معلمان و تور اسکورت – رابطه کار می تواند سرگرم کننده و آموزشی دانش آموزی

[ad_1]

هنگامی که برنامه ریزی و اجرای سفرهای دانشجویی به واشنگتن دی سی, New York City, FL یا دیگر ایالات متحده آمریکا به مقصد یکی از اجزای اصلی برای صاف و سفر سرگرم کننده است, ارتباط خوب بین یک تور اسکورت (همچنین شناخته شده به عنوان یک مدیر تور) و معلم است که حمایت از این سفر کلاس.

برخی از دانش آموزی می تواند کاملا بزرگ با گروه اعم از 100 به 150 نفر از دانش آموزان در حالی که دیگر سفرهای کلاس ممکن است تعداد بین 40-60 دانش آموزان است. مهم نیست چقدر بزرگ یا کوچک و چگونه بسیاری از اتوبوس های مورد نیاز آموزش دیده و مدیر تور یک بخش ضروری از سفر و می تواند تفاوت در این که آیا دانش آموز سفر است که به خوبی موفق شده یا نه.

تور آموزشی شرکت با تجربه در نظر گرفتن مدرسه گروه در تور همیشه ارائه یک تور اسکورت به عنوان بخشی از هزینه کلی سفر. تور اسکورت نماینده از سفر آموزشی شرکت که وظیفه اصلی این است برای نگه داشتن یک باز گفت و گو با معلم زمانی که تغییرات برنامه یا انحراف در برنامه سفر پیشنهاد و یا مورد نیاز, میان چیزهای دیگر.

یک مدیر تور در شارژ از سفر. معلم کسی است که برآورده کردن این نقش و مسئولیت نهایی برای تصمیم گیری از طرف دانشجو ، تور اسکورت نقش است که برای کمک به معلم در هنگام تصمیم گیری باید ساخته شود و به او اطلاع هر گونه بالقوه اتهامات که ممکن است متحمل شده برای تصمیم گیری که آیا همزمان با سفر برنامه ریزی شده.

در اینجا این است که شکست نقش یک مدیر تور بازی خواهد کرد در یک کلاس سفر و مسئولیت های معلم در مدرسه و یا رهبر گروه:

تور اسکورت

• معرفی او و یا او را به معلم قبل از سفر از طریق یک شخصی تلفن تماس بگیرید.

• با استفاده از این برنامه به عنوان یک راهنمای برای کل سفر کلاس.

• نگه می دارد این گروه در برنامه ریزی و مدیریت هر گونه مسائل که ممکن است بوجود می آیند که باعث می بهنگام حضور در رویدادهای برنامه ریزی شده, مقصد, eateries ،

• عمل به عنوان یک رابط بین جاذبه های, هتل ها, رستوران ها, راننده اتوبوس و دیگر متوقف می شود در تور است.

• هنگامی که درخواست توسط معلم یا رهبر گروه تور مدیر ممکن است فرض کنیم کنترل بیشتر از گروه. برای مثال یک معلم ممکن است دور در یک تماس تلفنی شخصی سفر به دستشویی و یا نظارت یک مشکل با یک دانش آموز یا گروهی از دانش آموزان است. تور مدیر به عنوان موقت رهبر گروه که مورد توجه است و در جاهای دیگر.

معلم

• او رهبر گروه از کلاس سفر و حفظ کنترل دانش آموزان است.

• مربی گفت وگو با تور اسکورت می کند و تصمیم گیری نهایی در تنظیمات به برنامه سفر یا برنامه.

• یک معلم را با مشورت تور اسکورت در هر بالقوه یا واقعی مالی تغییراتی که ممکن است رخ دهد به دلیل تغییرات از سفر.

• وقتی انضباطی مشکلات بوجود می آیند با یک دانش آموز یا گروهی از دانش آموزان از معلم نقش سرب در مداخله و اصلاح مشکل است.

• اگر یک مشکل وجود دارد با محل و یا برنامه معلم است به اطلاع تور اسکورت چگونه مسئله حل خواهد شد و باعث می شود تصمیم گیری نهایی در نتیجه این وضعیت است.

معلم و تور اسکورت رابطه همیشه موثر تر زمانی که هر دو نفر نگه داشتن خطوط ارتباطی باز است. ماهر تور اسکورت یک مهارت ارتباط برقرار. یک مربی است که عالی صحبت کردن مهارت های لازم برای مدیریت یک کلاس درس به طور منظم. زمانی که هر دو این نقش کلیدی در حال کار در یک صدایی در یک سفر برای هر قسمت یک با کیفیت آموزشی تجربه به یاد روی علاقه همه است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.