مشهور 3 ستاره هتل ها در موسوری

[ad_1]

یک ایستگاه تپه های زیبا Mussoorie اورا عاشقانه در مورد خود. این اولین انتخاب برای ماه عسل زوج و همچنین trekkers برگشت. تمام شهر سفید رنگ در طول زمستان است. Mussoorie ارائه می دهد بسیاری از گردشگران آن را به عنوان یکی از بزرگترین آبشار ها در کل کشور. شما به راحتی می توانید رسیدن به این محل از طریق هوا راه آهن یا جاده. جایی است که همیشه شلوغ با گردشگران در طول سال. نیز وجود دارد کاملا یک تعداد 3 ستاره هتل ها در موسوری.

شما خواهد بود تعجب که چرا بسیاری وجود دارد 3 ستاره هتل ها در موسوری پس از رسیدن وجود دارد. آن را به دلیل وجود گردشگران هجوم آوردند به طور مداوم به دنبال محل اقامت های با کیفیت که جایی است که همیشه آماده برای ارائه. هتل مروارید – سلطنتی اقامت خوب هتل 3 ستاره است. واقع در حدود 35 متر از دهرادون فرودگاه این هتل در کوهپایه های هیمالیا. این هتل را به شما ارائه یک نمایش پر زرق و برق از دون دره است که زیبا دید. این 34 منصوب اتاق با تمام امکانات رفاهی مدرن و روز و بی عیب و نقص مهمان نوازی.

استرلینگ تفریحی یکی از فروشندگان پیشرو 3 ستاره هتل ها در موسوری. آن است که واقع در جاده مدور در قلب شهر و ارائه می دهد نمایش های دیدنی و جذاب از هیمالیا. قیمت در حدود 10 ، 000 تومان به ازای هر زن و شوهر برای یک اقامت 3 روز. رفت و آمد مکرر در خانه در خانه, چند رستوران, خدمت, خوشمزه, قاره هند و مواد غذایی چینی. آن را تا 62 و منصوب اتاق و کلبه با 24 ساعت خدمات اتاق. رفت و آمد مکرر است که 50 کیلومتر دور از دهرادون فرودگاه و 40 متر دور از railhead نزدیک است. مسلما این بهترین رفت و آمد مکرر در موسوری.

واقع در میان شکوه طبیعی اطراف هتل Nand اقامت یکی از بهترین هتل هاي 3 ستاره در موسوری. این هتل واقع شده است و دقیقا در مرکز جاده و ارائه می دهد یک نمایش بزرگ از هیمالیا. علاقه مندان به طبیعت را جشن زمان کاوش در محیط اطراف در طول روز. این هتل دارای 42 اتاق با بهترین امکانات و همچنین دارای یک سقف بالای رستوران برای طراوت نمایی از دره Doon. آن است که 68 متر دور از دهرادون فرودگاه. این هتل دارای تخفیف ویژه برای ماه عسل زوج و تنظیم نور شمع شام و خصوصی گشت و گذار. بنابراین آنچه از شما انتظار دارند ؟ کشف طبیعت در بهترین حالت آن در Mussoorie.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.