مور کلبه آجر و دریاچه اثری از ویرجینیا منقضی

[ad_1]

در تابستان آن را در قبل از جنگ جهانی دوم ویرجینیا و livin’ آسان است – و به عنوان blazes.

که در آن شما را برای فرار از گرما ؟

مور دریاچه!

محبوب شنا سوراخ درست کردن ایالات متحده در مسیر یکی بین ریچموند و پترزبورگ ترین طراوت پناه از رطوبت و سوزان روز سگ غرب خلیج چساپیک و اقیانوس اطلس است. آن مکه برای مردم محلی به دنبال چند ساعت از برکت امداد و عمده مقصد تعطیلات برای گردشگران از سراسر کشور. مردمی بودند کشیده شده توسط عظیم آن شن و ماسه ساحل و آب اسلاید بالا غواصی هیئت مدیره که در آن شده giggling در جمع به تماشای پسران و مجاور سالن رقص که پر شب درجه با گروه ملودی. هر کس وارد حمام خانه دریافت متمایز پین بعد با استفاده از آن به اصلاح خود لباس پس از شنا. امروز برنج پین گرامی توسط بسیاری از تایمر که آنها را می پوشند به عنوان برگردان زیور آلات.

تامی Crump که پدر و مادر خریداری دریاچه و اطراف آن خانه پس از کار چندین سال به صورت R. D. Moore, صاحب اصلی, به یاد می آورد که صدها نفر از خانواده ها از عنوان دور به عنوان کارولینای شمالی آمد بازگشت سال پس از سال است. مردمی رانندگی از شمال به فلوریدا به زودی متوجه شدند که این ایده آل یک شب توقف و هر دو رفتن و آمدن. برای مردم محلی مور دریاچه محل می شود و دیده می شود. آن را اجتناب ناپذیر بود که بعد از ظهر آفتابی و مهتابی شب شد مسئول ناگفته های عاشقانه. بسیاری از شکوفا به ازدواج است.

محکم آجر و سنگ کلبه مور ساخته شده در سال 1929 شد مظهر لوکس هنگامی که جورج و لنا Crump در زمان بیش از کسب و کار. آنها به سرعت مدرن آنها را بیشتر با اضافه کردن دستشویی و حمام. به عنوان افسردگی کاسته و گردشگران clamored برای لذت بردن از امکانات و sylvan تنظیم آنها ساخته شده بیشتر کلبه سراسر معطر جنگل تا زمانی که شماره 38. سال 1941 آنها تا به حال ساخته یک رستوران و خود را راحت آجر خانه در اموال.

هنگامی که جنگ جهانی دوم آغاز شد و کمپ لی در در نزدیکی سن پترزبورگ شد فعال (آن را تغییر نام داد فورت لی در سال 1950) برخی از نظامیان مستقر وجود آورده و خانواده های آنها همراه و مدیران آنها در کلبه در مور دریاچه. چند تن از همسران خود را یافت و کار به عنوان پیشخدمت در رستوران مشغول است که در خدمت سه وعده غذا در هر روز به کلبه مهمان ساکنان محلی و دفاع از کارگران رفت و آمد به شغل خود را در نزدیکی تاسیسات نظامی. برای تامین هزینه های کودکان بزرگتر از خدمات خانواده ماندن وجود دارد کمک به تلاش های جنگی ساخت خود را مفید به عنوان busboys, ماشین ظرفشویی, ماشین باغبان و نجات غریق.

تامی Crump در حال حاضر 68 بود و یک کودک نو پا ، او از نزدیک تحت نظارت دایه به او میفروخت او سه چرخه در طول منظره خطوط به ادعای یک درمان خوشمزه از آشپزخانه رستوران در خدمت مهمانان از مور کلبه آجر و مور دریاچه. در حال رشد در جادار خانه پدر و مادر خود ساخته شده است او آموخته به شنا در دریاچه و درک زیبایی و منحصر به فرد تنظیم از اموال. آن را تنها طبیعی است که او هرگز منحرف اما تصمیم به ماندن و بالا بردن کودکان خود را وجود دارد.

در سال 1970 او و همسرش خریداری کلبه مجاور پمپ بنزین و رستوران. دوباره تعمید سیلوستر این رستوران به مقصد تبدیل شدن به محبوب ترین برای مایل در اطراف. همراه با یک دهان آبیاری دنده نخست شام کشید که جمعیت منوی ارائه شده شاداب غذاهای خوش طعم, سوپ “کروسانت wiches,” سیب زمینی شکم پر و دلپذیر در خانه, دسر میان آنها دو شکلات ابریشم پای و میوه پینه دوز.

مور کلبه آجر رونق تا زمانی که ساخت و ساز از بین 95 همسایه اغوا ماشین ها و کامیون ها به دور از ارجمند, Jefferson Davis, بزرگراه, در نتیجه حفاری عملیات سرنوشت. با ظهور با سرعت بالا در بزرگراه ها در سراسر کشور, خانواده, کشف فریب جاده ها باز است. دیگر مطالب به تعطیلات یک فاصله کوتاه از خانه گردشگران sped از بوستون به میامی در کسری از زمان آنها می تواند chug همراه منسوخ جاده دو خط. که بزرگ و متل ها و هتل ها انجامید در امتداد بزرگراه بین ایالتی به خدمت در مسافت های طولانی مسافران آن را طولانی نیست قبل از مور کلبه آجر شد اضافی. ساختمان زیرفشار به خرابی و کسانی که برای شنا کردن در زمان شانس خود را بدون نجات غریق در وظیفه. امروز دریاچه است کمی بیش از یک تنهایی محله شنا سوراخ.

سیلوستر را ادامه رستگار. آن را catered به محلی وفادار مشتریان تا دسامبر 2004 هنگامی که تامی Crump به فروش می رسد این ملک به یک توسعه دهنده. دفتر پارک ها و کسب و کار خرده فروشی springing تا در هنگام تخریب زمین را در خدمت شهر چستر. تامی تماشا با چشم پر در حالی که دو نفر از عجیب و جالب کلبه تخریب شد و خود را قلوه سنگ استفاده به عنوان پارکینگ پر کنید.

“من احساس می کنم یک تعهد برای نجات این دو به عنوان بخشی از تاریخ,” او می گوید. “من نگه داشتن یکی برای خودم هستم و با داشتن آن را نقل مکان کرد به اموال من در امتداد رودخانه James. من امیدوارم که کسی – یا برخی نگران سازمان – را های دیگر و حفظ آن برای آیندگان.”

با takers به عنوان هنوز هم در حال اجرا است. به زودی تنها ارواح halcyon days رفته را شناور بر اموال است که هنوز هم پناه غول پیکر معطر درختان در انتظار تخریب به نام حال پیشرفت است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.