محبوب غذاهای ژاپنی

[ad_1]

ژاپنی شناخته شده به عشق, مواد غذایی خود را و این می تواند دیده می شود توسط تعدادی از غذای آماده و رستوران تبدیل شده اند که به خوبی تاسیس و آشپزی, برنامه های تلویزیون در حال حاضر به مراتب بیشتر غذاهای شرقی غذاهای.

غرب در حال حاضر در آغوش غذاهای ژاپنی و غذاهای دریایی است که یک ظرف محبوب خدمت در بسیاری از رستوران ها حتی غذای آماده, ژاپنی, محبوب تبدیل شده است. بسیاری از رستوران ژاپنی و takeaways سریع ظاهر در سراسر انگلستان است. محله چینی ها در لندن است متنوع با رستوران ژاپنی. این رستوران ارائه تجربه نهایی در ناهار خوری.

در اینجا برخی از محبوب غذاهای ژاپنی:

سوشی و ساشیمی
بسیاری از مردم don't متوجه باشید که این دو ظروف بیشتر یا کمتر ، Sashimi یک ظرف است که تشکیل شده است از ماهی خام نازک است که خدمت کرده است با تند ترب کوهی ژاپنی شناخته شده به عنوان wasabi که در آن سوشی نیز نازک ماهی خام اما خدمت با vinegared برنج. Norimaki یا رول سوشی که در آن پر است نورد در برنج نیز شناخته شده ژاپنی ظرف. سوشی در دسترس است در بسیاری از سوپر مارکت ها به عنوان قبل از بسته بندی و ظروف و بسیاری از مردم در حال حاضر به میله سوشی که در آن مشتریان می تواند نشستن در یک ضد و را انتخاب کنید آنچه که آنها می خواهند به غذا خوردن با انتخاب ظروف از حرکت تسمه نقاله.

Domburimo
Domburimo هستند ظروف که شامل یک کاسه برنج تحت پوشش با انواع پر کردن از جمله آب پز گوشت گاو و مرغ و تخم مرغ سرخ شده, میگو یا گوشت خوک سرخ شده و تخم مرغ. اینها محبوب غذای آماده ظروف دستور و قدردانی هستند به خوبی با غذاهای اضافی از جمله میسو سوپ و ترشی.

تمپورا
شاید شناخته شده ترین غذا در آشپزی ژاپنی, تمپورا ساده اما خوشمزه در ظرف. تمپورا نور خمیر و غذاهای دریایی و سبزیجات در حال غوطه ور در این خمیر پس از آن عمیق سرخ شده, نتیجه نهایی خوشمزه و ترد مواد غذایی است که در خدمت با سس فرو بردن. تمپورا است بهترین خدمت با طرف کاسه برنج و سوپ و یا در یک کاسه برنج (تاندون) و یا رشته فرنگی (تمپورا اودون, تمپورا soba).

Sukiyaki
Suriyaki است مورد پسند خورش غذای سبزیجات و گوشت گاو. انتخاب سبزیجات استفاده می شود معمولا سبز, پیاز, قارچ, قارچ, با علاوه بر این از توفو و ژلاتینی رشته فرنگی. همه این مواد با هم پخته شده در سس ساخته شده از سویا سس و شکر و شیرین پخت و پز خاطر.

یاکیتوری
ترجمه یاکیتوری معنی کبابی مرغ. مرغ رشته روی سیخ کشیده و پخته شده بیش از یک کوره زغال چوب. یاکیتوری خوب است به عنوان یک نویسنده و بیشتر از یک میان وعده غذایی قبل از غذای اصلی خود را. برای گیاه خواران مجموعه ای از سبزیجات از جمله فلفل سبز و پیاز استفاده می شود. هنگامی که یاکیتوری پخته شده است آن است که در خدمت با مزه تند سس به تعریف آن در ساخت آن دهان آبیاری و خوشمزه است.

اینها فقط برخی از غذاهای محبوب موجود در takeaways. دفعه بعد که شما می خواهید به سفارش غذای آماده چرا تماس خود را محلی, ژاپنی, تحویل رستوران و لذت بردن از برخی از دهان آبیاری و خوشمزه مواد غذایی ژاپنی است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.