مرموز جزیره کورفو

[ad_1]

اگر شما یک ملوان با نیاز به استراحت و تمدد اعصاب, چیزهای جالب برای دیدن یک کمی تاریخ باستان, خوب, رستوران ها و شراب, سفر دریایی در اطراف جزایر دریا و عاشقانه می تواند تنها چیزی که برای شما.

کورفو است جزیره ای در دریای ایونی و یک جای خوب برای شروع ماجراجویی خود را. فقط در سواحل غرب از یونان آن دارای آب و هوای گرم است که به اوج خود می رسد طی ماه های ژوئیه و اوت و بسیار سبز در مقایسه با دیگر جزایر یونانی. در تابستانهای گرم و خشک و زمستان باران ایجاد می کند بسیار با شکوه سبز پوشش گیاهی این جزیره بیش از دو میلیون درخت زیتون.

جزایر تاریخ غرق در اسطوره, رمز و راز و افسانه لادن با جنگ و فتوحات و قابل مشاهده در قلعه ها و استحکامات قرار داده شده در مکان های استراتژیک در سراسر جزیره است.

شروع از است Gouvia مارینا و جنوب سر پایین ساحل شرقی; به یاد داشته باشید به یک دوربین به عنوان views کورفو فورت با آن ونیزی باروها دیدنی عکس فرصت است. شما می توانید لنگر درست در زیر قلعه خود را در ناهار و یک فرصت شنا, اگر شما می خواهید برای رفتن گشت و گذار این امر می تواند زمان خوبی برای کشف شهر قدیمی کورفو و به عنوان خورشید مجموعه باید یک خنک کننده نوشیدنی در حالی که تماشای چلچله از بین بردن راه خود را از طریق آسمان شب.

روز بعد بادبان جنوب به روستای کوچک ماهیگیری از Petriti که در آن یک ناوگان کوچک از squidding قایق ترک هر شب به ماهی برای روز بعد کالاماری این خوب است توقف برای ناهار و اگر شما احساس می کنید مانند آن دیگر شنا.

در حال حاضر شما می توانید تبدیل شدن به بیشتر پرماجرا و دریانوردی در این فاصله کوتاه به Paxos یک جزیره ایده آل اگر شما می خواهید به کشش پاهای خود را, آن را تا به بسیاری از روستاها دلربا و مشهور است برای آن را کوچک زیتون آن را بسیار متمایز روغن زیتون. درست در جنوب Paxos او خواهر کوچک ضد Paxos آن است که کم ساکنان و زمرد خلیج محل فوق العاده به لوله تنفس با آن فراوانی از زندگی دریا غارها و gulley را به اکتشاف.

بعد از پنج ساعت بادبان به Lefkas آن را به شما می دهد یک فرصت به تماشای مناظر سرش و فقط کاهل بر عرشه خود را نگه داشتن دوربین در دست دلفین ها ممکن است به شما پرداخت مراجعه کنید. در اینجا شما باید انتخاب را به شما بادبان پایین Lefkas کانال به سمت جزیره Skorpios, (متعلق به Onassis خانواده) یک محل مناسب برای به تماشای غروب کامل و یا رفتن به Maganisi که در آن Spantakhori باستانی تپه شهر به نظر می رسد در پایین پورت Spiglio یک محل عالی برای صرف شب. آن را به خوبی به ارزش راه رفتن به روستا برای لذت بردن از نوار به دنبال بیش خلیج و طعم و مزه برخی از آن شراب عالی. خورشید را غرق به آرامی از غرب به دریا برای بیشتر از غروب کامل فقط برای لذت تماشای شما.

و یا شما می توانید انتخاب به بادبان پایین چشمگیر, west coast به ایتاکا یا Cephalonia که هر دو جذب یک مخلوط التقاطی از مردم قبل از ساخت فراغت خود را در راه بازگشت به کورفو.

با توجه به هومر زیرک اودیسه یک بار سفر در سراسر این شراب تاریک دریاها که در آن هیولا جادوگران و sirens توطئه برای نگه داشتن او از خانه. اما چقدر شما می خواهید به ترک او جهانی را پشت سر چیزی اودیسه نمی تواند انجام دهد و حتما به یک رادیو با شما. اگر شما روبرو می شوند عصبانی غول یا پهلوان یک چشم شما قادر خواهید بود به رادیو برای کمک به, و در حالی که آن را به معنی خود را سرگردان هرگز تصویب به ادبیات یا افسانه, شما زندگی می کنند به گفتن داستان.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.