مد روز و شیک, کافه طراحی داخلی است که “آن” از لحظه ای!

[ad_1]

در عصر امروز که در استاندارد وجود دارد من در هر گوشه ای از هر شهر بزرگ و شهر کوچک به طور یکسان, چگونه بالا و آمدن کافه یا کافی شاپ قرار است به رقابت ؟ آن را ممکن است پایین آمده به سادگی به تدارکات و به محیط ساختمان خود را. کافه طراحی داخلی بسیار مهم است. شما می خواهید مشتریان خود را به احساس راحتی و در خانه در حالی که در حال ارائه خدمات بی عیب و نقص و خوشمزه, با کیفیت مواد غذایی و نوشیدنی. در هنگام طراحی داخلی از رستوران خود را, مهم است که مسابقه طراحی منو. به عبارت دیگر شما نمی خواهد که نور شمع و خوب چین در یک برگر مشترک شما می شود ؟ تحقیقات و شهود خواهد شد کمک به شما در تصمیم گیری بهترین مسیر برای رفتن به جدید خود را در کافه.

در هنگام طراحی یک کافه شما به سادگی نمی توانید به اشتباه با یک اغذیه فروشی و مشروب فروشی-نوع محیط زیست است. تمیز, ترد, ملحفه سفید با صندلی های راحت و معمولی مرتب دسته گل روی میز شما می تواند یک راه طولانی در محیط. اضافه کردن یک روشن پاپ رنگ بر روی دیوار مانند قرمز همراه با برخی از آثار هنری مانند نقاشی مدرن یا سیاه و سفید چاپ عکاسی کمک خواهد کرد برای تکمیل نگاه خود را. چوب به همه جدول سفید می پوشند; بشقاب لیوان و دستمال و غیره. به این ترتیب رنگ مواد غذایی خود را خواهد شد یک کنتراست زیبا در برابر صفحه سفید و آن را فقط به طعم و مزه آن بسیار بهتر است ، اگر دوست دارید در یک آب و هوا پسند شهرستان را برای اتاق های کوچک, هوای آزاد, منطقه ناهار خوری برای کاربران خود را به غذا خوردن در خارج در یک بعد از ظهر آفتابی و یا یک شب گرم. این کار باعث افزایش کسب و کار شما.

هنگامی که شما در حال فکر کردن در مورد خود کافه, طراحی داخلی, این مهم است که به بیش از فکر می کنم فضا. اضافه کردن بیش از حد از چیزی می تواند نگاه منطقه شلوغ و پیچیده برای ساخت ناخوشایند تجربه ناهار خوری. نگه داشتن چیزهای ساده و تمیز با یک چلپ چلوپ از روند و یا رنگ در اینجا وجود دارد. نگه داشتن خیلی کم موسیقی در پس زمینه نیز کمک خواهد کرد با احساس. مطمئن شوید آن است که نه بیش از حد بلند یا بیش از حد تهاجمی برای برخی از کاربران. چسبیده به موسیقی جاز و یا موسیقی ایتالیایی است که همیشه یک انتخاب خوب در یک رستوران نوع از محیط زیست است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.