مواد غذایی روشنایی راهنمایی از نرم افزار نورپردازی استودیو کارشناسان

[ad_1]

وقتی که می آید به مواد غذایی روشنایی آن است که در واقع کمی چالش برانگیز برای بسیاری از افراد برای پیدا کردن بهترین روشنایی و موقعیت آن را در راه است که کمک خواهد کرد که مواد غذایی نگاه اشتها آور تر است. با توجه به صدا و روشنایی شرکت از نوع غلط از چراغ می تواند موجب ناراحتی در میان یک رستوران مشتریان. و حتی اگر در خدمت مواد غذایی خوشمزه است تحت انواع اشتباه از نور این نگاه می تواند ناخوشایند. طراح صوتی-تصویری معنی خواهد بود که هیچ اگر مشتریان شما احساس ناراحت کننده در داخل خود را ایجاد.

وقتی که می آید به طراحی یک رستوران به مشتریان خود را باید اولین و مهمترین. نورپردازی مناسب انتخاب مناسب رستوران معماری می تواند گرد هم آوردن عناصر مختلف خود را ایجاد. اما چه معنی آن را به خوبی نور ؟

نورپردازی خوب مستلزم ترکیبی از نور طبیعی با چراغ های الکتریکی. ناشناخته به بسیاری از مردم روز روشن است که بهترین نوع نور به دلیل آن است که به طور طبیعی راحت است. نقش روشنایی الکتریکی است که برای شبیه سازی نور طبیعی است. آینده نگر صاحبان رستوران نیز باید آگاه باشند که رنگ چراغ استفاده می کنند القاء حالات و احساسات. و به این فکر دقیق باید قرار داده و به انتخاب آن رنگ از چراغ استفاده کنید. رنگ می تواند انجام توابع مختلف اعم از برجسته خاص جزئیات داخلی به تمرکز توجه نسبت به یک فعالیت خاص یا لحظه ای.

علاوه بر این صاحبان رستوران ها باید آگاه باشند از این است که چراغ باید انتخاب بر اساس عملکرد. اگر چه این مهم است که برای مطابقت با چراغ استفاده می شود با طراحی داخلی و معماری از استقرار هدف اصلی از روشنایی باید تعریف فضا بر اساس آن هدف در نظر گرفته شده. هنگامی که هدف از این فضا طراحی شده است و در گام بعدی است که باید انجام شود این است که حق انتخاب نوع ثابت و اشکال است.

به عنوان آنچه که بسیاری از کارشناسان می گویند آن است که یک قانون است که رستوران ها باید مقدار کافی از نور در صبحانه. چقدر کافی است ؟ در حالت ایده آل خود را مشتریان باید قادر به خواندن روزنامه صبح بدون هیچ گونه مشکل. در طول ناهار یک مقدار متوسط از نور می تواند کار را برای یک رستوران فست فود. این مسابقات سرعت گیج کننده از این زمان غذا. برای صرف شام خود را به شدت کم نور است که کمک می کند تا ایجاد یک محیط صمیمیت و اوقات فراغت به عنوان این چیزی است که اکثر مردم به دنبال به راحت تر خواهد بود.

اینها برخی از روشنایی راهنمایی از حرفه ای نورپردازی استودیو کارشناسان شما همیشه باید به یاد داشته باشید در هنگام برخورد با مواد غذایی روشنایی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.