معرفی رستوران در میدتاون نیویورک, شهرستان

[ad_1]

Midtown رستوران هستند برخی از بهترین مکان برای رفتن در شهر نیویورک است. شما می توانید بهترین از, امریکایی, ایتالیایی, فرانسوی و چینی مواد غذایی وجود دارد.

برخی از بهترین مکان در جهان هستند و رستوران ها. گاهی اوقات حتی بهتر مکان برای غذا خوردن در اپرا. نیز وجود دارد بسیاری از دلایل برای رفتن …. بسیاری از شخصیت های بزرگ و ستاره مشهور نشان می دهد تا در برخی از این اماکن است.همچنین مقدار مواد غذایی است که فقط باور نکردنی است …. کاملا خسته کننده باشد. شما هرگز نمی تواند به اندازه کافی مواد غذایی است. علاوه بر همه چیز باز است 24/7. هر زمان که شما نیاز به این مکان آنها وجود دارد. وجود دارد بسیاری از دلایل برای رفتن نیست. آنچه ما واقعا می خواهید برای انجام شده است به اشتراک گذاشتن برخی از اسرار بهترین نگه داشته این محل را ارائه کرده است …..

بودا بار Gramercy میخانه و Lattanzi فقط برخی از این نام. بودا بار کمک خواهد کرد که گارد خود را رها. وجود دارد بسیاری از دلایل به آرامش شود و این یکی از بهترین hangouts با دوستان.

این Gramercy میخانه شما فقط می توانید آن را در طول روز و نیاز به یک محل است که مطابق با خواسته های روز است اما در شب.

Lattanzi یکی از کلاسیک. آیا شما به یاد داشته باشید که چگونه مادر و استفاده از آن را … شما آن را کردم. این است که چگونه مادر و استفاده از آن را … در Lattanzi's.

این فقط یک آبپاش از چیزهای خوب سعی کنید نها ترانگ رستوران. این یکی از بهترین مکان برای رفتن اگر شما می خواهید به دور و بزرگ ویتنامی مواد غذایی است. مردم بزرگ بزرگ منو فقط بزرگ همه چیز …

واقعا آمریکا کانون شهر نیویورک ایجاد می کند آن را مانند دیگر شهرستان. شما می توانید با بازدید از محله چینی ها, Little Italy, midtown, آمریکایی, ایتالیایی, فرانسوی, چینی رستوران در نیویورک, opera, مکان های معروف.

اگر شما می خواهید به دانستن نظر شخصی من رفتن به آنجا و سعی کنید این مکان است. دهان خود را نمی خواهد شما را ببخشد. وجود دارد هیچ جایی بهتر در شب و یا روز است. هیچ جایی بهتر برای رفتن. شهر نیویورک است که در عمل اتفاق می افتد و غذا پخته می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.