موتور سیکلت GPS – بخشش یا زهر?

[ad_1]

بسیاری از ما بسیار معتاد در جمع آوری همه چیز. اما در حال حاضر ما علاقه جمع آوری اسباب بازی برای چیزهایی که به عنوان خوبی. یکی از چیزهایی است که ما توجه زیادی به موتور سیکلت است. Sat nav برای موتور سیکلت در حال حاضر در حال تبدیل شدن بسیار مهم و لوازم جانبی برای دوچرخه سواران که مایل به سفر به مکان دیگر. با یک موتور سیکلت GPS دستگاه شما دیگر نمی خواهد نیاز به نگرانی در مورد گرفتن از دست داد. شما خواهد بود قادر به کشف جدید کشور طرف مناظر و مقصد همه با اعتماد به نفس دانستن اینکه دقیقا جایی که شما هستند و هر زمان.

ردیابی ممکن است از ماهواره بر اساس زمان واقعی ردیابی, تلفن همراه مبتنی بر ردیابی بی سیم و منفعل ردیابی است. این آگهی شما را در مسیر درست. این کمک می کند تا بهبود فرد نقشه برداری از مهارت های. هر کسی می آمد/او توهم اگر آنها در معرض خطر هستند و یا در تصادف به دلیل پیگیری بسیار ساده تر است. بسیاری از مردم با استفاده از این دستگاه می گویند چگونه ناوبری ماهواره ای تغییر تجربه خود را در موتورسواری به پرماجرا یکی.

شما باید آزادی جدید در کاوش در جاده ها باز است. Sat nav سیستم برای موتور سیکلت است که روند که تمام سواران باید چوب به. هنگامی که شما نصب sat nav واحد به موتور سیکلت خود را شما می توانید یک مشکل و آسان سفر. در حالی که شما نیاز به غذا یا نوشیدنی و یا اگر شما می خواهید برای پر کردن سوخت GPS به شما نشان می دهد راه راست. صدای هدایت دستورالعمل و نقشه با نقاط مورد علاقه و اطمینان حاصل شود که شما می دانم که در آن نزدیکترین ایستگاه سوخت رستوران یا هتل هر کجا که شما هستند. با استفاده از یک موتور سیکلت sat nav واحد به ارمغان می آورد هیجان بیشتر به هوای پرماجرا ،

آیا فقط به دنبال هر دنباله و یا جاده به عنوان یک GPS کاربر شما می توانید در حال حاضر برنامه ریزی و طرح سفرهای خود را بر روی کامپیوتر خانگی خود را, دانلود جدید راه خود را به واحد GPS دستی و با استفاده از همان به راهنمای شما را به مسیرهای پیاده روی و یا در جاده ها است که بسیار جدید برای خودتان. هنگامی که شما شروع به استفاده از واحد های ناوبری gps شما را پیدا خواهد کرد جالب برای یادگیری و استفاده از واحد های ناوبری gps در اشاره الکترونیکی و یا چاپ نقشه ها و تحقیقات در مورد چشم انداز جدید و در نتیجه پیدا کردن شگفت انگیز مکان های جدید برای کشف است که شما هرگز نمی خواهد آمد در سراسر. اگر شما از دست رفته در هر نقطه بدون نیاز به نگران باشید. خود سیستم ناوبری ماهواره ای خواهد شد “back-track” شما به هر یک از نزدیکترین نقطه به خودتان بازگشت به هر یک از مسیر صحیح. آن را به بسیاری از مزایای درست مثل بی شماری مسیرهای سفر خود را با استفاده از موتور سیکلت مستلزم. در واقع, آن است که یک سرمایه گذاری خوب در بخشی خود را.

Sat nav دستگاه عمد ساخته شده برای موتورسیکلت باید همه چیز را که یک موتورسوار نیاز و نیز مقاوم در برابر لرزش تضمین این که طنین از موتور خود را تحت تاثیر قرار نمی آن های داخلی. آنها ارائه تمام اصول ناوبری از جمله متن و صوت-هدایت به نوبه خود توسط نوبه خود جهت به صورت خودکار محاسبه مجدد مسیر و نقاط مورد علاقه و همچنین یکپارچه بلوتوث بنابراین شما می توانید تماس رایگان به دست خود را با بلوتوث را فعال کنید تلفن همراه.

به عنوان هر سکه آن طرف دیگر ناوبری جیپیاس همچنین برخی از اشکالاتی مانند دستگاه های تلفن همراه استفاده می شود می تواند مسیر دیگر دستگاه تلفن همراه کاربران باید آن را به عنوان نسخه پشتیبان تهیه نقشه استفاده می شود اما به عنوان اولین منبع آن نیاز به قدرت های خارجی و یا آن را ممکن است نیاز به باتری نیاز به مراقبت و رسیدگی به این دلیل که قطعات داخلی خواهد بود مینیاتوری و ساخته شده در یک هیئت مدیره و در نتیجه کوچک آسیب می تواند باعث مشکلات عمده در دستگاه های دستی. یک محدودیت عمده این است که مردم تمرکز sat nav سیستم بیش از جاده و در نتیجه احتمال تصادف را افزایش می دهد.

بنابراین GPS برای موتور سیکلت خواهد بود یک مزیت و یا ممکن است زهر با توجه به استفاده از یک فرد است. اگر یک دسته آن را با مراقبت در مسیر حق شاد سفر خواهد بود منجر شود. بنابراین رسیدگی به این سیستم با سهولت و مراقبت در حالی که سفر با نگه داشتن توجه در جاده ها است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.