ماکائو تور گشت و گذار – بررسی سه سنگهای پنهان در Taipa

[ad_1]

Taipa بزرگترین جزیره ماکائو و یکی از بهترین مناطق در قلمرو اما در حالی که بسیاری از گردشگران به اینجا می آیند برای بازدید از پیر “ایجاد کرد” و کازینو جدید-تفریحی در Cotai نوار کمتر از تعداد کمی از آنها را می دانیم که این جزیره دارای برخی کمتر آشنا نقاط گشت و گذار است که همچنین ارزش بازدید.

این مقاله شما را از طریق سه تن از این کمتر در بازدید از نقاط گشت و گذار در ماکائو.

1) فرجی تای سازمان ملل متحد معبد

یش کوچک لو Lim Leok خیاباندور از Taipa را از مناطق توریستی این معبد و صومعه است که به عنوان باستان به عنوان معروف معابد در شبه جزیره اما آنچه در آن فاقد سن آن را می سازد تا برای در اسراف تزئینات و زیور آلات است.

ساخته شده از 150 سال پیش ، فرجی تای سازمان ملل متحد معبد احتمالا قلمرو ترین معماری غنی حرم و دیگر از مجسمه های زیبا و مذهبی pieces-of-art, آن همچنین دارای برخی به زیبایی آراسته باغ. دلیل خوب دیگری به اینجا آمده است این معبد رستوران گیاهی که در آن شما می توانید لذت بردن از یک وعده غذایی خوب در یک نسبتا متوسط قیمت.

2) Taipa پقونا هیل

تنها تعداد کمی از بازدید کنندگان که به ماکائو می دانیم که Taipa استفاده می شود به دو جداگانه سلیمان در گذشته تا احیای زمین پروژه ایران آنها را… Taipa پقونا هیل (کوچک Taipa) یکی از این “تاریخی” سلیمان.

افزایش فوق فرجی تای سازمان ملل متحد معبد در بخش شمالی Taipa های جنگلی تپه دارای خوب و نسبتا آسان دنباله و همچنین مشاهده برخی از نقاط که شما می توانید منظره زیبا از ماکائو شبه جزیره و توانا پل.

یکی از جاذبه های اصلی در اینجا این است که “Taipa مجسمه سازی پیچیده”: یک زنجیره ای از دیوار برجسته در یک zigzagged دیوار به تصویر می کشد روز به روز زندگی مردم ماکائو. این مجسمه ساخته شد توسط هنرمند پرتغالی Dorita کستل-برانکوبود که با الهام از دیوار بزرگ چین.

3) Taipa گراند

Taipa گراند جزیره بالاترین تپه واقع شده است در جنوب شرقی گوشه ای از Taipa بین ماکائو فرودگاه بین المللی و تاریخی Taipa ایجاد کرد و درست مثل Taipa پقونا این تپه نیز یک بار از هم جدا جزیره است.

قرعه کشی اصلی در اینجا این است که “Taipa گراند دنباله” که صعود به بالای تپه عبور از برخی از دوست داشتنی نقاط مشاهدات اولیه و جنگل.

دنباله شروع می شود از Nicolau de Mesquita خیابان. به اینجا از Taipa ایجاد کرد شما باید از طریق راه رفتن برجک Ouvidor ارریگا و هتل Taipa تا زمانی که شما ببینید یک پارک کوچک در دست راست خود را به سمت کشور همسایه یک گورستان.

که همه مردمی اگر شما قصد اقامت در ماکائو برای بیش از فقط یک یا دو روز و می خواهید برای دیدن بیشتر از معمول توریستی نقاط از Taipa را “جواهرات پنهان” هستند به خوبی به ارزش فکر کردن در مورد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.