مکمل برای سلامت, تناسب اندام و طول عمر شامل طیف وسیعی از چای چینی

[ad_1]

چای منشاء چین بود. این Zhuo (1034-246 پیش از میلاد) شین (361-296 پیش از میلاد) و هان (206 پیش از میلاد-226 م) سلسله همه تجسم گسترده-نوشیدن چای. چای با استفاده از دارویی تغذیه, سلامت, تناسب اندام و طول عمر اهداف مصمم است از طریق ‘Wuxing’ یا 5 عناصر سیستم مدرسه زیر بنای (TCM) طب سنتی چینی, طب سوزنی, ماساژ, بهداشت چیگونگ, فنگ شویی, حفظ تناسب وو-شو-کونگ فو چینی گیاهان دارویی-استفاده و بیشتر.

چای چینی خریداری شده در جعبه ساشه و یا در لذت متبلور بلوک شامل تعداد حیرت انگیز از اشکال سلیقه بافت گیاهی و مواد غذایی است. برنامه های کاربردی از جمله برای سلامت و جوانی و طول عمر تضمین شده با سابقه طولانی در TCM. تاریخ این 5 عنصر و یا ‘Wuxing’ طولانی تر است هنوز.

مست, در خانه یا محل کار, چینی, چای لذت بخش است. مصرف در خانه چای مانند چای!’ واقع در نیوپورت خیابان لندن محله چینی ها چنین-نوشیدن چای می تواند یک تجربه لذت بخش.

چای بهداشت و Wuxing

عناصر 5 مدرسه ‘Wuxing’ لینک کلیک کنید هر یک از بدن 5 عمده اندام های داخلی (و بیشتر) به عناصر به شرح زیر است: طحال (زمین) ریه (فلزی) کلیه (آب) کبد (چوب) و قلب (آتش). این Wuxing ثابت داخلی و خارجی متعادل سلامت سیستم. بسیاری از انواع چای شامل درمان های خانگی برای درمان و یا جلوگیری از شکایات رایج و یا تشویق مطلوب سلامت جوانی و طول عمر springing از 5 عناصر سیستم هنوز هم محبوب و رسمی استفاده از امروز.

فوری داودی آشامیدنی (ju hua cha)

این چای گل داودی شامل 45 درصد خشک شده و عصاره گل متبلور پس از 55 درصد نیشکر. چای گل داودی درمان سوزش و التهاب در ریه ها و معابر بینی و گلو از طریق آن ضد باکتریایی و ضد قارچی و ضد ویروسی خواص. آن را نیز تشویق می کند چشم انداز بهبود و کمک می کند تا به پاک کردن کبد به طور خاص است.

Wuxing دانش آموزان یاد بگیرند که چگونه چشم و کبد در درون متصل مربوط به عنصر چوب و می تواند هر دو به طور طبیعی تغذیه توسط ju hua چا. آنها همچنین تمرین 5 عناصر چیگونگ روال با اثرات مشابه.

تین چی (بهشت انرژی) جینسنگ گل چای (ان شن cha)

تین چی جینسنگ (Panax pseudoginseng) جینسنگ انواع چای از جنوب غربی چین است که عمدتا به کشت در یوننان و گوانگشی استان. تین چی ریشه گیاه استفاده می شود به عنوان یک محصول بهداشتی برای تنظیم گردش خون است. گل توابع به عنوان یک گرما پاکسازی و سم پاک کردن گیاه استفاده می شود برای کاهش التهاب و تب احساسات فوران پوست و گلو درد.

XIAMEN چای سبز (لو چا)

چای سبز باعث تحریک قلب به ویژه در هضم غذا کمک و چروک های خستگی. تشویق بدن به سوخت و ساز بیشتر چربی و در نتیجه مقدار مورد استفاده در رژیم غذایی و لاغری, چای سبز نیز تشویق می کند طول عمر و به طور کلی بدن سم زدایی است.

با این حال به عنوان آن را کمی مهار آهن-absorbption از رژیم غذایی چای سبز باید اجتناب شود افراد مبتلا به کم خونی و زنان در طول دوره قاعدگی

گل یاس چای (mo li hua cha)

چندین متمایز یاس انواع چای شامل سبز و جید و یا سیاه و سفید. خوب برای بهداشت دهان و دندان و کام پاکسازی (قبل و بعد از و یا در طول غذا خوردن) یاس چای بسیار معطر و آرامش بخش از طبیعت نیز تحریک هضم آرامش تشویق می کند و کمک می کند تا جلوگیری از بی خوابی است.

ستاره صبح زنجبیل نوشیدنی (جیانگ شنگ cha)

چای زنجبیل باعث تحریک و توازن فعالیت قلب و ریه ها و طحال به طور خاص و کمک به عملکرد متعادل از 5 اصلی ارگان های داخلی بدن به عنوان یک سیستم در یک تونیک مد. آن خواص ضد باکتریایی نیز آن را محبوب سرد و آنفولانزا درمان.

لو هان GUO عصاره چای (luo han cha)

لو هان Guo (luohanguo) با نام مستعار ‘راهب میوه’ (یکی از بسیاری از طول عمر پیوندها) عضو کدو خانواده گیاه و میوه شناخته شده برای آن طعم شیرین. لو هان چا. آن نیز شناخته شده دارو برای درمان سرفه و گلو درد و همچنین تشویق طول عمر. Luohanguo بیشتر به تازگی توسعه داده شده است به کم کالری شیرین کننده.

در هنگام تهیه این چای, قهوه ای تیره و تافی-مزه می شود داغ و یا سرد.

چونگ جی 5 گل چای (hua wu cha)

این ترکیب از 5 چینی گیاهان دارویی پاک دور حرارت داخلی را تشویق می کند ادرار و سم زدایی است. همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای درمان چشم درد و گلو درد و اسهال خونی و یبوست است. تحویل متمرکز بر نیشکر کریستال آن را دلپذیر طعم کارامل

به طور کلی

نوشیدن چای چینی در توافق با عناصر تئوری افزایش سلامت جوانی و طول عمر در بسیاری مربوط به راه. 5 عناصر چیگونگ داخلی را فراهم می کند تنفس و خارجی ماساژ روال نسبت همان به پایان می رسد.

مارک های فوق و انواع چای به آسانی purchaseable در محلی چینی سوپر مارکت چای’ نام چینی به نظر می رسد در داخل پرانتز. همه آنها ارزان نمایندگی از ارزش فوق العاده ای برای پول واقعی است و ارائه درست ‘هیجان از اشغال’!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.