مختلف کاهش استیک

[ad_1]

آیا شما تا به حال ایستاده بود در قصابی ضد و تعجب آنچه تفاوت بین یک گچ بری بالا و ابجو و اغذیه فروشی. اگر شما پیدا کردن یک خوب گوشت آشپزی اغلب اوقات آن را به یک نمودار از برشهای مختلف از گوشت. اگر این بیش از حد عادی برای سلیقه شما به خودتان پیدا کنید یک زن و شوهر جوان FFA (آینده کشاورزان آمریکا) عضو است. آنها تمام خواهد شد بیش از حد خوشحال به شما بگویم همه آنها در مورد گوشت گاو. در تجربه من شما را می دانم مراتب بیشتر از شما همیشه می خواستم به در مورد درونی و بیرونی عملکرد هدایت پس از دیدار با FFA عضو دارد. در مورد هیچ یک از این گزینه ها به راحتی در دسترس است در اینجا شکستن برخی از رایج کاهش چربی از گوشت گاو.

دنده-چشم; این برش بالا انتخاب به دلیل آن است فراوان ابری. به عنوان دنده-چشم آشپز این ابری ذوب به گوشت و ایجاد آبدار غنی مزه برش گوشت.

ابجو و اغذیه فروشی; این برش نیز فراوان ابری. این ابجو و اغذیه فروشی بالا کمر است که مرطوب و خوش طعم و اذوقه و نوشابه صاف و نرم مازو. این برش یک انتخاب محبوب در رستوران شامل معاملات مانند خوردن همه ما 26 اونس استیک و غذای کامل و رایگان است. Forewarned می شود این است که مقدار زیادی از گوشت من را دیده اند بسیاری از روح شجاع را امتحان کنید و تنها یک موفقیت است. او تا به حال درد معده برای دو روز.

نوار نیویورک; این یک t-استخوان با گوشت و استخوان دور قطع شده است. این یک کیفیت خوب برش از گوشت و معمولا می توان در کاهش قیمت هر پوند نسبت به قبل کاهش است.

T-bone; این برش عالی برای زوج های که می خواهم برای به اشتراک گذاشتن. کوچکتر فیله چند ظریف گزش در حالی که نیویورک نوار می تواند برآورده heartier اشتها.

فیله مینیون; این انتخاب معمولا کم هزینه تر انتخاب است اما به خوبی به ارزش هزینه اضافی اگر شما به دنبال برای مناقصه و مرطوب برش گوشت. شما نمی خواهد پیدا کردن عطر و طعم شدید از یک دنده-چشم و یا ابجو و اغذیه فروشی اما این است که هنوز هم بسیار عالی برش گوشت.

گچ بری بالا; این برش یک درجه کمتر اما بزرگتر برش گوشت. یک خانواده چهار می توانید غذا خوردن از یک گچ بری بالا. سعی کنید برای خرید بالا و یا درجه نخست آنها خواهد بود مناقصه نسبت به نمرات پایین تر است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.