMW و یک هلیکوپتر. آنها انواع مختلف سوئیت است که شما می توانید از را انتخاب کنید مانند یک و دو خوابه لوکس, دیپلماتیک, باشگاه, پانوراما ریاست جمهوری و سلطنتی. آنها خود را تخصص و نرخ متفاوت برای هر یک. دیگر امکانات اسپا & health club, رستوران, استخر, سالن کنفرانس, کافی نت ها, و غیره. شما همچنین می توانید دسترسی وحشی آبی وایلد وادی پارک از اینجا.

آتلانتیس: کف

این است که واقع در یک جزیره ساخته دست انسان است که ساخته شده در شکل یک درخت نخل است و به نام پالم جمیرا. آنها 1,373 مهمان اتاق و 166 سوئیت. هر یک از این اتاق ها دارای یک عربی را لمس کنید و به شما امکان لذت بردن از اقیانوسی مشاهده. آتلانتیس دارای تم های آبی و خانه را به بسیاری از ماهی های عجیب و غریب. آنها شگفت انگیز رستوران های مارک مغازه ها و از دست مجلس است که در یک منطقه بازی. آنها یک استخر بزرگ بدنسازی آبگرم و تمام امکانات دیگر شما می توانید برای درخواست. آنها همچنین سالن های ضیافت و اتاق کنفرانس. وجود دارد یک مونوریل که متصل به آتلانتیس با ورودی اصلی به نخل جمیرا. آنها همچنین شما را با ارائه انتخاب کنید و رها کردن خدمات, بنابراین شما لازم نیست که به نگرانی در مورد چگونگی گرفتن وجود دارد.

آدرس: برج خلیفه

آدرس واقع شده است و در بلندترین ساختمان جهان و در قلب این شهر است که بسیاری از جاذبه های مانند چشمه های موسیقی و بزرگترین مرکز خرید واقع در سمت راست در کنار آن شما فقط می توانید قدم از هتل و رفتن به مرکز آن نزدیک است. آن است که فقط 15 دقیقه فاصله از فرودگاه بین المللی دبی. این رو 196 اتاق لوکس و 626 سرویس های مسکونی ، این شهر همچنین دارای یک کتابخانه, 24 hour fitness, مرکز کسب و کار, سالن مو, سالن باشگاه و رستوران.

بنابراین زمانی که شما بازدید از دبی, مطمئن شوید که به انتخاب از میان بهترین و یکی که شما احساس می کنید امکان پذیر است برای اقامت خود را. لذت بردن از اقامت خود در دبی و فایده های لوکس و گرامی هر لحظه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.