من باید یک پاپ یا نوشابه یا سودا

[ad_1]

نوشیدنی های غیر الکلی. بدون توجه به آنچه شما به آنها تماس بگیرید ما یک ملت از نوشابه عاشقان (Midwesterners آن تماس بگیرید “پاپ” است.) می شود آن را Pepsi, Mountain Dew, فانتا نارنجی, A&W آبجو ریشه Dr فلفل یا هر یک از دیگر ده ها تن از ارائه شما برای رسیدن به آمریکایی ها مصرف عظیم 650 هشت اونس نفر در یک سال برای هر نفر حتی اگر که 2016 رقم پایین ترین میزان در طی 30 سال است. هیچ سوال وجود دارد علاوه بر این از طراح قهوه و نوشابه های انرژی زا ساخته شده است که یک دندانه در نوشابه صنعت اما ایالات متحده (همراه با آرژانتین و مکزیک و شیلی) بالا کردن بیشترین تعداد مصرف کنندگان و همچنان حریصانه طیف گسترده ای از نوشیدنی های شیرین. (دندانپزشکان شما را دوست دارم!)

این بار اکسپلورر مارکو پولو نمی تواند اعتبار. اعطا چینی بوده است نوشیدن چای برای قرن ها اما چشمه های معدنی در اروپا ظاهرا الهام گرفته از اولین پاریسی به اضافه کردن عسل و لیمو به درخشان آب چشمه و شروع به فروش این نوشیدنی خوشمزه ، این لذت جایگزین برای چای و قهوه به نظر می رسد در اواسط قرن هفدهم بود و به نام “limonade.” داروخانه ها شد و بعد از آن قادر به تکراری کربناته و اضافه کردن آن به آب هنوز هم دستیابی به همان تحت تاثیر قرار دهد. آمار فوری آن شد به احتمال زیاد استاد Perrier.

در سال 1810 دو مشاغل مردان از SC به نام سیمون و Rundell در زمان اول ایالات متحده ثبت اختراع با اختراع خود را که به ساده آب آن شامپانی با کیفیت. اما آن را تا بیست سال بعد که مخترع جان Mathews آمد تا با طراحی خود را که اضافه شده کربناته و او شروع به بازاریابی مسائل گازدار به سودا چشمه. در ابتدا عشبه بیابانی و عصاره میوه اضافه شد به آب و آمریکایی ها رفتند به فروشگاه های مواد مخدر برای این نوشیدنی های گازدار. بسیاری از صاحبان فروشگاه های مواد مخدر خود را ترویج طعم شامپانی به عنوان داشتن مزایای بهداشت و درمان. ریشه های کولا مثلا نسبت به یک داروساز در آتلانتا دکتر جان S. Pemberton در سال 1886. او مبدع اصلی فرمول و فروش آن در فروشگاه های مواد مخدر چشمه به عنوان دارویی. جای تعجب نیست که در آن گرفتار مانند gangbusters–آن شامل کوکائین است. اوه.

ایجاد طعم های جدید برای خود آب گازدار به مراتب بیشتر سرگرم کننده تر از به طور آهسته از قرص و شربت سرفه در پس یک بار دیگر یکی دیگر از داروساز به نام چارلز Alderton ایجاد Dr Pepper در سال 1885 در ویکو ، گزارش شده است که شامل 23 طعم های مختلف برای ایجاد طعم منحصر به فرد آن و Alderton ممکن است اشاره به Dr Pepper را “گوارش مزایای” به عنوان نقطه فروش. (اگر هیچ چیز دیگری از آن ساخته شده شما آروغ.) در سال 1904 در سنت لوئیس نمایشگاه جهانی به عنوان سگ های داغ و بستنی مخروط ساخته شده اولین Dr فلفل و انواع نوشابه شد همه خشم و امریکا عطش سیری ناپذیر بود.

بیشتر شرکت در مسابقه برای سرمایه گذاری بر روی رشد محبوبیت و فروش محصولات خود را در فروشگاه های مواد غذایی, اما چالش عمده بود نگه داشتن کربناته در نوشیدنی پس از ریختن مایعات. این بود تا سال 1892 که موفق کلاه اختراع شد بالتیمور ماشین به نام ویلیام نقاش که انحصاری اختراع خود را و مانع از موفقیت حباب از فرار. البته این باز درب شیشه ای تولید کنندگان و لیبی شرکت شیشه در میان دیگران بر خاست به عمل است.

در طول دهه 1920 برای اولین بار شش بسته با مناسب مقوا مورد حمل وارد و ماشین آلات به زودی به دنبال. نوشابه بود در اینجا به ماندن بگیرید. با

علاوه بر این از قوطی بزرگتر و بزرگتر بسته های نوشابه به نظر می رسد در قفسه های سوپر مارکت فعال کردن خریداران به سهام تا در مورد علاقه خود را.

اگر چه مصرف کاهش یافته است و در سال های گذشته به خصوص در میان این “رژیم غذایی” نوشیدنی های حاوی شیرین کننده های مصنوعی وجود دارد شکی نیست که آمریکایی ها عاشق نوشابه ها است. و هرگز کاهش پیدا کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.