محافظت از وب سایت شما از نظر قانونی از صنعت موسیقی

[ad_1]

در جهان متصل که در آن کسب و کار پاپ مثل قاصدک و هر کسی با یک کامپیوتر می توانید آپلود تصویری, صوتی و متنی مبتنی بر محتوای به اشتراک گذاشته شده در سراسر وب آن است که در حال رشد اهمیت به درک پتانسیل خطرات قانونی که کسب و کار آنلاین چهره.

اکثر کسب و کار اینترنتی را با استفاده از نوعی از رسانه های غنی در وب سایت خود را مانند فیلم یا موسیقی. آنچه بسیاری نمی دانند این است که حتی کوچکترین S-پارسیان می توانید پیدا کردن خود را در آب داغ با صنعت موسیقی اگر آن را درک اصول اولیه.

هدف از این مقاله این است که به تمرکز بر استفاده از تولید موسیقی (هر موسیقی در وب سایت خود شما نمی شخصا ایجاد) و راه های که شما می توانید محافظت از کسب و کار خود و یا خود را از نقض قوانین حق تکثیر.

آنچه که در تولید موسیقی ؟
تولید موسیقی است و موسیقی در نظر گرفته شده برای استفاده در ارتباط با وب سایت, فیلم, فیلم های شرکت نشان می دهد تلویزیون و تبلیغات, اینترنت, تصویری, چند رسانه ای و هر شکل دیگری از رسانه ها که نیاز به موسیقی است.

اگر شما تا کنون گوش به تبلیغات در رادیو تماشا, infomercial, یا شنیده منو, موسیقی بازی های ویدئویی, سپس شما احتمالا شنیده تولید موسیقی است.

تولید موسیقی کتابخانه ها را پوشش بسیاری از ژانرهای ارائه موسیقی برای اکثر سلیقه ها در سطوح مختلف با کیفیت. به طور سنتی تولید موسیقی می آید در طول کوتاه تر. این طول معمولا 30 ثانیه تا 60 ثانیه و 90 ثانیه. تولید موسیقی نیز می آید در انواع مختلف شناخته شده به عنوان کامل و کاهش نسخه. کاهش نسخه یکسان به نسخه کامل به جز یک یا احتمالا دو ابزار اصلی نیاز حذف شده است.

که با استفاده از تولید موسیقی ؟
تولید موسیقی است که به طور گسترده ای توسط کارشناسان صنعت مانند ویراستاران فیلم تولید موسیقی سرپرستان فیلمبرداران و مدیران خلاق. اگر چه به طور فزاینده آن در حال استفاده توسط نسبی آماتور برای وب سایت پادکست های ویدئویی و بیشتر.

چگونه می توانم دریافت مجوز ؟
چیزی به نام مجوز هماهنگ سازی یا Sync مجوز باید به دست آمده برای موسیقی در سوال قبل از آن را می توان در هر تولید سمعی و بصری مانند یک تصویر متحرک, برنامه های تلویزیونی, تلویزیون, تجاری, تصویری, تولید, و یا وب سایت.

همگام مجوز آمده در اشکال و اندازه های مختلف. دو تا از محبوب ترین قطره مجوز و پتو مجوز. آنها اغلب در دسترس ساخته شده توسط تولید ناشران موسیقی مانند Slynth (www.slynth.com).

چگونه می توانم همگام مجوز ؟
تولید موسیقی ناشران معمولا مجوز موسیقی در آنچه که به نام یک سوزن رها (یک.k.یک قطره مجوز) و یا یک پتو مجوز.

یک سوزن رها کردن و یا رها کردن مجوز مجوز که نیاز به پرداخت برای تک تک آهنگ ها. قیمت برای هر آهنگ است متفاوت باشد بسته به نوع تولید است که در آن آهنگ در حال استفاده است. قاعده کلی زمانی که قیمت قطره مجوز است – بزرگتر مخاطبان بالاتر قیمت می باشد. (کارت های رای می تواند درخواست شود با رها کردن مجوز.)

یک پتو مجوز مجوز است که می توان یک کاربر یا یک شماره از مجموعه ای از موسیقی انتخاب و یا استفاده نامحدود از موسیقی انتخاب در هر تولید. تمایز بین یک پتو و رها کردن مجوز است که یک قطره است صادر شده برای یک آهنگ و یک پتو برای بسیاری از. به دست آوردن یک پتو مجوز شامل ده ها متغیر پس از آن معمولا نیاز به برخی از مذاکره است. سالن های مانند ایستگاه های رادیویی و یا کلوب های شبانه را اغلب نیاز به پتو مجوز.

یک همگام سازی پروانه همان به عنوان یک عملکرد مجوز (اجازه از نوازنده)?
متاسفانه هیچ از آن نمی باشد. اخذ همگام مجوز نمی تبرئه شما را از گرفتن مجوز قانونی از این هنرمند. و دیدن که نوازندگان شناخته نمی برای دانش خود را از سیستم حقوقی, شما ممکن است تصور کنید که اخذ این مجوز خواهد بود و نه دشوار است. در واقعیت مخالف است.

دلیل سهولت نسبی به دست آوردن عملکرد مجوز است و اکثر نوازندگان توسط یکی از دو سازمان و یا “عملکرد مناسب جوامع” است که رسیدگی حقوقی اصطلاحات مخصوص یک صنف. این جوامع را مدیریت حقوق نوازندگان و دیدن به آن است که هنرمندان پرداخت می شود زمانی که شما بازی آهنگ های خود را در یک “عمومی” برگزاری است.

عملکرد حقوق جوامع مانند ASCAP BMI و SESAC جمع آوری پول برای آهنگسازان و ناشران. این جوامع رسیدگی به عملکرد و مجوزهای باید مشورت قبل از انتشار هر گونه نهایی کار می کنند.

که نیاز به یک عملکرد مجوز ؟
هر کسی که با استفاده از کپی رایت موسیقی در یک مکان عمومی از جمله ایستگاه های رادیویی و تلویزیونی و/یا شبکه خود را در تمام رسانه های جدید مانند اینترنت و فن آوری های تلفن همراه مانند ringbacks ها و زنگ های ماهواره ای و خدمات مانند XM و Sirius دیسکو کاباره ها, میله, رستوران ها, هتل ها و مکانهای دیگر. این شامل دیجیتال jukeboxes و کنسرت های زنده. همه باید دست آوردن عملکرد مجوز.

چه اتفاقی می افتد اگر من یک عملکرد مجوز ؟
تولید موسیقی کاربران در معرض خطر هستند از نقض قوانین حق تکثیر بدون مجوز از انجام حقوق سازمان. اگر شما یک فرد با مخاطبان و هیچ پول واقعی (به عنوان مثال شما یک کسب و کار و سپس شما را در کاهش خطر داشتن کت و شلوار علیه شما برای نقض قوانین حق تکثیر.

اگر شما یک فرد با مخاطبان بزرگ و یا شما یک کسب و کار یا سازمان شما موفق به اخذ مجوز آماده به استخدام یک وکیل است.

قاعده کلی اساسی با رسانه های غنی در وب سایت شما این است: اگر شما قصد استفاده از صدا و بدون مجوز مطمئن شوید که هیچ کس آن را می بیند. این ممکن است یک مشکل قانون برای بسیاری از مدیران برای مقابله با به عنوان هدف از کسب و کار اینترنتی است دیده می شود. اگر چه آن به مراتب گران تر از “رایگان” بهترین انتخاب برای سایت های با مخاطبان زیادی را به امن و خرید مجوزهای مورد نیاز.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.