مزایای نیرومند و درشت هیکل کولر خورشیدی

[ad_1]

ما باید خودمان را در دورانی که آشنایی ما به کمبود منابع انرژی است. در طول سال های اخیر منابع انرژی مانند بنزین و گازوئیل و حتی برق منابع در حال تخلیه بسیار سریع است. با توجه به کمبود برق منابع تامین برق کمیسیون اجرا کرده است بار ریختن به طوری که ما می توانیم تمام دریافت برخی از برق به جای همه ما در تاریکی نشسته. این من به ارمغان می آورد به رشد منابع انرژی یعنی انرژی خورشیدی و مزایای استفاده از Husky کولر خورشیدی.

رستوران ها در صورت خطر ریختن بار روزانه. آنها فقط نمی دانم زمانی که آنها خواهد بود به طوری که آنها نیاز به آماده برای بدترین زیرا آنها رسیدگی شدنی و نوشیدنی هایی که نیاز به سرد باقی می ماند در تمام زمانها. نیرومند و درشت هیکل کولر خورشیدی ارائه می دهد صاحبان رستوران ها و سرآشپزها یک راه جدید برای مدیریت خود را به نوشیدنی های خنک کننده و مصرف برق.

اینها مزایای نیرومند و درشت هیکل کولر خورشیدی.

آن را با استفاده از انرژی خورشیدی است. آن است که یک منبع طبیعی انرژی است که بدان معنی است که آنها صفر تولید گازهای گلخانه ای و در نتیجه سازگار با محیط زیست. وجود دارد تنها یک بار خاموش و هزینه نصب و راه اندازی برای پانل های خورشیدی و بعد از آن وجود دارد بدون برق و یا هزینه های قدرت. مزایای زیادی از انرژی خورشیدی است که آن را در دسترس در همه جا چون خورشید در همه جا. بعلاوه انرژی خورشیدی ایجاد شده است بی سر و صدا به عنوان وجود دارد بدون سر و صدا در مقایسه با آن از قدرت ژنراتور.

نیرومند و درشت هیکل کولر خورشیدی شامل جدایی ناپذیر خورشیدی شارژ کنترلر و یک دوقلو یکپارچه پانل های خورشیدی. عرض پالس مدولاسیون شارژ کنترلر فن آوری فراهم می کند بهره وری بالا شارژ و کم هزینه برنامه های کاربردی.

آن نصب شده است با انتگرال مهر و موم عمیق چرخه باتری است که ایمن مجهز به کولر پایه. باتری شامل مقاومت کم پاکت جدا حرارت مهر و موم شده پوشش شعله گیر پلی پروپیلن, مورد, ساخته, سرب, کلسیم شبکه و یک بند حمل. علاوه بر این, آن را به یک نشت ضد ساخت و ساز. این غذا تجهیزات راندمان بالا DC سیستم خنک کننده ارائه می دهد که صرفه جویی در انرژی مزایای.

این کولر مجهز به شدت بالا چراغ نور است که صرفه جویی در انرژی و عمر طولانی. یک 450mm 12 ولت DC نوار LED نصب شده است به صورت افقی در پشت تاج و چسبیده به خط بالا. این چراغ CE و RoHS تایید شده است. بعلاوه, Husky کولر خورشیدی تولید شده است با یک خاکستری “safetyshield” شیشه ای, شیشه ای-E پایین و پوشش.

این از مزایای اصلی این رستوران, تجهیزات آشپزخانه که به لایحه انرژی خود را پایین نوشیدنی خود سرد و مشتریان خود را خوشحال.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.