منشور قایق بادبانی در کرواسی

[ad_1]

کرواسی واقع شده است در دریای آدریاتیک مقابل ایتالیا در شمال دریای مدیترانه. با سابقه بیش از یک هزار سال آن اولین بار در نقشه سیاسی اروپا در سال 1992 پس از تجزیه یوگسلاوی پس از جنگ خونین.

آب و هوا – آب و هوا معمولی از دریای مدیترانه است و فراهم می کند برای تعطیلات دلپذیر در طول سال است. بهترین فصل برای قایقرانی در کرواسی است که در اوایل تابستان با وزش باد خوب در ماه های مه و ژوئن به طور عمده از S/SE. صبح ها تمایل به آرام با باد افزایش بعد از آن در بعد از ظهر به حدود 15 – 20 گره. ماه های ژوئیه و اوت دیدن آرامتر شرایط است که خوب است برای کسانی که از ذهن نیست کامپیوتر. درجه حرارت در تابستان دمای بین 26 تا 30 درجه سانتیگراد و درجه حرارت دریا در تابستان در حدود 25در.

قایقرانی منطقه – شروع در شمال

این Brioni سلیمان – رسما تابستان محل اقامت رئیس جمهور تیتو این جزایر را بسته بودند به عموم است. امروز آنها باز است اما امکانات کمی مختصر و مفید به عنوان پول کمی که صرف نگهداری آنها پس از مرگ رئیس جمهور. گروهی از جزایر شامل 2 آنهایی که بزرگتر و 12 کوچکتر. آنها داده شد وضعیت پارک ملی در سال 1983. بزرگترین جزیره Veli Brijun درست است 2کیلومتر از ساحل. آن است که بسیار سبز و پوشش گیاهی بودن.

Cres & Losinj سلیمان – پوشش نزدیک به 400 کیلومتر مربع Cres دوم بزرگترین جزیره در دریای آدریاتیک. این گروه بندی با Losinj و دیگر جزایر کوچکتر 28. بندر از Mali Losinj است گفت: به زیبا ترین در کل دریای آدریاتیک. Cikat خلیج است که به خوبی شناخته شده برای آن ساحل و بادسواری خوب است مرکز گردشگری. در حالی که شهر Veli Losinj بسیار ساکت تر. Cres شهر نیز محبوب است و یادآور یک روستای ایتالیایی با توجه به این واقعیت است که برای چندین قرن از آن رد شد ونیز. جزیره Susak است به خوبی به ارزش یک دیدار است. جمعیت صحبت می کنند و گویش خود است که به راحتی قابل درک توسط دیگر مربوطه. و لباس زنان اغلب در لباس های رنگارنگ لباس کوتاه, multicoloured, لباس قرمز و بلوز سفید.

Krk بزرگترین جزیره در دریای آدریاتیک پوشش 405.78 متر مربع است و همچنین یکی از پرجمعیت ترین جزیره است. آن است که بسیار شلوغ با گردشگران که توسط پل به سرزمین اصلی است. آن است که زیبا ترین و یا سبزترین جزایر. اصلی شهر هستند Baska, Krk شهر خود Malinska, Omisalj, Punat و Vrbnik. Krk شهر معروف است و کلیسای جامع سنت مری است.

Rab جزیره یکی از سبزترین جزایر در دریای آدریاتیک و احتمالا یکی از جادویی ترین است. آن است که دارای سواحل شنی زیبا و پوشیده از جنگل های کاج. Rab شهر اصلی رفت و آمد مکرر پر است از ساختمان های قرون وسطی ساخته شده تحت ونیزی حکومت در قرن 13th. دیوارهای قدیمی شهر هنوز هم قابل مشاهده در برخی از مکان های.

Pag دوم طولانی ترین جزیره در دریای آدریاتیک. آن را کمی در راه از پوشش گیاهی با توجه به باد قوی بورا. با وجود این ورزش بسیاری از جذابیت. آن است که به خوبی شناخته شده برای آن ساخت توری و شهر ورزش حفظ زیبایی است.

Primosten در ساحل یکی از محبوب ترین استراحتگاه در ساحل دریای آدریاتیک و دارای بهترین کرواسی از دیروز قدم زدن در راه باریک cobbled خیابان های مرکز شهر قدیمی در مجموعه ای کوچک و پر از تپه شبه جزیره و امروز ملک تمام شب دیسکو فقط 10 دقیقه تاکسی دور.

جزایر Kornati – 140 جزایر تشکیل این مجمع الجزایر و آن را پوشش می دهد مساحت 300 متر مربع. اکثریت این منطقه یک پارک ملی تعیین شده بنابراین به دلیل آن متعدد coves های و کریستال آب روشن آبی. این بود شرح داده شده توسط فضانوردان به عنوان داشتن bluest آب بر روی زمین از فضا دیده می شود .آن است که واقعا زیبا است. جورج برنارد شاو گفت: گروه جزیره “در آخرین روز از خلقت خدا مورد نظر به تاج کار خود را و در نتیجه ایجاد جزایر Kornati از اشک ستاره و نفس است.” بسیاری از این منطقه متعلق به مردم جزیره Murter آمده است که به دنبال پس از باغ زیتون باغ های انگور و باغ. آنها در مدت اقامت کلبه در طول فصل کشاورزی اما هیچ جمعیت دائمی وجود دارد. Hramina مارینا خصوصی در جزیره Murter با امکانات خوب از جمله انتخاب رستوران.

Dugi Otok خانه زیبا و بزرگ در خلیج بزرگ ، این شهر ماهیگیری کوچک از Sali در اینجا معروف است حوادث تابستان جشن های محلی و فولکلور با یک بازی سرگرم کننده مسابقه خر و صفوف قایق های نورانی. Brbinj بالاتر در Dugi Otok است پناه توقف احاطه شده توسط جنگل های کاج و زیتون.

شهر تقسیم است, میراث جهانی یونسکو معروف به کاخ امپراتور دیوکلسین.

Skradin در سرزمین اصلی اقامت و سرمایه گذاری تا رودخانه به آبشار معروف در Krka.

برک بزرگترین جزیره در مرکز دالماتیا و سومین در دریای آدریاتیک. آن را نیز یکی از پر آفتاب ترین با 2700 ساعت در سال است. برک مشهور است برای آن محصولات کشاورزی انجیر و روغن زیتون و ابدار, شراب و سایر میوه ها. با این حال عمده صادرات سنگ معروف تعداد که از ساختمان های بسیاری در دنیا ساخته شده و از جمله به رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا کاخ سفید در واشنگتن دی سی بولو است گفت: به زیبا ترین در ساحل دریای آدریاتیک. استراحتگاه دیگر شامل شاخ طلایی (Zlatni Rat) Milna Sumartin, ویس و Sutivan.

Hvar چهارم بزرگترین جزیره در دریای آدریاتیک است و حتی از تعداد sunnier. وجود دارد اما به اندازه کافی برای نگه داشتن جزیره سبز و حفظ زمینه زیبا از اسطو خودوس عادی, مرزنگوش و رزماری و مریم گلی و آویشن همراه با باغ های انگور. در بهار خوار بوی مانند یک گیاه شناس فروشگاه. روغن اسطو خودوس عادی این جزیره عمده صادرات. اصلی تفریحی خوار شهر, Jelsa, Stari گراد Sucuraj و vrboska هستند. خوار می بالد کشور قدیمی ترین تئاتر عمومی آشنایی از 1612.

ویس – در 24 کیلومتر از سرزمین اصلی این است که اکثر باختر بزرگتر جزایر کرواسی. ویس قدیمی ترین تاسیس شهر در Dalmatia در تاسیس 397 قبل از میلاد. جزیره پایه بزرگ برای سربازان در طول جنگ جهانی دوم است. پس از سال 1945 آن را به روی عموم بسته یوگسلاوی نظامی و بازگشایی در سال 1990. برخی از کرواسی را بهترین شراب تولید می شود وجود دارد, مانند Plavac و Vugava. دو شهر اصلی شهر ویس و Komiza هستند. ویس خصوص صلح آمیز و آرامش بخش است.

است Bisevo خانه به غارهای آبی معروف است و این کامل غواصی نقطه

Korcula آن شناخته شده است جنگل های انبوه. مارکو پولو ماجراجوی مشهور متولد Korcula و خانه خود را هنوز هم وجود دارد. Korcula شناخته شده به عنوان “کمی Dubrovnik” Vela Luka و Lumbarda اصلی اقامتگاههای تفریحی.

در سرزمین اصلی بنیادی است یکی از زیبا ترین شهرهای غنی شما همیشه به احتمال زیاد برای دیدن. مشهور است بسیاری از آثار فرهنگی و دیوار دفاعی موثر است. رستوران های محلی در خدمت غذاهای خوشمزه از صدف و دیگر غذاهای دریایی تازه. صرف بعد از ظهر در آن ساحل شنی پوشیده شده با درختان زیتون.

Mljet 23 کیلومتری غرب Dubrovnik است و جنوبی ترین جزایر بزرگتر است. نیمه غربی جزیره پارک ملی است و بیش از دو سوم از این جزیره با جنگلی است. با توجه به افسانه اودیسه سقوط در عشق با این جزیره و در آنجا ماند و به هفت سال. شما را پیدا خواهد کرد متعدد خوب لنگرگاه و سواحل شنی در ساحل جنوبی بهترین از آن است Saplunara

این Elafit سلیمان – Kolocep, Lopud و Sipan – در دوران باستان این جزایر به خانه بودند به زیادی جمعیت گوزن و نام خود را از کلمه یونانی elafos معنی گوزن. وجود دارد در واقع شش جزیره در این گروه و آن این است که مشهور ترین مهارت دریانوردان از اینجا آمد. یک بار دیگر جزایر بسیار زیبا هستند و باید مراجعه کنید. Lopud کمی بیش از دو تپه است که به هم متصل هستند توسط یک دره زیبا. به دنبال پیاده رو از طریق خلیج به نام Sunj گرد ساحل شن و ماسه سفید مناسب برای شنا کردن است.

دوبروونیک است immaculately حفظ 13th قرن غنی شده شهرستان. دیوار باستانی اطراف شهر قدیمی پیوستی یک ترکیب شگفت انگیز از رنسانس گوتیک و باروک معماری. عراف بلند و قوی اسپارس به طور چشمگیری افزایش از پر زرق و برق مربع بسته بندی شده با میله های رنگارنگ بازارها و رستوران ها. کل شهر در میراث جهانی یونسکو.

غذا و شراب – کرواتی پخت و پز است که به طور معمول مدیترانه با ماهی و صدف و سبزیجات تازه و روغن زیتون مصرف در مرکز صحنه. انواع ماهی شامل سگ دندان, gilthead, هامور خال مخالی و ساردین و دریا و باس. شما را پیدا خواهد کرد ده پا, هشت پا و ماهی مرکب و خرچنگ دریایی, صدف, صدف و میگو. این ارائه کبابی و یا در خورش و risottos. محلی دودی ژامبون بسیار خوب است. بره در نظر گرفته است به خصوص پخته شده در آتش باز. وجود دارد برخی از جالب غذاهای محلی برخی بر جزایر منحصر به فرد به دنبال و یا اجتناب شود. را Vitalec به عنوان مثال – بره مواد زائد پیچیده در روده گوسفند و سنبله بو نه everbodys ایده های آشپزی بهشت است. مناطق با عرضه فراوان آب شیرین در این Neretva دره Trilj و Cetina حوضه به خوبی برای خود قورباغه مارماهی و رودخانه خرچنگ ظروف. ورزش و Dubrovnik تولید پنیر گوسفند با کیفیت بالا. ورزش شناخته شده است Paski-آقا سخت پيشينه طعم پنیر. طعم منحصر به فرد می آید از روش مالش پنیر را با روغن زیتون و خاکستر قبل از خروج از آن به بلوغ; علاوه بر این گوسفند خوردن یک رژیم غذایی که شامل بسیاری از گیاهان وحشی مانند مریم گلی. Dalmatian دسر خوب بیش از حد. معمول ترین مواد شامل بادام و تخم مرغ و عسل محلی میوه انجیر خشک و کشمش. سعی کنید نان شیرین با گردو یا دانه های خشخاش. Palacinke هستند پنکیک معمولا خدمت با مربا یا شکلات. Dalmatian شراب در نظر گرفته شده اند بسیار از دوران باستان است. شراب معروف Babic از Primosten Dingac و Postup از جزیره Peljesac و Plancic از جزیره Hvar. نیز وجود دارد که خوب محلی شربت و آب پرتقال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.