معروف ترین شبه ایرلند

[ad_1]

Ards شبه جزیره

واقع در شهرستان پایین Ards شبه جزیره ایجاد ویستا زیبا با Strangford Lough شکل تقریبا نیم دایره شبه جزیره به دنبال کردن در دریای ایرلند. آن است که بدون شک غیر معمول ترین شکل شبه جزیره در جزیره ایرلند بسیاری از آنها بیشتر به شدت آبدره-مانند تعریف شده است. به Ards شبه جزیره است و جمعیت با شلوغ شهر نوتونردس به شمال این بزرگترین حل و فصل است. Portaferry یک روستا به سمت جنوب وجود دارد که در آن یک کشتی ماشین به شما اجازه عبور به بخش پایین سرزمین اصلی. یکی دیگر از بسیار جذاب روستا واقع شده است Portavogie و شبه جزیره است که پایه خوبی برای ماهیگیری در دریا در دریای ایرلند و Strangford Lough خود را. نوتونردس دارای یک طیف گسترده ای از اسکان در حالی که بیشتر در جنوب هتل محل اقامت وجود ندارد اما بیش از جبران توسط بسیاری از مهمانخانه و B و کارشناسی که با ارائه یک استقبال گرم و به بازدید کننده. مناظر برای دیدن شامل خاکستری ابی است که خرابه های یک صومعه سیسترسیها و مونت استوارت که یک قرن 18 عمارت و باغ به روی عموم باز در دوره تابستان است.

تو خالی شبه جزیره

معروف ترین و پر بازدید در شبه جزیره ایرلند از تو خالی شبه جزیره واقع شده است و در قلب گردشگری در ایرلند کری شهرستان. وجود دارد بنابراین بسیاری از جاذبه های گردشگری در این کشش از خط ساحلی است که آنها شایستگی یک کتاب در حق خود است. مهمترین این شهر از تو خالی یک شهر در حدود 2000 نفر متورم است که به حدود دو میلیون آن به نظر می رسد در ماه های تابستان. شهر ارائه می دهد بسیاری از جاذبه ها و یک پایگاه مناسب برای اکتشاف عمومی کری در منطقه است. پر جنب و جوش, بارها, یک انبوه مسکن از خوابگاهها به ستاره پنج پر تو خالی Skelligs هتل طیف گسترده ای از رستوران ها به رقیب کینسل در کشور همسایه چوب پنبه به عنوان لذیذ پایتخت ایرلند را تو خالی اجباری توقف در هر تعطیلات در این منطقه است.

یکی از رانندگی نکات برجسته از تو خالی شبه جزیره مذاکره کونور پاس بیشترین پاس کوه در ایرلند در سراسر بالای کوه براندون در تقریبا 1000 متر. خوب ay نمایش خیره کننده هستند اگر چه روز خوب هستند به مه در اوج است مکرر. سواحل دروغ Blasket سلیمان (نگاه کنید به ما جزایر ایرلند بخش). از تو خالی شبه جزیره مناسب برای پیاده روی, پیاده روی, کوهنوردی, ماهیگیری, گلف, قایقرانی – شما نام آن را و از آن خواهد شد احتمالا در وجود در دینگل شبه جزیره.

وجود دارد برخی از واقعا شخصیت عجیب و جالب روستاها در دینگل شبه جزیره. Ventry خانه فوتبالیست مشهور Paidi O’Se که Ventry مسافرخانه میخانه است که باید ببینید. اینچ با گسترده آن رشته بود و محل این فیلم رایان, دختر, در حالی که Annascaul, Ballyferriter و Ballydavid پیشنهاد خیره کننده مناظر و سنتی بارها و مغازه ها از دوران گذشته است. یکی از درایوهای در ایرلند از تو خالی شبه جزیره را ترک خواهد کرد شما را با تنها یک میل به بازگشت.

این Beara شبه جزیره

این Beara شبه جزیره نهفته در جنوب غرب ایرلند به جنوب از تو خالی شبه جزیره. بخشی از زمین نهفته در شهرستان کری و دیگر بزرگتر در شهرستان کورک. Kenmare خلیج ایجاد شمال مرز و بنتری خلیج جنوبی محیط. پایین مرکز شبه جزیره دروغ دو رشته کوه های Caha کوه و Slive Miskish کوه. زمین کاملا خشن و پراکنده با جریان های خلیج فارس را قادر می سازد شاخ و برگ و جانوران ناشناخته در بقیه ایرلند به رشد در خوش خیم هوا. خوب است پیاده روی خاک اما rutted و وحشی و برای چاشنی trekkers برگشت تنها. وجود دارد فوق العاده است مسیر رانندگی از طریق آن شروع می شود که در Kenmare و باد راه خود را در اطراف یک شکل بیضی از طریق Healy عبور Castletownbere و پایان دادن به در با شکوه منظره شهر Glengariff در شهرستان کورک. Castletownbere است که مشغول ماهیگیری در عمق دریا بندر و عوارض ناشی از این است که حضور در جاده های باریک و از بند بند یخچال مصرف ماهی برای صادرات و یا دوبلین بازار. رانندگان از این عالی ماشین آلات را نمی زندانیان – فقط راه را هنگامی که شما ببینید یک! این مسیر رانندگی شناخته شده است به عنوان حلقه ای از Beara و نمی شود از دست رفته. هر دو به پایان می رسد از آن هستند متوقف کردن نقاط. Kenmare یک جواهر در واکنش تاج; پیچیده صمیمی شهر دادن هاله ای از ناز و نعمت. خوب هتل ها و چشمه های معدنی و طراح بوتیک های فراوان در حالی که رستوران و میخانه صحنه هستند و بالاتر از حد متوسط در کیفیت. Glengariff است بسیار کوچکتر است اما از همه زیبا تر از آن و چشم انداز تماشایی به یاد یکی از تپه های اطراف مونته کارلو. این Beara شبه جزیره ممکن است کمتر شناخته شده از آن تو خالی همتای اما آن را کمتر دیدنی و جذاب.

Inishowen شبه جزیره

این Inishowen شبه جزیره در شهرستان Donegal بزرگترین شبه جزیره توسط توده زمین در ایرلند در 884 کیلومتر مربع. آن تشکیل شده است Lough Swilly به غرب و Lough Foyle به شرق در شهرستان دری. وجود طیف گسترده ای از جاذبه های شهرها و روستاها در شبه جزیره. بونکرنا (جمعیت حدود 5000) و Carndonagh(جمعیت 2000 نفر) هستند که دو تا از بزرگترین شهرهای کوچک با شهرهای دیگر در اطراف محیط از قبیل Moville, Newtowncunningham و ماهیگیری بندر Greencastle. با شکوه ویستا است که Malin سر این است که در نوک شبه جزیره.

وجود دارد بسیار عالی مسکن در دسترس در سراسر Inishowen اما دری شهر نیز در موقعیت خوبی در گردن Inishowen شبه جزیره. گلف بازان catered با شکوه لینک دوره های آموزشی در Ballyliffin که یکی از آنها طراحی شده توسط نیک Faldo.

کولی شبه جزیره

واقع در شمال شهرستان لوته این کولی شبه جزیره باد راه خود را از شرق دانداک به Greenore و بازگشت غرب به شهرستان نیوری از طریق کرلینگفرد و Omeath. این تعیین دنباله محبوب پیاده روی دنباله دار بودن است که شامل مکان های از افسانه های معروف از Fionn Mc Cumhaill و قهوه ای گاو کولی اساطیر.

در بین هستند و خیره کننده کولی کوه که از آن وجود دارد views سراسر کرلینگفرد خلیج به همتایان خود که Mournes در شهرستان پایین است. Greenore یک پورت مشغول دست زدن به ظرف و باز محموله از جمله دام است. زیبا قرون وسطی میراث روستای کرلینگفرد با آن خیابان های باریک و با شکوه سنت جان قلعه یک دلیل قانع کننده برای جلوگیری از چند روز و پایگاه خود را در اینجا. این کولی کوه ارائه بزرگ پیاده روی و مسیرهای پیاده روی پیاده روی و در کرلینگفرد مارینا قایق, استخدام در دسترس است.

مسکن خوب است و همچنین بسیاری از مهمانخانه های که در دسترس هستند. Omeath یک روستای کوچک در جاده ها به نیوری با دسترسی به کرلینگفرد Lough. مسافر کشتی اجرا به وررنپینت در ضلع شمالی دریاچه و حدس و گمان وجود دارد که یک پل ممکن است اتصال این دو در آینده است. Greenore باشگاه گلف و Ballymacscanlon هتل و باشگاه گلف ارائه فرصت های عالی برای ضربه زدن به توپ سفید کوچک و تعدادی از مراکز سوارکاری در شبه جزیره منطقه است. بسیاری از نمایش ها بسیار خیره کننده و منطقه لقب “Killarney از شمال”. برای یک دیدنی, درایو, نگاهی به سفر از Omeath در سراسر کولی کوه به دانداک.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.