مثلث روش در ردیابی تلفن همراه

[ad_1]

وجود دارد یک روش خاص از محل تلفن همراه خود را از طریق یک روش شناخته شده به عنوان مثلث روش و یا همچنین به عنوان شناخته شده اندازه گیری مثلث. چه مثلث روش ؟ اگر شما را دیده اند بسیاری از CSI قسمت شما احتمالا یک ایده چه این روش در مورد تمام شده است. آن است که اساسا روش تعیین تلفن همراه محل سکونت با اندازه گیری زاویه به آن از شناسایی نقاط شناخته شده و یا یک پایه ثابت. با اشاره به سرعت از سیگنال های رادیویی فاصله و موقعیت از نقطه نامعلوم تخمین زده می شود با شناسایی سه تا چهار نقطه شناخته شده. از نقاط شناخته شده می تواند که در آن آنتن تلفن همراه اپراتور نصب شده است. اولین و شناخته شده نقطه شناسایی از راه دور به تلفن همراه. دوم شناخته شده نقطه سپس باریک کردن محل برای دو امتیاز. سومین نقطه شناخته شده است و سپس مورد استفاده برای شناسایی محل دقیق آن از تلفن همراه. اساسا مفهوم باریک است محل دقیق آن از تلفن همراه با حذف منطقه وسیعی از یک محل خاص به دقت اشاره کردن محل با استفاده از سه فیلتر یا سه نقطه شناخته شده. دو جهت خطوط تعریف یک نقطه منطقه و خط سوم تعریف دقیق محل.

در واقع اصلی ترین اصل در GPS نیز نهفته است که با استفاده از مثلث تعیین بهترین ممکن است دقت یک نقطه در فضا است. سه گوش روش با استفاده از سه مختصات یا سه ماهواره های GPS از کاربر گیرنده GPS. از اندازه گیری این سه مختصات فاصله محل کاربر می تواند مشخص تعیین تقاطع بین این سه حوزه از پوشش ماهواره ای. بیشتر ماهواره های GPS آن اشاره دقیق موقعیت آن می توانید با دقت اشاره کردن.

ما شاهد بیشتر سخت افزار و نرم افزار در حال توسعه بیشتر به کمک به مردم در شرایط اتصال و تحرک است که بر اساس این مثلث روش. رسانه های اجتماعی بهره مند خواهند شد از این به عنوان شار از اطلاعات خواهد شد از طریق این رسانه است. یک مثال از یک پلت فرم رسانه های اجتماعی که به استفاده از این روش Foursquare نرم افزار. در سال 2009 ساخته; در این برنامه در خدمت به عنوان یک محل سکونت مبتنی بر پلت فرم شبکه های اجتماعی برای کاربران دستگاه تلفن همراه. کاربران می توانند بررسی در محل فعلی خود و یا مکان های پاتوق و در همان زمان به بررسی محل و یا محصول است. کاربران همچنین می توانند با استفاده از این برنامه برای ارتباط با دوستان در این نزدیکی هست. به عنوان فن آوری اینترنت تحرک می شود بسیار پیچیده تر از آن است که انتظار می رود که تعدادی از محل های مبتنی بر پلت فرم رسانه های اجتماعی نیز توسعه یافته است. برخی از معروف مبتنی بر مکان خدمات Foursquare, برنامه Loopt و گوگل طول و عرض جغرافیایی به شما می دهد زمان واقعی محل به دوستانی که تصمیم گرفت برای به اشتراک گذاشتن مکان خود را با خانواده و دوستان نزدیک است. در همان زمان این برنامه همچنین به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد محل سکونت خود را به دوستان و یا خانواده ها مانند رستوران ها آنها ناهار خوری و یا محل آنها را حلق آویز کردن.

اما مثلث روش باید نقاط ضعف آن جمله این موانع است که جلوگیری از GPS خود را در تشخیص سه ماهواره هستند که شما در داخل یک ساختمان در نزدیکی یک ساختمان بلند و همچنین آب و هوای بد است. این عامل جلوگیری از خط دید خود را GPS و بنابراین آن را نمی تواند پیدا کردن سه ماهواره آن نیاز به دقت اشاره کردن محل خود را با دقت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.