مهمان نواز در مرکز شهر Salem Oregon, هتل

[ad_1]

سالم وعده های بسیاری از خاطرات فوق العاده هیجان انگیز و ماجراهای آموزش رفتار به بازدید کنندگان است. با هزاران نفر از گردشگران به سالم هر سال هتل ها رسیده اند اوج خود است. گذشته از انتخاب زیادی از حوادث مانند نیش فروش Oregon State Fair, جهان, ضرب و شتم جشنواره و سالم هنر, نمایشگاه, هتل در منطقه همچنان به تعجب مهمانان خود را با عالی Salem مهمان نوازی.

در اینجا برخی از بهترین هتل در مرکز شهر Salem Oregon:

ققنوس Grand Hotel

این هتل واقع شده است در امتداد شهر سالم در اورگان. آنها اضافات جدید به ویلامت دره. آن را نیز در نظر گرفته به عنوان ستاد اخیر Salem مرکز همایش. آن است که در نزدیکی کسب و کار عمده مناطق, منطقه, جاذبه ها و مراکز درمانی. در مجاورت نزدیک به هتل است که دولت سرمایه ساختمان دانشگاه ویلامت و دروازه ورود به باغ و از wineries از ویلامت دره.

این هتل در مجموع از 193 سوئیت بزرگ و guestrooms که باید جداگانه زندگی و کار در مناطق. هر اتاق فراهم شده است با یا بی سیم و یا سیمی به اینترنت با سرعت بالا, مرطوب, میله, تمدید سوئیت, میز, صندلی, گاز, شومینه جکوزی و افتخاری صبحانه بوفه. این شهر همچنین دارای یک مجاور مرکز همایش های داشتن یک مجموع 14 جلسه اتاق AV تجهیزات و دسترسی به اینترنت است.

هنگامی که به دنبال یک محل به غذا خوردن را از دست ندهید در خود بنتلی جلو پنجره کوکتل سالن و سرویس کامل رستوران. جدای از این, آنها یک گرم استخر سرپوشیده, 24 ساعت, مرکز تجاری, مرکز تناسب اندام و آبگرم. بنابراین لطفا در زمان در 3 بعدازظهر در حالی که چک کردن زمان در ساعت 11 صبح.

Howard Johnson مسافرخانه

این دود رایگان هتل واقع شده است در 2250 ماموریت خیابان جنوب شرق Salem یا b97302. گذشته از مرکز شهر سالم آن است که در نزدیکی Salem بیمارستان عمومی دانشگاه ویلامت بوش در کاخ موزه و همچنین به عنوان دولت عادلانه زمین & مرکز نمایشگاه. این است که همراه با برق قلعه سرزمین عجایب, Lancaster, مرکز خرید جنگل مسحور و پرینگل پارک پلازا در میان دیگران. رستوران مانند Applebee را, Burger King, زیتون, باغ, ایتالیایی, رستوران, denny’s, Dominos Pizza and Papa john’s Pizza همه در این نزدیکی هست.

Howard Johnson مسافرخانه راحت را تضمین می کند آرام و دوستانه خدمات در طول اقامت خود را. آنها با ارائه تعریف قاره لوکس, صبحانه گرم, هوای آزاد, استخر, مرکز تناسب اندام و ظریف guestrooms که مجهز به آهن با تخته سشوار قهوه و همچنین در اتاق صندوق امانات.

بهترین غربی Mill Creek Inn

این سرویس کامل حیوان خانگی دوستانه 3-star hotel is located 3125 Ryan درایو جنوب شرق Salem یا 97301. آن واقع شده است در امتداد دره ویلامت. آن است که در نزدیکی Silver Falls State Park Oregon State Capitol و اورگان باغ.

همانطور که شما قدم در لابی هتل شما استقبال خواهد شد توسط خود کارکنان دوستانه است. این که آیا شما در حال رفتن به سالم برای لذت بردن و یا برای اهداف کسب و کار هتل می تواند تمام نیازهای شما را برآورده. مهمانان ارائه شده با تعداد زیادی از گزینه های اتاق. این شامل خود را به خوبی منصوب استاندارد اتاق خود را زیبا کینگ سوئیت. هر اتاق مجهز به مایکروویو کابل/ماهواره ای تلویزیون با داشتن 66 کانال های یخچال و فریزر pay-per-view, فیلم, اینترنت با سرعت بالا و حتی رایگان صبحانه در نزدیکی دنی رستوران.

این هتل همچنین دارای یک استخر سرپوشیده. اتاق بخار, آبگرم, مرکز ورزش یک 24 ساعت کسب و کار مرکز و اتاق جلسه است که می تواند تا گنجایش 160 نفر است. شما همچنین می توانید جای با کارکنان در مورد تورهای شراب به ویلامت تاکستان و بتل ارتفاعات تاکستان.

برای تورهای شما در مجاورت نزدیک به A. C. گیلبرت را کشف کرد جنگل مسحور و ایالتی اورگان Fairgrounds و همچنین تاریخی Deepwood و مستغلات و دانشگاه ویلامت. چک در زمان و در بهترین غربی میللکریک مسافرخانه است در 2PM در حالی که اتمام زمان 12NN.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.