مقرون به صرفه با استفاده از تکنیک های جذب صدا آکوستیک فوم برای رستوران خود را در دفتر

[ad_1]

یک نظرسنجی که اخیرا توسط یک پیشرو مجله ثابت کرد که بهره وری کارکنان را یک شیب زمانی که اداره و یا محیط کاری که در آن کارکنان به طور مداوم پر سر و صدا. بسیاری از عوامل مانند قادر به پاک کردن مکالمات از طریق تلفن و یا گرفتن مختل مکالمات تلفن در اطاقک بعدی به عنوان یک حواس پرتی است که در نهایت منجر به کاهش سطح غلظت و کیفیت پایین کار می کنند.

اکثر شرکت ها تمرکز بر قرار دادن با هم بزرگ منشی پوسته قادر می سازد که کارکنان به تعامل بسیار خوب با این حال در بسیاری از موارد آکوستیک فنی اتاق اغلب فراموش شده و این به نوبه خود می تواند در نهایت به ایجاد یک بسیار ناکارآمد فضا برای کار به دلیل بیش از حد سطح سر و صدا.

آکوستیک, پانل های فوم مجهز به سقف یا دیوار ثابت کرده است که نقش عمده ای در کاهش صداهای ناخواسته و افزایش خروجی کار از کارکنان. فعلی طرح های معماری نشان داده شده مجاور نشان دادن بهترین و کم هزینه ترین راه موثر برای افزایش آکوستیک محیط اتاق با از بین بردن سر و صدای ناخواسته و حتی پژواک.

بیش از حد سر و صدا در یک اتاق را مختل غلظت از کارکنان مشغول به کار در این محیط است که به نوبه خود باعث افزایش سطح استرس و در نهایت تنزل رتبه یک صلاحیت است. برای مردم صرف 8-10 ساعت در روز در یک فضای کاری محدود آن است که بسیار مهم است که قادر به تمرکز بر روی کار خود را و نه مکالمه و یا تماس تلفنی در اطاقک کنار آنها.

علاوه بر این از فوم آکوستیک سقف پانل یا پانل های دیوار را فراهم می کند یک راه حل مقرون به صرفه برای این مشکل است.

نصب آکوستیک پانل های فوم به محیط کار است یک راه حل سریع و آسان برای کاهش صداهای سطوح و نگه داشتن کارمندان شاد و پربار.

علاوه بر آکوستیک پانل های فوم می توان در طرح های چشم نواز است که افزایش معماری ظاهر یک اتاق. آکوستیک, پانل های نصب شده در قسمت بیرونی دیوار به عنوان آنها به خوبی طراحی شده و بسیار جذاب به در نگاه کنید.

یک چیز خوب در مورد آکوستیک مواد است که آن را در دسترس است در طرح های مختلف و رنگ است که بدان معنی است که آن را به منظور افزایش زیبایی اتاق خود را همراه با از بین بردن صداهای.

عوامل مختلفی است که باید مراقبت قبل از نصب پانل های آکوستیک. اولین و مهمترین وظیفه است برای پیدا کردن نقاط کانونی یعنی جایی که آنها را نصب کنید. کامپیوتر تجزیه و تحلیل بهترین راه برای پیدا کردن نقاط کانونی اما می توان آن را یک فرایند پر هزینه. مقرون به صرفه راه حل این است که فرد بنشیند که در آن صدا در نظر گرفته شده است برای رسیدن به و فرد دیگری به حرکت آینه بالا و پایین دیوار که حداکثر اکو رخ می دهد این است که در آن شما نیاز به نصب پنل های آکوستیک حداکثر.

به یاد داشته باشید برای احتیاط در هنگام درمان در کل اتاق, اما, به عنوان این می تواند صدای اتاق مرده با طنین آنچه که تا کنون.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.