متن پیام اس ام اس بازاریابی و بازاریابی تلفن همراه

[ad_1]

سوال: “مایک, چگونه می توانم با استفاده از متن پیام بازاریابی است؟”

پاسخ: اجازه بدهید من یک مثال برای شما و برخی از ایده های…

من یک مشتری اجرا می شود که آگهی های بازرگانی تلویزیون. تبلیغات خود در حال کشیدن بسیار خوب و او در واقع آنها می شود خاک ارزان. او انجام شده است آنها را برای سال. ما همیشه در تست های مختلف تماس به عمل و راه به پاسخ در تبلیغات خود. آخرین آزمون که در آن به رول از مدت کوتاهی خواهد بود با اضافه کردن یک تماس به عمل به بیننده “متن” به یک قاتل خاص است.

ما چه می دانیم ؟ ما می دانیم که اکثر مردم تماشای تلویزیون با تلفن های خود را در کنار آنها. ما می دانیم که هدف خود را در بازار دارای غلظت بالایی از کاربران تلفن های هوشمند. این واقعیت نقش کاملا به آنچه که ما انجام بعدی.

پس از چشم انداز متون در آنها اضافه شده به متن بازاریابی لیست. سپس ما اجازه دنبال کردن در هر زمان. همه هر چند من توصیه می کنم بیش از یک بار در هر هفته به یک لیست متنی – شاید کمتر!

بازگشت به تلفن های هوشمند چیزی… چیزی که ما برنامه را به “متن پاسخ” یک لینک به “سایت تلفن همراه.” می توان آن را یک صفحه فرود یا کامل سایت تلفن همراه. یک سایت تلفن همراه بهینه سازی شده برای صفحه نمایش کوچک است. آن را هدایت آسان و مجموعه ای متفاوت از “اصول” در کار است. ما همه در حال رفتن به نیاز به یک سایت تلفن همراه در نهایت – هر چه زودتر بهتر.

در سایت های تلفن همراه ما را در پیشنهاد دیگری به چشم انداز. برای دریافت این بعدی ارائه چشم انداز نیاز به وارد کردن نام خود و آدرس ایمیل. در حال حاضر شما باید شماره تلفن همراه خود را خود را آدرس ایمیل و نام خود را. یک شروع عالی برای برجسته آنها را در راه انجام کسب و کار با شما!

نمونه های دیگر…

یک عامل املاک و مستغلات می تواند یک “متن” را در تبلیغات خود و یا خود را در MLS ورق. این پاسخ می تواند لینک به یک “تلفن همراه فروشگاه” از لیست با “تلفن همراه تورهای مجازی.” خریدار آینده نگر قدردانی چگونه این عامل در لبه برش. هر فروشنده بالقوه را به ارزش به عنوان خوبی است.

رستوران ها با شدت بهم زدن غوطه دادن! چه چالش های اصلی آنها ، فرکانس و رقابت است. مردم غذا خوردن بیرون اما وجود دارد بسیاری از گزینه های آن را سخت برای یک رستوران به نوبه خود درصد بالایی از مشتریان خود را به “به طور منظم.” اما با هفتگی یا دو هفته متن و ایمیل معاملات یک رستوران می توانید نگه دارید در بالای ذهن آگاهی. آنها می توانند با ارسال لینک خود را “تلفن همراه منوی” با “کلیک کنید به تماس” تابع.

تلفن همراه به شما می دهد یک تن از فرصت های بزرگ برای ایستادگی کردن در میان جمعیت و رسیدن به مشتریان خود و چشم انداز. آن را فقط یک ماده از اقدام! مطمئن شوید که شما با استفاده از وب سایت های تلفن همراه و تلفن همراه و صفحات فرود در بازاریابی خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.