مردان و پول خود را: این سه تاریخ حکومت

[ad_1]

بیشتر از آنچه که من می دانم در مورد پول گرفتم از مردان است. من یاد گرفتم که چگونه آنها تعداد آن, چگونه آن را صرف و آنچه را که صرف آن در. آنها با استفاده از پول را به نگه داشتن نمره خود را تعریف و ارزش خود و به دست آوردن زنان است. من یاد گرفتم در مورد سه-تاریخ حکومت پس از یک زن و شوهر از تاریخ با یک مرد بود که در خارج از شهر در کسب و کار ،

من برای یادگیری در مورد سه-تاریخ حکومت. من تا به حال ازدواج جوان و آموخته است از این خاص آداب دوستیابی. زمانی که جوان بودم من خودم در نظر گرفته و نه آگاهانه به عنوان من تا به حال خواندن مجله جهان وطنی به عنوان یک دختر نوجوان و در نتیجه در نظر گرفته خودم معاصر ، به نظر می رسد من اشتباه بود حداقل با توجه به برخی از مردان است.

من یاد گرفتم از جهل من بعد از قدمت این شهر را مرد کسب و کار برای چند ماه. حدود یک هفته پس از تاریخ سوم او به نام من در خانه یک شب با یک هدف مشخص در ذهن خود. پس از معمول آشنایی با نظرات او پرهیاهو و به من گفت که اگر من “قرار” او که قرار بود به ترک من. او به من گفت که او در حال حاضر صرف پول بیش از حد در من بود و نمی خواهید به صرف یکی دیگر از صد تا زمانی که ما تا به حال sex.

این به ویژه در اواخر شب مکالمه تلفنی رخ داده است و پس از او با من به اشتراک گذاشته است که او ازدواج کرده بود اما طلاق گرفتن.

سپس در تاریخ دوم ما او اعتراف کرد که او نیز تا به حال یک معشوقه بازگشت به خانه در پنسیلوانیا است. او در مورد تضاد است که زن به sex با زمانی که او برای تعطیلات. به نظر می رسد من باعث شد او اضافی نگرانی زیرا او جابجایی از پنسیلوانیا به دنور و بنابراین می خواستم به sex با من قبل از او به خانه بازگشت نهایی خود را طلاق و فرار با معشوقه اش. او توضیح داد که او نمی تواند هر گونه تصمیم گیری در مورد زندگی خود را تا زمانی که او کشف کرد که آیا او دوست داشتن sex با من است. این به نظر می رسید که عامل تصمیم گیری است. او همچنین پرسش و پاسخ در مورد ترجیحات جنسی در تلاش برای تعیین اینکه آیا ما از لحاظ جنسی سازگار و در نتیجه ارزش هر بیشتر از زمان و یا پول است.

به تازگی طلاق گرفته که تا به حال تنها به تازگی وارد صحنه دوستیابی, من شروع به دریافت یک کمی بیشتر تمرین در درگیری مذاکرات و تصمیم گرفت به او اجازه صحبت کردن قبل از پاسخ دادن به سوالات خود را. هنگامی که او در نهایت به پایان رسید به من گفتن چه چیزهایی قرار بود که او قبل از صرف هر گونه پول بیشتری بر من تقریبا خندید. من تقریبا خندید اما من برگزار زبان تا زمانی که نوبت من بود به صحبت می کنند.

پس از او به پایان رسید او توضیح می دهد عمده شکایت من از او پرسیدم چقدر پول او صرف من و دقیقا چه او در انتظار بازگشت. من اطلاع داد که ما تا به حال نه مذاکره قیمت قبل از من در پذیرش دعوت شام و بنابراین او می شده اند عاقلانه برای روشن شدن مفروضات خود را قبل از ساخت به صورت تصادفی دعوت به عجیب و غریب زنان است. من پس از تلاوت چند بار ما رفته بود به شام چقدر کل برگه بود و به طور خاص چقدر از تب شد و در واقع صرف غذا من و نه تنها نوشیدنی های خود را. پس از ذهنی tallying هزینه و نه از جمله مالیات و یا راهنمایی من محاسبه می شود که او در حال صرف حدود 60 دلار در من در طی دو ماه و سه خرما شام. به یاد داشته باشید البته او همیشه برای انتخاب رستوران و هر یک از این سه بار رفتیم به همان خانه استیک. من ممکن است حتی نادیده گرفته شده شامل هزینه های سوخت پس از من سوار از کلرادو اسپرینگز به دنور به منظور دیدار با او را نزدیک به خود را در شرکت های بزرگ محل سکونت. من هم پرسید که چه میزان فعلی است که به صورت منحصر به فرد تماس دختر به دلیل, با توجه به برآورد من هر کلاس بالا, فاحشه عالی خواهد حداقل شام و پول نقد.

ذکر نقدی باید توجه خود را گرفتار زیرا او متوجه شد که او تا به حال توهین به من و شروع به عذرخواهی می کنیم. آن را خیلی دیر شده بود. بنابراین برای حل و فصل خود را در سردرگمی من پیشنهاد کرد که او برای بازگشت به خانه اند sex با همسر خود داشته sex با معشوقه اش و شاید پس از آن او را احساس می کنید برای جبران پول او صرف کرده بود روی من. من اضافه می شود یک خانه و سه بچه, معشوقه می شود یک ماشین رایگان و برخی ارزان جواهر و همه من بود رایگان استیک و برخی از شپشو گفتگو. من بیشتر توصیه می شود که او خود sex جایی که او به صرف پول خود را. من فکر می کنم این است که من آویزان کردن تلفن.

سه-تاریخ حکومت غیر اجباری.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.