مراسم عروسی در بودجه: آسان و زیبا ایده های

[ad_1]

آیا بودجه خود را محدود هستند و یا شما فقط فکر می کنم آن است که دیوانه به صرف ثروت در عروسی خود را و شما لازم نیست که به چشم پوشیدن از یک عروسی به یاد ماندنی پذیرش فقط به خاطر اینکه شما در بودجه تنگ است. با برنامه ریزی دقیق و کمی خلاقیت شما می توانید با پرتاب یک حزب است که هر کس می خواهد یک انفجار در آن شما خواهد شد نگاه بر روی علاقه در سال به آمده است. شکستن آن را پایین رده در اینجا برخی از نکات اثبات شده برای بزرگ مراسم عروسی در بودجه است.

موقعیت کلیدی است

محل خود را و یا محل پذیرش است که اغلب بزرگترین هزینه بنابراین بهترین شرط بندی شما این است که به جستجو در بالا و پایین یا رایگان و یا بسیار ارزان محل. گذشته از خانه کسی, شما می توانید نظر یک پارک محلی, ساحل, اجتماعی, سالن کلیسا یا معبد سالن موزه, کتابخانه, مزرعه و یا حتی در نزدیکی باغ گیاه شناسی. بسیاری از این مکان ها می تواند اجاره ای در هزینه بسیار کم و در برخی ممکن است فقط نیاز به یک مجوز یا اجازه کتبی.

هتل ها و رستوران ها مکان های سنتی برای عروسی اما شما اغلب می توانید معاملات خوب اگر شما خود را دریافت و در غیر سنتی از زمان. اگر شما از ذهن نیست با داشتن عروسی خود را در وسط هفته شما می تواند یک معامله بزرگ از یک سالن پذیرایی که در غیر این صورت خالی خواهد بود که در آن زمان.

در نظر غیر سنتی گزینه های مواد غذایی

مواد غذایی است که اغلب بزرگترین بخشی از بودجه عروسی, بنابراین شما نیاز به بسیار خلاق در اینجا. در نظر گرفتن برخی از این غیر سنتی دریافت ایده هایی برای, راه هایی برای صرفه جویی در مقدار بسیار عظیمی از پول در غذا:

  • غذای مختصر. پرتاب عروسی خود راه قدیمی از مد افتاده و بخواهید همه را مورد علاقه خود را دریافت. این طول می کشد کمی هماهنگی به طوری که شما لازم نیست که 50 پلاتر از کیک های شکلاتی و هیچ اصلی ، همچنین با این نسخهها کار بهترین با کوچکتر پذیرایی با توجه به نیاز به هماهنگی است.
  • صبحانه. اگر شما عروسی خود را در صبح روز شما می توانید آن را به یک صبحانه پذیرایی. خدمت شیرینی پیچد املت بریزید نان تست فرانسوی میوه و صبحانه موضوعات است. برخی از موسیقی پس زمینه کلاسیک و شما ایجاد کرده اند که بسیار ظریف ،
  • دسر. خدمت فقط دسر می تواند یک کمی روی حیله و تزویر, اما آن را به خوبی کار می کند با کوتاه تر دریافت. پس از همه نیست, دسر های مورد علاقه هر کس بخشی از غذا ؟ فقط مطمئن شوید که روشن است در دعوت است که شما تنها در خدمت دسر. در غیر این صورت افراد ممکن است نشان می دهد تا گرسنه خواهد بود و مضطرب به ترک برای دریافت برخی از مواد غذایی واقعی’.
  • کباب کردن و یا دیگر گاه به گاه مواد غذایی. شما همیشه می توانید بسیار گاه به گاه راه و باربکیو یا پیک نیک. اگر شما تصمیم به عروسی خود را در این خصوص گزینه های مناسب است. این هم یکی دیگر از مکان خوبی را در غذای مختصر ایده. مردم استفاده می شود برای آوردن ظروف یک بازی گاه به گاه, پارتی, حتی اگر آن است که یک عروسی.

دکوراسیون عروسی جایگزین

وجود دارد بسیاری از راه های مختلف برای ایجاد زیبا از دکوراسیون عروسی در بودجه است که هنوز هم بسیار زیبا و لوکس به دنبال. برای گل, ایده, نگاه به چه گل محلی و فصلی برای خود زمان از سال است. شما می توانید با استفاده از کمتر بزرگ شکوفه و یا استفاده از مجموعه ای از رنگارنگ ارزان گل برای ایجاد یک روستایی نگاه شیک. اگر شما صرف زمان در پیشبرد جستجوی رنگارنگ گلدان و بطری در فروش گاراژ یا فروشگاه شما می توانید با استفاده از این برای اضافه کردن شخصیت و خلاقیت خود را به محور.

شما همچنین می توانید چشم پوشی از گل به طور کامل و با استفاده از دیگر ‘زندگی’ همه چیز. بزرگ سبز مانند شاخه خرما fronds یا گیاهان می تواند یک اثر بزرگ. کاسه میوه و سبزیجات مدرن و پیچیده زندگی هنوز آثار هنری خود را در جدول, در حالی که succulents نیز تبدیل شدن به یک گزینه محبوب. یکی دیگر از مد روز انتخاب شده است به استفاده از پرهای به عنوان بخشی از خود را محور.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.