مناطق برای بازدید در کیپ غربی آفریقای جنوبی

[ad_1]

کیپ غربی استان در آفریقای جنوبی را می توان به تقسیم مناطق شش.

مرکزی و کلاین Karoo:

کلاین Karoo دروغ بین Outeniqua, Langeberg و Swartberg کوه های این منطقه از تقابل مناظر با شکوه غروب و شترمرغ-تولید اودتشورن. این Central Karoo است خشک کن و بیشتر قریب به اتفاق اصلی گوسفند کشاورزی منطقه در کشور است که در جهان مشهور برای آن فسیل و پایتخت آن بیوفورت غرب بود زادگاه قلب-جراح دکتر کریستین بارنارد. همین حالا خوردن Karoo بره در یکی از رستوران های خوب.

West Coast:

سواحل غرب است بسیار محبوب در میان عکاسان و هنرمندان و ماجراجویان و مراقب پرنده برای آن دست نخورده سواحل با شکوه کوه های دیدنی و جذاب, بهار گل های وحشی, سن, سنگ های هنری و زمینه جذب تعداد زیادی از پرندگان است. بسیاری از کوچک و روستاهای زیبا نقطه خط ساحلی اما همین حالا عزیزم برای گل Langebaan, Saldanha Bay, Citrusdal, کلنویللیم و احاطه کرده Vanrhynsdorp برای هنر سنگ و Elands خلیج برای گشت و گذار.

شبه جزیره کیپ:

شبه جزیره کیپ امتداد از کیپ تاون مرکز شهر به اسکودوی کیپ نقطه ای که در آن اقیانوس اطلس و اقیانوس هند دیدار خواهد کرد. در طول این سواحل شما را پیدا خواهد کرد کیپ غربی معروف سواحل به عنوان مثال اردوگاه های خلیج و Clifton و ساحل شنی خلیج. بازدید دلربا روستاهای ماهیگیری از Hout Bay با آن معروف مارینر اسکله و سیمون شهر با آن تخته سنگ ساحل و مهر و موم مستعمره. این فعالیت ها شامل حمام کردن, غواصی, ماهیگیری, پیاده روی, بازدید از موزه ها و قلعه ها, هنر, مسیرهای, خرید و بهره گیری عالی و غذاهای دریایی در ارائه. حک شده به جامد سنگ چپمن در اوج درایو یکی از دیدنی ترین کوه درایو در جهان, با شروع در Hout Bay و در Noordhoek اجازه می دهد شما را به لذت بردن از مناظر پانورامیک در چند نگاه کردن نقاط.

Winelands:

خانه را به بسیاری از کشور, بهترین, برنده جایزه شراب این منطقه ویژگی های باغ های انگور و باغ های میوه در دره سبز احاطه شده توسط کوه و خال خال با تاریخی شهرها و روستاها. شهرها هستند که باید شامل Somerset West, Stellenbosch Franschhoek و پارل معروف جهان خود را برای سفیده قرمز sherries بنادر و شربت. مسیرهای شراب و کنیاک مسیر را می توان از جمله مذاقات در طول راه.

Breede دره رودخانه:

این بزرگترین میوه و شراب تولید دره کیپ غربی است و این کشور منجر کورس پرورش منطقه. منطقه امتداد از پنیر گودا در غرب مک گرگور در جنوب مونتاگ در شرق به Tankwa-Karoo پارک ملی در شمال. این منطقه از magnificant انداز پانوراما lanscapes و صخره قوی و شفاف از جریانهای فراوانی از درختان و بومی گیاهان مانند fynbos و proteas.

مسیر باغ:

مسیر باغ با آن دیدنی منظره زیبایی اجرا می شود به موازات کیپ خط ساحلی شامل دریاچه, کوه, قد بلند بومی جنگل های کهربا رنگ رودخانه ها و سواحل طلایی و شهرها در طول راه. مسیرهای پر پیچ و توسط کوهنورد جنگل دعوت طولانی فراغت درایو و دریاچه ها و رودخانه های قرض خود را به شنا و قایقرانی و ماهیگیری. باید ببینید شهرهای در طول مسیر شامل باغ مسير دروازه جورج بیابان Sedgefield, Knysna, با معروف آن سر و صدف و پلتنبرگ بای. این منطقه فوق العاده است برای پناهجویان ماجراجویی و دوستداران طبیعت است.

نیروی هوایی اووربرگ:

هرمنوس ارائه می دهد بهترین نهنگ مشاهده از زمین در جهان با یک صخره در مسیر کشش از یک طرف شهر به طرف دیگر و از یک نهنگ در حال مشاهده تدریس خصوصی در خانه. واکر خلیج مهد کودک برای بزرگ جنوب نهنگ راست و همین حالا Bientang غار که در آن شما می توانید طعم و مزه عالی و غذاهای دریایی در داخل یک غار و مشاهده نهنگ. از دست ندهید هارولد پورتر باغ گیاه شناسی ملی با بیش از 5 هکتار از کشت fynbos باغ و 195 هکتار از fynbos; لذت ماهیگیری ایجاد کرد Arniston جنوبی نکته آفریقا – the Cape Agulhas فانوس موزه کلدن برای آن گل های وحشی نشان می دهد در ماه سپتامبر و چشمه های معدنی و جذاب استعماری شهر سوللندم.

بیا به غرب استان کیپ در آفریقای جنوبی تعجب پر مقصد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.